Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Таке вирішили на сесії Ужгородської міської ради.

Віктор Погорелов, Володимир Смоланка та Мирослава Каламуняк стали Почесними громадянами Ужгорода

Звання "Почесний громадянин м. Ужгорода" присвоїли директорці ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» Мирославі Каламуняк, двічі міському голові Ужгорода, ексрегіоналу Віктору Погорелову та ректору Ужгородського національного університету Володимиру Смоланці.  За це проголосували депутати на сьогоднішній сесії Ужгородської міської ради.

Звання “Почесний громадянин міста Ужгорода” присвоюється сесією Ужгородської міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом у галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.

03 серпня 2021р.

Теги: громадяни, Погорелов, Каламуняк, Смоланка

Коментарі

12345 2021-08-04 / 23:36:58
Следующий Волошин и малинич!!!

Владу 2021-08-04 / 20:26:24
А Ти хто? Що Ти зробив намалюй ,корчишь з себе хто зна Що ?

Влад 2021-08-04 / 20:03:33
Нажаль,..Ганьба. Якщо це найдостойніші то що можна сказати про інших? Але маємо те що маємо...

Лемко 2021-08-03 / 23:48:21
Гоша, якщо Рата почесний громадянин Ужгорода, то Янукович праведник всесвіту

Бринза 2021-08-03 / 22:49:30
Погорєлов - сигінь

Степан Крук 2021-08-03 / 22:11:15
Шановні, стосовно В.Смоланка…. Це нейро-хірург , який уже давно відомий не тільки в Україні, але й у Світі. Мені дуже шкода, що свого часу став ректором і фактично припинив практичну діяльність в області нейрохірургії, в котрій він , як хірург та науковець запровадив ряд новацій та нових методик, котрі широко застосовують не тільки в Україні. В. Смоланка у тяжкі роки «перестройки» на голому інтузіазмі заснував в Ужгороді сучасний центр нейро-хірургії…. Гидко читати деякі коменти стосовно цієї особистості у негативному ракурсі. Просто для того, щоб нагадити. Він заслужив більше, ніж отримав

Федур 2021-08-03 / 19:18:40
Злодій Погорєлов почесний городянин?! Мало награбував? Пона профанація відзнаки.

Granny 2021-08-03 / 16:43:18
У нас двi бiди! Нагороджуемо або одних i тих же лузерiв по 2_3 рази уроцi типу Русин, Курах, Петечук, Скрип, або iнший! Коли мiж матьорого вора та улесливоi лейсбiанки замiшують i порядних людей! Думаю що Смоланка i не знае яку свиню йому пiдсунули!

Георгий 2021-08-03 / 16:04:14
Погорелов получил звание почетного гражданина в номинации "За ограбление и разрушение города Ужгорода".

Ужгородець 2021-08-03 / 15:34:59
Смоланка та Каламуняк - респект, а ось якого лисого тут приліпили погорілого?

злий 2021-08-03 / 15:05:33
Погорелов - злодій, що відсидів, а потім крав ще масштабніше, риг, антимайданівець якого викидали з міськради, - почесний громадянин?

Ви цілком й**нулися?

До Машталні 2021-08-03 / 14:29:46
Боже! Як маштальню жаба давить ! Може його треба номінувати за розвиток ботів в Ужгороді.?

Маштальня 2021-08-03 / 14:22:53
Всіх почесних вибрали поза межами сесії.
Видно вони викупили звання, а перед людьми виступити побоялися, що їх заплюють разом із конюхамм. І все це дійство було у присутності прокурора.
Хай живе демократія....

Гоша 2021-08-03 / 14:20:34
До «Лемко», яки ти ужгородець, Навідь не знаешь,зо Рата вже 15 років як «Почесний громодянин « Ужгорода ! Плітки збирати не мішки тягати.

Микола 2021-08-03 / 13:04:12
а Каламутнячка що вагомого зробила для міста ???

bansko 2021-08-03 / 12:58:35
а махінації із стоматологами вже так скоро Смолявому забулися?

bansko 2021-08-03 / 12:57:06
абальдеть.. шо не кандідат то чичка, Смолявий -той нейрохірургію у власну контору вже переробив, там гроші просять як лиш через поріг переступиш - офіційно за консультацію, а дохтури - сопляшня ,яка лш думає як розвести на бабки втюрює курси уколів, реабілітацію, операцію, хоч шо абись лиш платив, уроди недоучені.. мозгів там нема, щоб нормально діагноз покласти.

Незаперевальний 2021-08-03 / 12:37:20
Здається, що Ужгородець вичерпав аргументи на захист новоспечених почесних "ужгородців"! До речі, Мирослава Каламуняк - "заперевальна"(!), але як сказав один президент США про одного латиноамериканського диктатора: "Ми звичайно знаємо, що він сучий син, але він - наш сучий син!"

ромаріо 2021-08-03 / 12:08:40
Корупційні обороти підлеглого Смоланки - Кочмаря (завкафедри анатоміі)- за минулий навчальний рік склали декілька десятків тисяч долларів. Корупційні оборудки Смоланки на посаді ректора, де є можлиаість “ворочати” крупними проектами,-вимірюються щонайменше сотнями тисяч, а скоріш за все - вже і декількома мілліонами долларів в рік. Це справжні героі - по розкраданню.

АСВАБАДИТЕЛИ ПАГАРЕЛАВИ 2021-08-03 / 12:01:38
Мы точно помогаем Ужгороду расцветать уже в третьем поколении...На очереди четвертое....

НОВИНИ: Соціо

10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 21
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини