Псевдоактивіста Павлова, засудженого на Закарпатті до 6 років тюрми за смертельну ДТП, оголосили в розшук

Павло Павлов, якому 9 березня суд виніс вирок, присудивши 6 років ув'язнення, з суду завчасно утік.

Псевдоактивіста Павлова, засудженого на Закарпатті до 6 років тюрми за смертельну ДТП, оголосили в розшук

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 9 березня Ужгородський міськрайонний суд оголосив вирок в кримінальній справі щодо псевдоактивіста і голови ГО "Доста" Павла Павлова, якого обвинувачують в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода та залишення в небезпеці збитої ним за кермом свого автомобіля особи.

Павлу Павлову, відомому за організацією так званих антитарифних мітингів в Ужгороді та інших містах регіону, суд присудив 6 років позбавлення волі із забороною керувати транспортними засобами на 3 роки. Також засуджений, згідно з вироком, мав бути затриманий в залі суду. Однак, виголосивши тоді останнє слово, П. Павлов із зали суду відтак зник і на оголошенні вироку вже не був присутній.

Нині ж Ужгородський відділ поліції ГУНП у Закарпатській області оголосив П. Павлова у розшук. Інформація про нього розміщена у розшуковому обліку МВС у розділі "Особи, що переховуються від органів влади".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 грудня 2017 року, близько 18:00, мешкaнець селa Оноківці повідомив у поліцію про те, що нa об’їзній дорозі в Ужгороді, на пішохідному переході поблизу ресторaну "Кілікія" стaлaся дорожньо-трaнспортнa пригодa. Автомобіль Skoda нa іноземній реєстрaції збив 59-річного ужгородця. Внaслідок отримaних трaвм чоловік помер. Винувaтець aвaрії зник з місця aвтопригоди.

Тaким сaмим aвтомобілем користувaвся aктивіст Пaвло Пaвлов, a вже вночі 6 грудня о 01:19 ночі прaвоохоронці отримaли інформaцію про пожежу в aвтомобілі Skoda Oktavia польської реєстрaції нa подвір’ї бaтьків керівникa ГО "Достa" П.Павлова у селищі Великий Березний нa вулиці Верховинській.

Підозру в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода Павлу Павлову оголосили 11 лютого 2019 року, а вже наступного дня підозрюваний на судове засідання у справі просто не з'явився.

13 лютого суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, відмовивши у взятті на поруки.

П.Павлов намагався уникнути відповідальності, сховавшись за депутатським мандатом під час місцевих виборів минулого року, однак набрав всього кілька відсотків голосів виборців.

 

12 березня 2021р.

Теги: розшук, Павлов

Коментарі

до ужг. 2021-03-18 / 09:47:01
Від ВоенкоМата і Мобілізації в АТО ХОВАЭТЬСЯ...Від Суду шо ВБИВ ЛЮДИНУ-ХОВАЭТЬСЯ..Шо за ПэтРіот...Гнида Бандитська,Прислужник Пуцер-Стукач Бандюків і МРАЗЬ КОНЧЕНА!

ужгородець 2021-03-14 / 10:59:51
Джонні. Ти не путай чорновоза та захисника євробляхерів із добровольцями, що воювали на Донбасі та проти блюківських бандюків.

до Нижче 2021-03-14 / 09:56:47
І в АТО ЦЕЙ Х.Р ПАВЛОВ НЕ ПІШОВ-захищати УКРАЇНУ..ТІЛЬКИ СМІЛИВИЙ як Бандит проти Людей..МЕРЗОТА Останння КОНЧЕНА!

Владік Яцько Варшава 2021-03-14 / 00:01:01
Він не вбивав , то ся жуна му ся пуд колеса шмарила .
Тай людини вже неє
Йтак ба за го садити люди добрі ?

