На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Згідно з рішенням «Укренерго», в області сформовано черги графіків аварійних відключень електроенергії.

На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Актуальна інформація про застосування черг і терміни відновлення електропостачання у кожному населеному пункті доступна на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за посиланням.

Фахівці НЕК «Укренерго» працюють над стабілізацією графіків аварійних відключень.  

"Закликаємо всіх краян зменшити споживання електроенергії та поставитися з розумінням до можливих тимчасових обмежень", - повідомляють у Закарпатській ОВА. 

Разом із тим, на сайті обленерго розміщено лише перелік населених пунктів, де відключатимуть електропостачання - без вказання точної дати та часу, а також тривалості відключення. 

27 жовтня 2022р.

Теги: черги, аварійні відключення, електроенергія

Коментарі

Для даунів 2022-11-17 / 18:39:40


В Україні війна, росія руйнує ракетами критичну інфраструктуру. Ви не в курсі? Коментар видалено. Адмін


Ірина 2022-11-16 / 21:33:06
Вулиця 8 березня 12 годин без світла ! Про які графіки йде мова?

Микола 2022-10-31 / 07:55:30
Дуже гарна робота. Навіть генеруючі підпреємства не попереджені про дату і час відключень! Диспетчер не відповідає на дзвінок. Супер! Гарна робота!

Пітьо 2022-10-27 / 20:29:10
Бардак!

споживач горе енергіі 2022-10-27 / 20:26:37
Мені цікаво чи хоч розуміє директор цієі контори те, про що написали його від Бога спеціалісти. Так ми Боже що ні!

Х-man 2022-10-27 / 19:40:38
Я так зрозумів що 26 числа була перша черга і т д

Марина 2022-10-27 / 18:07:37
Мало того, що не вказали орієнтовний час відключення і в які дні тижня, так ще й не вказали в яких мікрорайонах міста буде відключено електропостачання. Чомусь восьма група отримала уточнення по вулицям, всі решта - ні. Закарпаттяобленерго, будь ласка, уточніть момент в вулицями міст, а також з днями та часом відключення. Сидіти по 10 годин без електроенергії, коли інші міста по 4-6 годин - не супер, ще й не зазначено час.

Ndkrt 2022-10-27 / 14:05:33
Кінець епохи брехні!!! ((((

YotsaBG 2022-10-27 / 11:26:51
Що робити людям , у яких бізнес зав‘язаний на електроприладах? Як обслуговувати клієнтів?Відповідно, оренда і податки теж по графіку будемо платити? Нахрена її відключати, там де лінії і вузли не постраждали, якщо до сих пір не треба було?? Просто , щоб решті областей не обідно було??

Читач 2022-10-27 / 10:23:35
Що означає "черги"? Коли це і у скільки годин?

Ужгород 2022-10-27 / 10:22:57
За кожний зіпсований продукт в холоджильнику чи морозилці - вираховувати із оплатим за спожиту електроенергію або додати зіпсовані продукти до тої оплати.

Кобра 2022-10-27 / 10:07:06
Який хосен з такої інформації?

глядач 2022-10-27 / 10:06:41
У мене питання: котрий "фахівець" із високою зарплатою та регулярними преміями не розуміє різницю між графіком (передбачає дати або час) та переліком? Ви там якого чорта сидите? Понабирають дебілів, а робити нікому!

Ужгород 2022-10-27 / 10:04:17
Яка доступна інформація викладена на сайті? Ви хроча би спроможетеся скласти графік із зазначенням числа або дня тижня, години відключення, щоби мешканці були готові. Чи спеціалісти «Закарпаттяобленерго» працюють над тарифами, щоб не спорожніли кишені власників?

НОВИНИ: Соціо

21:58
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок