ФОТОФАКТ. Стала відомою особа вбивці ужгородки Габріелли Яцкович

Вбивцею 36-річної ужгородки Габріелли Яцкович є 30-річний мешканець Виноградова Ласло Феллег.

ФОТОФАКТ. Стала відомою особа вбивці ужгородки Габріелли Яцкович

Цю інформацію порталу Закарпаття онлайн підтвердили в правоохоронних органах.

Це збігається з інформацією з соціальних мереж, відповідно до якої жертва називала свого знайомого Лоці, рідше - Вася.

Також це відповідає вчорашній ексклюзивній інформації Закарпаття онлайн, що останній контакт з телефону вбитої було здійснено з Виноградова.

Закарпаття онлайн знайшло сторінку вбивці у Фейсбуку і публікує його фото.

Судячи з акаунту Л.Феллега, він одружений. На багатьох світлинах він зображений з дітьми і, ймовірно, дружиною.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнпідозрюваний в убивстві розшукуваної жінки в Ужгороді зізнався, що відводив підозри повідомленнями з її мобільного.

13 січня 2022р.

Теги: вбивця, Яцкович, Феллег, Виноградів

Коментарі

And Justice for all 2022-01-19 / 21:30:08
Дурниця.... таке не може бути.
Якби то колишня жінка Феллега її убила, то хто тоді витяг Габріелу на горище , щоб приховати труп ?
Та якщо ще і виявиться, що вдруг там впутана (якось сприяла вбивству) і його колишня дружина (хоч навіть якби знала, що він убивця ) - то можлива співучасть тоді... , або недонесення про тяжкий злочин -яким є вбивство.... - та це все догадки ....
він вже публічно визнав свою вину в цьому умисному вбивстві ...
може вже і жаліє... але пізно ...
зараз буде мабуть викручуватися, щоби менший срок тюрми дістати через різні пом'якшуючі обставини і тому подібні викрутаси, на які способні адвокати та і не рідко судовата правоохоронна система, де гроші вирішують ...
Побачимо ...

А убивця на вигляд "спокійний" - бо у стані ступору і шоку, що його так скоро вирахували, його загнали в угол.. а точніше він сам себе туди загнав, вчинивши умисне жорстоке неадекватне вбивство.

Тепер нехай сволота понесе відповідальність яку заслужив і перед законом і перед мораллю , і перед кармою.

коментатор 2022-01-17 / 16:13:39
може то його жінка її вбила, коли узнала,а він взяв вину на себе?він дуже спокійно себе веде, як на вбивцю, не втік, дивна його поведінка, а писав з телефону померлої, щоб знищити докази

And Justice for all 2022-01-17 / 15:12:44
Накінець майже робить, але все ще туго і притормажує доступ до реєстру судових рішень України ...

Дійсно Феллег Ласло Ласлович - 30-ти річний мешканець м. Виноградів з 2011 року по серпень 2018 р. перебував у офіційному шлюбі з Вікторією Олександрівною Феллег і мав одну дитину- дочку від цього шлюбу. Але цікаво, що ініціатором розірвання шлюбу, тобто позивачем у справі був саме Феллег ласло, а не його жінка.
Як зазначається у рішенні суду по справі № 299/2128/18 : "Одруження виявилось невдалим, причиною розпаду шлюбу є те, що у сторін виявились різні характери, відсутнє взаємопорозуміння, їхній шлюб носить формальний характер. Сторони не проживають разом протягом останніх трьох років. Позивач (тобто Феллег Л.) просить суд розірвати шлюб між сторонами " ...

Позов до суду про розірвання шлюбу подано Феллегом Л. через адвоката - Киретів В. В., а отже матеріальне становище Феллега було непоганим, раз мав гроші на адвоката.
В результаті цей Шлюб було розірвано судом, і ще раз наголошую за позовом Феллега Ласло до жінки Вікторії. Дитина (дочка) Феллега Л. залишилася проживати разом з матір'ю.

У тому ж 2018 році його колишня дружина Вікторія подала проти Феллега Ласло позов про стягення аліментів (справа№ 299/2594/18). Цікавим є мотиви, тобто причини, по яким колишня жінка Феллега Л. подала позов до нього про стягення аліментів на дитину, викладені нею у позовній заяві :
... "Після розірвання шлюбу відповідач (тобто Феллег Ласло) обіцяв добровільно надавати кошти на утримання доньки, однак позивач (тобто колишня жінка Феллега Ласло) вважає, що необхідно встановити розмір стягуваних аліментів у твердій грошовій сумі для того, щоб не принижувати себе, випрошуючи гроші для дитини. Позивач (тобто - Вікторія, колишня жінка Феллега Ласло) вказує, що відповідач є молодою, здоровою людиною, у зв'язку з чим просить стягувати з відповідача аліменти на утримання дочки в твердій грошовій сумі по 1500 грн. щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Тобто Феллег Ласло після розлучення у 2018 році, ініціатором якого був саме він, не підтримував належним чином свою дитину (дочку) у зв'язку з чим колишньою його дружиною і був подяний проти нього позов про стягення аліментів, який суд задовільнив.

А тепер проаналізуйте "обліко морале" цього Феллега Ласло хоча би на підставі цих наявних у відкритому доступі судових документів про розлучення і про аліменти.

Гнилуватий тип чи не так ?
Однозначно ...

І ще раз наголосити - Як право він мав і що керувало ним, коли він убивав Габріелу Яцкович у неї дома ? Це що садизм ? ... може вплив наркотиків і таке інше, чи що ... ?
У будь-якому разі вона не могла створити йому таке небезпеку, загрозу чи щось таке, за що він мав її просто взяти і по звірячому убити і приховувати в подальшому свій злочин.

Але, на жаль, людину не повернеш - тому хай земля їй буде пухом і царство небесне !
А цьому виродку - Феллегу Л. - суворий вирок суду за умисне вбивство.
А моральний суд і суд карми його теж настигне.

And justice for all 2022-01-15 / 21:22:01
Василю про який план шантажу ти пишеш ?
Ця проста дівчина була не заміжня, а вбивця чи то розлучений (офіційно), але жив із колишньою дружиною так вроді кажуть і дитину мав.

Но яка різниця ?
Як би не було, у будь-якому разі - яке право цей гандон мав убивати дівчину, яка не створювала йому загрози такої, щоб убивати ....??
!!
Хотіли провірити дані щодо факта розлучення цього персонажа через судове рішення. Але на жаль електронний Єдиний судовий реєстр України ще до тепер не робить.Видно сильно його маскалі-хакери бомбанули вчора. А сьогодні мабуть майстри-ремонтники наші вихідні, бо субота ...


василь 2022-01-15 / 17:01:18
а що Гібріела не знала що він женатий,чи їй похрен було ,або у неї теж був план шантажу,видно до шантажувалась ,а він як що сказати правду до бл....ся,

And Justice for all 2022-01-14 / 23:25:03
Яку можна дати характеристику для вбивці-подонка ...
- просто подонок...
як тут написав хтось лікар нижче, що у вбивці очі вовка ... - це точно..., а я би сказав шакала з якоюсь ухмилкою і єхидством в лиці ... ага придивіться...

цікаве питання звідки його по суті звіряча агресивність і явна неадекватність ... хто знає .. .може і наркотики приймав - зараз це не дивно серед молоді ... але це буде обтяжуюча обставина для нього ... як і алкоголь... - за це будуть мовчати ну з його сторони ...

And Justice for all 2022-01-14 / 23:11:31
До "Людина".
Не треба тут фальшивий псевдо-гуманізм розводити.
Подонка треба наказувати по всій суворості закону !
Допускаю, що на суді вбивця теж (із найнятими адвокатами) буде аналогічно викручуватися як вуж на сковродці щоб помякшити покарання ... прикриваючись принципом "гуманізму" і тому подібним ...
Є суворі факти.
Вбивця мав усвідомлювати характер і наслідки від свої дій коли вбивав дівчину.
І вона точно не створювала йому якоїсь чи загрози чи небезпеки, навіть якщо там була якась сварка чи якесь недорозуміння... чи щось таке ...
Натомість, вже вчинивши жорстоке її вбивсто він намагався замести його сліди чи відвернути скоріше на нього реагування ...

але....
Одним словом хай земля буде пухом ій.

А цьому жорстокому звірю в людській подобі - адекватне покарання, визначене за умисне вбивство законом, хоча було би справедливо - це смертна кара за такі жорстокі умисні вбивства.

Але і моральна кара і закон карми його настигне ...
Ужгородка 2022-01-14 / 23:07:53
Як вірити йому, коли він відповідав з її номера іншим,в тому числі і мені, що вона в Єгипті, він так само і її обманув, що не живе з жінкою, лиш би обманом і закінчилось, але закінчилось дуже печально, зіпсував їй життя та ще й після смерті хоче зіпсувати її честь, щоб її не жаліли, а засуджували,щоб на нього менший удар падав і менше критики, чому не сказав, що він її обманув, що холостяк?!Якщо він такий щирий, то хай покається і розкаже всю правду, що було і як, хай перестане брехати.Хай напишуть його друзі чи рідні ,який він, чи бував агресивний,чи має психічні розлади,чи вживав алкоголь,наркоту?всі пишуть про неї, а про нього хтось дасть накінець то характеристику!

Ужгородка 2022-01-14 / 22:31:14
Сьогодні з обіда не працює судовий реєстр.Як запрацює, то Ви побачите 2 судові справи- одна по аліментам, друга - розлучення 2018 року.Я особисто знаю Габріеллу, дівчина порядна, про те, що він жив з жінкою вона точно не знала, можливо в той злощасний вечір і взнала, тому так все закінчилось, це моє припущення.У Підозрюваного одна дитина.Що там сталось між ними лише їм двом відомо було,а тепер лише він один це може або розказати або промовчати.Не факт, що нам донесуть правду, бо він уже буде викручуватись заради меншого строку.

До And justice to all 2022-01-14 / 21:58:15
Найцікавіше було б поговорити з друзями Габрієли. Хтось особисто знає цю дівчину? Чи знав? Чи може виявитись, що тут не лише Феоег вигадана особа, а й інші учасники подій

для And justice for al 2022-01-14 / 21:42:49
На судовому засiданнi вiн сам сказав, що розлучений. Але проживає з дружиною. Дуже зручно, мабуть, було.

Людина 2022-01-14 / 19:59:01
Як людям зі сторони легко можна обговорювати вбивцю і одразу призначатм смертну кару, а хтось взагалі власноруч із дозволу поліції розчленив би вбивцю, тобто сам би зробив жорстоке вбивство. Незнаючи нічого можна багато говорити, але є реальність: хорошої людини нема, діти будуть жити без батька, і нікчемне життя у вязниці, можливо з покаянням. Люди, будьте мудріші і добріші.

And jistice for all 2022-01-14 / 17:38:53
Надіюся, що там у реєстрі судових справ скоро появиться інформація про кримінальну справу щодо цього сволоча і він получить вирок по заслугам за вчинене ним убивство.

А моральний вирок такому як він подонку і садисту винесуть всі нормальні люди !

And justice for all 2022-01-14 / 17:27:31
До "ужгородка"

Спеціально перевірено інформацію у відкритому доступі-
На сайті судової влади України - https://court.gov.ua/fair/
(Єдиний реєстр судових рішень) відсутня інформація про громадянина з прізвищем Феллег, Фелег, Филег (можливі варінати напсиання укр. мовою) ... Тобто де такий громадянин є стороною по справі.
Бажаючим самим перевірити ось посилання.
https://court.gov.ua/fair/
Там на сторінці у графі "Прізвище сторони по справі" вводите його прізвище українською, проходите капча-контроль і натискаєте пошук.
Нема у реєстрі таких справ, де стороною по справі є Фелег (чи Феллег, чи Филлег і тп.).
P.S. -
Якщо якась помилка є з-за сьогоднішньої хакерської атаки на державні веб-сайти України, то напишіть номер справи, щоб перевірити чи так чи ні (тобто чи одружений чи розлучений цей персонаж і з якого часу іт.д.)
Якщо щось стверджуєте ,то наводіть і належні докази (номер справи ), а не вводіть в оману !