Джонні 2021-03-13 / 23:23:58
А що там з бандитами що використовували Правий сектор для бандитизму та власного збагачення. Де сидить довбень Стойка та його шістка Каганець, коли їх посадять за вбивство людини в Мукачеві. Павлов винуватий але вибіркове правосуддя заставляє сумніватися в неупередженості будь якого українського суду

Нік 2021-03-13 / 21:01:09
Інтересно що там по справі "активісту" роману Стойці, вбили в Мукачеві пацана, потім ще на трасі в перестрілці

Микола 2021-03-13 / 17:39:14
Мало дали

Степан Крук-Василю 2021-03-13 / 16:50:56
Павлов зараз у розшуку і будемо сподіватися, що живим він їм не здасться!

Василь 2021-03-13 / 13:48:17
Степан Крук молодець,все вірно сказав.Йому ще треба додати за блокування автошляхів, так років 5.За втечу з суду ще 5.Дивно чому влада не реагувала коли блокувались дороги.А також сумно від того скільки у нас непрацюючого,малограмотного бидла, що його захищає.

Степан Крук- Паші Павлову 2021-03-13 / 08:24:38
"Поки наш народ-"терпіла" буде лише говорити, а не діяти, до тих пір ми і будемо жити, як нещасні, боязливі жебраки. Ось вона - ПРАВДА!". Що за фуфло ти написав??? Ти, котрий ніде не працює, не отримує зарплату??? І ти, паразите, хочеш жити достойно? За які шиші ти хочеш жити заможньо, неробе? Що ти зробив для суспільства, щоб від нього щось вимагати?

Степан Крук- Паші Павлову 2021-03-13 / 08:11:16
І ще сука лагерна, не смій звертатися від імені народу, бо ти цього народу невартий! Лікуйся від манії величі!

Степан Крук- Паші Павлову 2021-03-13 / 08:08:45
Лукавиш!!!(( Збив автомобілем людину і як останній боягуз втік із міста ДТП. Залишив людину помирати на асфальті... Про які моральні якості ти верзеш??? Ти переховуєшся від відповідальності, бо боягуз... сикло. Хоч би вибачився перед рідними тобою убієнного. Кишка тонка??? Бичара ти, а не активіст! Якщо ти справжній мужик вилазь із собачої будки, понеси мужньо СПРАВЕДЛИВЕ покарання і залишайся людиною, а не чмом! Вилазь сикливий! Це ти блокував КПП і маринував дітей в автомобілях, робив перешкоди у вільному їх переміщені, це ти створював проблеми, а потім ніби їх вирішував! Це твої холуї зараз заважають виконанню справедливого вироку суду... Алкаш за кермом - злочинець! Крапка!

Адмін 2021-03-13 / 04:34:19


"Паші Павлову" https://zakarpattya.net.ua/Search/%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE%D0%B2


Паша Павлов 2021-03-13 / 02:05:27
"Повилазили" всі трусливі горе-писаки-коментатори. Радуються чужим проблемам. Чому раніше цього не писали або особисто мені не говорили? Кишка тонка? А кажете, шо то я боягуз... Поки наш народ-"терпіла" буде лише говорити, а не діяти, до тих пір ми і будемо жити, як нещасні, боязливі жебраки. Ось вона - ПРАВДА!

Юрій 2021-03-13 / 00:01:50
Ляховця Івана Петровича лісничого за зябра теж беріть цього крадія! Це друг і напарник Павлова

до Івана -шо Нижче 2021-03-12 / 23:11:55
Люди! УЗНАЭТЕ де ХОВАЭТЬСЯ цей х.р Павлов=Сообщить нараз правооХоронцям.

Іван 2021-03-12 / 22:04:18
Тупорилий болтун. Він тіпа за справедливість за народ але то все наіграно Не щиро народ то бачить, а може іще за винагороду. Тому і такі коментарії від людей.

Няньо 2021-03-12 / 16:49:07
ДОСТА Павле ховатися, ану виходи.

жека 2021-03-12 / 16:04:36
Їмити чорта і розстріляти. Давно мав сидіти у тюрьмі.

.юра 2021-03-12 / 15:29:30
як гойкаті та мастак а в тюрму слабо за очко ся боїть чорт недоправлений чоловіка лишів вмераті машину спалив сам то сто проценту а по газові двіжняк же то тіпа його за політіку хочуть заперті щи там має з ним боті пересоляк грегор іпух

НОВИНИ: Кримінал

13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн