Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Закарпатської обласної державної адміністрації Микиту Віктора Федоровича.

Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті Глави держави.

Іншим указом В.Зеленський увільнив Петра Добромільського від тимчасового виконання обов'язків голови Закарпатської ОДА.

Віктор Микита народився 1979 року у селі Ільниця Іршавського району Закарпатської області. У 1998 році закінчив Закарпатський лісотехнічний технікум («технологія, економіка і планування деревообробки», технолог-економіст), у 2002 році – Національну академію внутрішніх справ України («правознавство», юрист).

Починаючи з 1999 року, працював за фахом на низці підприємств, зокрема на УДППЗ «Укрпошта», а з 2003-го – у правоохоронних органах на різних посадах.

Віктор Микита одружений, виховує чотирьох дітей. У 2013 – 2014 роках служив у Донецьку, а у 2015 – 2018 роках був керівником так званого відділу «К» – спецпідрозділу СБУ Закарпаття по боротьбі з організованою злочинністю. До призначення головою Закарпатської ОДА працював заступником начальника Управління СБУ у Запорізькій області. Під час засідання Уряду 9 грудня Віктор Микита зазначив, що є працівником СБУ, родом із Закарпаття, працював у сфері туризму та підприємництва.

Нагадаємо, 19 листопада президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА.

10 грудня 2021р.

Теги: Микита, указ

Коментарі

Русин 2021-12-16 / 22:22:25
Крадут жуліки

Ужгородець до попереднього дописувача 2021-12-16 / 12:54:16
Ой!
Ви такі сладні питання піднімаєте......
Невже не зрозуміло?
В україській конторі (скорочено СБУ) працюють виключно фахові та надзвичайно талановиті особи!!!
Прохання не плутати з Óсьобями.
Для "нашого" Гаранта .....
Ой! .....для нинішнього Гаранта Конституції !!!! .... це абсолютно різна категорія людей, на які поділяються громадяни нашої країни!
І поліція від контори також не відстає.
Там такі ж талановиті керівники!!!
І це чиста ПРАВДА. Чиста правда!!!!
Чого тільки вартий заступник міністра МВС.
Памятаєте?
Той самий, якого чомусь не впізнавали рядові працівники патрульної поліції. Ну-у.... той, що з грузинською фамілією та російським громадянством, з досконалим володінням матьььєрнава вьєлікава магучева руцццкава язика, який він використовував виключно для спілкування з підлеглими.
Тут два варіанти:
Або він просто сплутав вьєлікій магучій з державною мовою , або переконатий, що його ж підлеглі, рядові патрульні, на його думку, людської мови не розуміють.............
Той , також, і без освіти, і без досвіду , і прямісінько у топ-крісло на найвищу посаду в Україні. Той самий, який у своєму прощальному дописі в соцмережі вибачався за , так звану, свою надмірну емоційність, але дуже і ДУ-У-У-УЖЕ гордиться своїми "титанічними" досягненнями за останні два роки у реХХХформуванні МВС.
За це , напевне, і отримав із рук великого ЗЕ державну нагороду!!!!
А Ви нам тут "бакалаврат", "магістерка" !!!!
Ви певно відстали від життя.
А як відносно соціального ліфта???
Нові обличча ....
Що??? Неврахували цей фактор???
А коли "Країна в смартфоні" і твоя дружина помічниця чи секретутка САМОГО, то цей ліфт чарівним чином перетворюється у батут , ба навіть у катапульту!!!!
Тільки для українців є в цьому чомусь лише побічний ефект.
На превеликий жаль.
Якщо у античні часи для перемоги ворогів катапультами закидували трупами померлих від страшних інфекційних хвороб, то у нашому випадку для досягнення якоїсь мети ці соціальні катапульти викидують наверх української влади лише ГЕ з новими обличчами.
І це трагедія !!!!

заплутав усіх ворогів 2021-12-15 / 09:00:17
з 1999 року, працював за фахом на низці підприємств, зокрема на УДППЗ «Укрпошта» - пошта деревообробкою займалась?
Коли ж працював, як за 3 роки академію закінчив? І то круто - зі середньою-спеціальною освітою і зразу в академію! А де ж бакалаврат, магістерка між ними?!
працював у сфері туризму та підприємництва - а це ще коли? Коли на пошті, чи у вільний від безпеки час?

95 квартал 2021-12-12 / 14:54:17
Микита - не голобородько

Копенгаген 2021-12-12 / 13:49:04
Это знак цього Микиту то мовчить! Я знаю, це лошара!