Надія 2022-01-14 / 17:27:22
Вона не знала, що він одружений, він їй цього не сказав! А вона йому повірила, і шантаж це не про Габріелу, і змушувати з собою жити теж не про неї!! Не пишіть дурних коментарів, якщо не знали Габріелу!!

Василині 2022-01-14 / 15:15:47
Ти отстала от поїзда, він всьо визнав

ужгородці 2022-01-14 / 15:13:19
У Фейсбуку статус "одружений" і фото зі щасливою дружиною як мінімум з 2019 року

ужгородка 2022-01-14 / 11:49:43
може вживав наркотики?може хтось має інформацію, що наркотиками захоплювався, то пишіть

ужгородка 2022-01-14 / 11:47:56
він розлучений з 2018 року, судовий реєстр відкритий для всіх, подивіться

Глеб 2022-01-14 / 10:57:31
В любом случае этот дегенерат-выродок не имел права жестоко убивать эту девушку.
Он (как женатый и имеющий семью) должен был понимать, что на двух стульях не усидишь. Зачем он крутил на стороне с свободной девушкой, а в итоге жестоко убил её и в её же доме и хотел замести следы убийства ?

Гнилой подонок он и мразь однозначно !
Должен понести наказание !

НОВИНИ: Кримінал

15:47
Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС
15:05
У Виноградові під час розпиття алкогольних напоїв чоловік забив до смерті брата своєї дружини
12:53
У Сваляві затримали чоловіка, що продавав боєприпаси
12:49
/ 2
В Ужгороді "на гарячому" затримали крадіїв телекомунікаційного кабелю
17:58
/ 4
У Хусті у персоналу піцерії виявили 4 підроблені сертифікати
11:23
Під час обшуку в оселі мешканця Берегівщини знайшли марихуану та зброю
10:56
/ 2
На Хустщині заблокували канал розповсюдження метамфетаміну
16:52
Мешканець Рахівщини в "Лужанці" намагався завезти "зеленим коридором" брендову жіночу косметику для комерції
11:13
В Ужгороді позбавленого прав і наркоп'яного водія "копійки", що пропонував хабаря патрульним, оштрафували на 71 400 грн
16:55
В Ужгороді виявили нетверезого водія, котрий після позбавлення прав керував автомобілем і пропонував хабар
13:58
/ 7
На Рахівщині поліція розслідує випадок булінгу вчителькою щодо учня
12:22
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, що викрав із сільської крамниці 10 тис грн
00:09
На Закарпатті четверо "студентів" з Непалу намагалися нелегально потрапити до ЄС
16:25
/ 2
В Ужгороді вночі затримали молодика з марихуаною, вагами, пакетиками та грішми
13:17
/ 4
Підприємець з Тячівщини через махінації з лісовою продукцією залишився на митниці без товару на майже 300 тис грн
09:40
Із Мукачівського лісгоспу стягують 900 тис грн за незаконні порубки
16:46
Судитимуть мешканку Сваляви, чий однорічний син згорів у наметі на Львівщині
16:06
Мешканця Тячівщини судитимуть за незаконна рубку дерев зі збитками у 108 тис грн
12:00
На Тячівщині психічно неврівноважена жінка на смерть побила 74-річну свекруху
09:07
/ 3
Директора лікарні на Закарпатті судитимуть за службову недбалість зі збитками у майже чверть мільйона гривень
16:40
Поблизу Ужгорода водій мікроавтобуса пропонував патрульним хабар
15:37
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" зіткнувся зі "Шкодою"
12:35
У двох мукачівців під час обшуків вилучили зброю, боєприпаси, гранати та понад пів кг наркотиків
11:49
На Закарпатті наздоганяли контрабандистів, що несли до кордону пакунки з сигаретами
11:42
Судитимуть мешканця Мукачівщини, підозрюваного в торгівлі фальсифікованими сигаретами
» Всі новини