В Ужгороді на заходах до Дня гідності та свободи в перших рядах стояли колишні "регіонали" та антимайданівці (ФОТО)

День гідності та свободи відзначають сьогодні в Ужгороді низкою заходів.

В Ужгороді на заходах до Дня гідності та свободи в перших рядах стояли колишні "регіонали" та антимайданівці (ФОТО)

Розпочалися вони на площі Народній – біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України. Тут під народну пісню «Пливе кача» у виконанні заслуженої артистки України Яни Садварі відбулася церемонія покладання свічок та лампадок. Заслужений артист України Олександр Садварі виконав Державний Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну.

Участь у заходах взяли заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо (колишній активний функціонер Партії регіонів, який в часі перемоги Майдану запевнив про свою аполітичність), Ужгородський міський голова Богдан Андріїв (ексчлен Партії регіонів, учасник Антимайдану в Ужгороді під будівлею ОДА), заступник міського голови Вадим Борець, депутати та працівники Ужгородської міської ради, дипломати, військові, представники правоохоронних структур, громадськість.

У Шелестівській церкві, унікальній пам'ятці архітектури національного значення, яка знаходиться в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту, одночасно із заходами на площі Народній розпочали богослужіння за загиблими під час Революції гідності.

В атріумі обласної адміністрації, яка при "губернаторі" Олександрі Ледиді була  оплотом режиму Януковича на Закарпатті, сьогодні відкрили виставку експонатів учасників бойових дій на сході України «За Україну, свободу та людську гідність».

Дату 21 листопада обрано не випадково – пам'ятний день засвідчує початок цього дня двох надважливих подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013-го та початку 2014 року.

21 листопада 2021р.

Теги: революція, Майдан, Антимайдан, Андріїв, Іванчо

Коментарі

ЛОХОТРОН 2022-01-26 / 18:10:42
ПОЛIТИЧНI БАЙСТРЮКИ!

злий 2021-12-03 / 14:20:00
Шинкарюк теж фоткався з прапором ОПЗЖ

Атошник 2021-12-02 / 06:45:46
Андріїв хоча б допомагав у 2014-му добровальцям і військовим, які захищали кордон України на Донбасі, а що то чудо Іванчо зробило за весь період окупації??? Хіба накупував собі і своїй сім‘ї будинки за кордоном падлюка, податковий пройдисвіт!!!

alfa/omega 2021-12-01 / 17:00:45


Флуд і апелювання до Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


a/o 2021-11-30 / 23:11:05


Українофобський тролінг. Коментар видалений. Адмін


Гімн 2021-11-27 / 21:04:58
А хто виконує гімн? Диякон МПешної сталінсської церкви. Хтось хоче жити в гарній Україні? Люди добрі це все вопіюще до Неба таке фарисейство Бог терпить та до яких пір?

до ужгородець 2021-11-25 / 20:08:38
не тільки продажні, а й неймовірно тупі!!!

йододефіцит , може!? хз...

Ужгородець 2021-11-25 / 10:21:46
Герої вмирають.
Вмирають, а бидлота залишається керувати продажним народом.
Народом, який за 1000 гривеників продасть рідну матір.
Як би не продажність виборців, ця нечисть не була б на посадах.
Тож, яке їхало , таке й здибало.
Народ заслуговує на своїх вождів!

Олександр 2021-11-24 / 14:23:15
"герої" не вмирають :-( !!! Ця мерзота буде скрізь використовувати заходи щоб утриматися при владі.

Андрій 2021-11-23 / 09:20:49
Покаялись!

Нема стабільності 2021-11-23 / 05:26:08
Багатопартійність--- головна біда, треба як в США, Англії,Німеччині

Славік 2021-11-22 / 22:28:14
Велелюдний мітинг жителів Ужгорода на підтримку ЄВгоінтеграції України,2013 рік@ Де вже ся то діло, чому не продовжити, шо панікувати і лем пальцьом указовати?

Вік 2021-11-22 / 22:24:39
Яка феєрична фотографія, де всяка високопосадна нечисть з лампадками. Зборище лівих товаришів, що керують Закарпаттям! Хто з регіоналів, хто вже перевернувся пару раз в різні кольори, хто просто в гандонці, що не є форменна (і це стан душі такого чоловіка як справжнього г). Символічно і сумно. Далі буде, лиш нічого доброго

Фу, какая гадость 2021-11-22 / 13:07:37
Мерзопакосно

Big Ass 2021-11-22 / 11:45:49
А де Лидида?

Той, що в скалі сидить 2021-11-22 / 11:03:36
за юного "рига" Готру не забудьте

РУХ інформ 2021-11-22 / 09:00:18
Прарадокси сучасної України -революція гіднсті привела до влади негідників... Щось з нашим народом коїться не те...

злий 2021-11-22 / 03:47:54
І швондєр покидька Волошина і антимайданівець Жорік Шевчук - там же :(

любомирн 2021-11-22 / 01:21:03
Не здивуюсь як там завтра стоятимуть ШУФРИЧ з МЕДВЕДЧУКОМ . ЯНУКОВИЧ посередині.І всі разом заспівають БАТЬКО НАШ БАНДЕРА.А потім крикнуть ПУТІН .УЙЛО.

любомир 2021-11-22 / 01:10:31
Ви ще чомусь дивуєтесь у цій країні.Виходили за гідність а до влади прийшли самі негідники.Яка гідність такі і дійові особи.Шкода простих людей які лоханулися і повелися на БАРИГ.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