Правді бути 2021-12-11 / 23:12:17
На нинішній динь час показав ош у многих уже хвости межи лабами

Микита Сергійович 2021-12-11 / 20:33:33
Встановіть коня Ференцу Ракоці перед нашим будинком в Берегово по вул.Сечені 47,бо тротуар с часів Микити Сергійвича Хрущова не чинили на вул.Сейчені-Леніна,а кидь знов прийде до власті чорт Микита то ноги собі поламать,як буде на трИБУНІ стояти з топанком за мир без сепаратистів Закарпаття...

Ілона 2021-12-11 / 19:33:08


Виїжджайте. Коментар видалено. Адмін


Час показав 2021-12-11 / 18:57:55
Це виб.док у погонах

Правді бути 2021-12-11 / 18:48:37
Це робота - 24/7... прийдеться й жити на роботі.!
Тільки час покаже чи купив, чи сім раз подумав перед тим як погодитися
Чи прийшов служити області й людям, чи навпаки
Тут можливі два варіанти, увійти в історію як справжній дієвий лідер, чи .... ....
Будемо надіятися що перший варіант бо стержень у мужика олов’яний !
Час таки покаже

Зеля 2021-12-11 / 18:18:04
Лава запасних закінчилась, а грошей хочеться

Бунді 2021-12-11 / 18:15:34
Уже немає кого їм назначити на цю посаду. Всі вже були, і всі неудачно. То просто черговий ноунейм.

Гуцулу 2021-12-11 / 17:22:33
То не кадрова проблема, жадібність до грошей

Гуцул 2021-12-11 / 17:11:18
За половину президентського терміну Зеленський призначає уже четвертого голову ОДА, такого ще не було, видно у них дійсно кадрова проблема.

Закарпатка 2021-12-11 / 16:16:45
У нас син економічний закінчує.

Закарпатка 2021-12-11 / 16:15:43
Гроші сама не делікатна річ у світі але цікаво скільки ця посада коштує?

Симчера 2021-12-11 / 14:13:14
Далеко від ноги Пересоляка цей песик ходити не буде.

форестер 2021-12-11 / 14:05:41
Працював на Пересоляка. Але це не означає, що працюватиме й зараз. Хоча й не означає, що не працюватиме.
Будєм пасматрєть :)

Іван 2021-12-11 / 13:59:18
Всі хто "відбирає" топливо з труб на Європу, Свіщо, Блюк, Данча, Шевченко тоже гроші най приготують новому хазяїну області.

Федур 2021-12-11 / 13:52:54
Наш фаттів. Лісівник, може відродить Закарпатліс. Най му Бог у поміч.

НОВИНИ: Політика

06:01
/ 11
Голова Закарпатської облради Чубірко призначив керівником її апарату одіозного медведчуківця Щербея
02:01
Угорщина не вірить у напад Росії на Київ: не планує евакуювати посольство
23:11
/ 1
До "Команди Разумкова" приєднався наймолодший Балога та Галай із його команди
04:53
/ 4
Що показав перепис у Чехії?
14:16
/ 4
У Мукачівській райраді "відпрацювали" нову коаліцію в облраді – зняли Лабоша від Балоги
08:45
/ 11
У Закарпатській облраді "визріла" нова коаліція, а кандидат в заступники голови ОДА є "сфальшованим" громадянином Угорщини
01:30
/ 1
"Дорогі орендарі": у скільки платникам податків обходиться столичне житло нардепів із Закарпаття
07:01
Чому Віктор Орбан розраховує на "виборчих туристів" із Закарпаття — DW
02:18
50 років тому операція КДБ "Блок", в якій заарештували Стуса, Світличного і Чорновола, розпочалася на Закарпатті
17:37
/ 4
Закарпатському архімандриту РПЦвУ Агапіту, важко травмованому в ДТП, виконали операцію на мозку
05:21
/ 11
Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
06:25
/ 4
"Русская премия" для Закарпаття: пахне війною і кров’ю та все одно беруть
23:48
/ 3
Політичні підсумки 2021 року на Закарпатті
06:31
/ 8
"За майбутнє" зробила спробу відкликати депутатські повноваження заступниці голови Закарпатської облради Андріани Сушко
13:40
Мер Ужгорода Андріїв звітуватиме перед громадою
07:39
/ 4
41% українців вважають політику Угорщини щодо нацменшин на Закарпатті підготовкою до анексії
14:55
/ 30
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 27
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 7
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"