В Ужгороді на заходах до Дня гідності та свободи в перших рядах стояли колишні "регіонали" та антимайданівці (ФОТО)

День гідності та свободи відзначають сьогодні в Ужгороді низкою заходів.

В Ужгороді на заходах до Дня гідності та свободи в перших рядах стояли колишні "регіонали" та антимайданівці (ФОТО)

Розпочалися вони на площі Народній – біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України. Тут під народну пісню «Пливе кача» у виконанні заслуженої артистки України Яни Садварі відбулася церемонія покладання свічок та лампадок. Заслужений артист України Олександр Садварі виконав Державний Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну.

Участь у заходах взяли заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо (колишній активний функціонер Партії регіонів, який в часі перемоги Майдану запевнив про свою аполітичність), Ужгородський міський голова Богдан Андріїв (ексчлен Партії регіонів, учасник Антимайдану в Ужгороді під будівлею ОДА), заступник міського голови Вадим Борець, депутати та працівники Ужгородської міської ради, дипломати, військові, представники правоохоронних структур, громадськість.

У Шелестівській церкві, унікальній пам'ятці архітектури національного значення, яка знаходиться в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту, одночасно із заходами на площі Народній розпочали богослужіння за загиблими під час Революції гідності.

В атріумі обласної адміністрації, яка при "губернаторі" Олександрі Ледиді була  оплотом режиму Януковича на Закарпатті, сьогодні відкрили виставку експонатів учасників бойових дій на сході України «За Україну, свободу та людську гідність».

Дату 21 листопада обрано не випадково – пам'ятний день засвідчує початок цього дня двох надважливих подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013-го та початку 2014 року.

21 листопада 2021р.

Теги: революція, Майдан, Антимайдан, Андріїв, Іванчо

Коментарі

злий 2021-12-03 / 14:20:00
Шинкарюк теж фоткався з прапором ОПЗЖ

Атошник 2021-12-02 / 06:45:46
Андріїв хоча б допомагав у 2014-му добровальцям і військовим, які захищали кордон України на Донбасі, а що то чудо Іванчо зробило за весь період окупації??? Хіба накупував собі і своїй сім‘ї будинки за кордоном падлюка, податковий пройдисвіт!!!

alfa/omega 2021-12-01 / 17:00:45


Флуд і апелювання до Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


a/o 2021-11-30 / 23:11:05


Українофобський тролінг. Коментар видалений. Адмін


Гімн 2021-11-27 / 21:04:58
А хто виконує гімн? Диякон МПешної сталінсської церкви. Хтось хоче жити в гарній Україні? Люди добрі це все вопіюще до Неба таке фарисейство Бог терпить та до яких пір?

до ужгородець 2021-11-25 / 20:08:38
не тільки продажні, а й неймовірно тупі!!!

йододефіцит , може!? хз...

Ужгородець 2021-11-25 / 10:21:46
Герої вмирають.
Вмирають, а бидлота залишається керувати продажним народом.
Народом, який за 1000 гривеників продасть рідну матір.
Як би не продажність виборців, ця нечисть не була б на посадах.
Тож, яке їхало , таке й здибало.
Народ заслуговує на своїх вождів!

Олександр 2021-11-24 / 14:23:15
"герої" не вмирають :-( !!! Ця мерзота буде скрізь використовувати заходи щоб утриматися при владі.

Андрій 2021-11-23 / 09:20:49
Покаялись!

Нема стабільності 2021-11-23 / 05:26:08
Багатопартійність--- головна біда, треба як в США, Англії,Німеччині

Славік 2021-11-22 / 22:28:14
Велелюдний мітинг жителів Ужгорода на підтримку ЄВгоінтеграції України,2013 рік@ Де вже ся то діло, чому не продовжити, шо панікувати і лем пальцьом указовати?

Вік 2021-11-22 / 22:24:39
Яка феєрична фотографія, де всяка високопосадна нечисть з лампадками. Зборище лівих товаришів, що керують Закарпаттям! Хто з регіоналів, хто вже перевернувся пару раз в різні кольори, хто просто в гандонці, що не є форменна (і це стан душі такого чоловіка як справжнього г). Символічно і сумно. Далі буде, лиш нічого доброго

Фу, какая гадость 2021-11-22 / 13:07:37
Мерзопакосно

Big Ass 2021-11-22 / 11:45:49
А де Лидида?

Той, що в скалі сидить 2021-11-22 / 11:03:36
за юного "рига" Готру не забудьте

РУХ інформ 2021-11-22 / 09:00:18
Прарадокси сучасної України -революція гіднсті привела до влади негідників... Щось з нашим народом коїться не те...

злий 2021-11-22 / 03:47:54
І швондєр покидька Волошина і антимайданівець Жорік Шевчук - там же :(

любомирн 2021-11-22 / 01:21:03
Не здивуюсь як там завтра стоятимуть ШУФРИЧ з МЕДВЕДЧУКОМ . ЯНУКОВИЧ посередині.І всі разом заспівають БАТЬКО НАШ БАНДЕРА.А потім крикнуть ПУТІН .УЙЛО.

любомир 2021-11-22 / 01:10:31
Ви ще чомусь дивуєтесь у цій країні.Виходили за гідність а до влади прийшли самі негідники.Яка гідність такі і дійові особи.Шкода простих людей які лоханулися і повелися на БАРИГ.

Стара курва 2021-11-22 / 01:05:10
Ну на што так усіх характіарезірувати. Бо на фоктах - усі мої калєги. У нас є така робота, така прхвесія. А кожна прохвесія, прошу вас, вимагає поваги.

НОВИНИ: Політика

06:01
/ 11
Голова Закарпатської облради Чубірко призначив керівником її апарату одіозного медведчуківця Щербея
02:01
Угорщина не вірить у напад Росії на Київ: не планує евакуювати посольство
23:11
/ 1
До "Команди Разумкова" приєднався наймолодший Балога та Галай із його команди
04:53
/ 4
Що показав перепис у Чехії?
14:16
/ 4
У Мукачівській райраді "відпрацювали" нову коаліцію в облраді – зняли Лабоша від Балоги
08:45
/ 11
У Закарпатській облраді "визріла" нова коаліція, а кандидат в заступники голови ОДА є "сфальшованим" громадянином Угорщини
01:30
/ 1
"Дорогі орендарі": у скільки платникам податків обходиться столичне житло нардепів із Закарпаття
07:01
Чому Віктор Орбан розраховує на "виборчих туристів" із Закарпаття — DW
02:18
50 років тому операція КДБ "Блок", в якій заарештували Стуса, Світличного і Чорновола, розпочалася на Закарпатті
17:37
/ 4
Закарпатському архімандриту РПЦвУ Агапіту, важко травмованому в ДТП, виконали операцію на мозку
05:21
/ 11
Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
06:25
/ 4
"Русская премия" для Закарпаття: пахне війною і кров’ю та все одно беруть
23:48
/ 3
Політичні підсумки 2021 року на Закарпатті
06:31
/ 8
"За майбутнє" зробила спробу відкликати депутатські повноваження заступниці голови Закарпатської облради Андріани Сушко
13:40
Мер Ужгорода Андріїв звітуватиме перед громадою
07:39
/ 4
41% українців вважають політику Угорщини щодо нацменшин на Закарпатті підготовкою до анексії
21:00
/ 40
Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА
14:55
/ 30
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 27
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 7
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови