Головний лікар Закарпатської обллікарні звернувся до закарпатців через критичну ситуацію з коронавірусом

Лікарні заповнені хворими на коронавірус, кисню не вистачає, електромережа не витримує, медики втомилися, але роблять неможливе.

Головний лікар Закарпатської обллікарні звернувся до закарпатців через критичну ситуацію з коронавірусом

Тому головний лікар Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака Юрій Яцина вдруге звернувся до закарпатців і просить їх допомогти медикам перервати наростання третьої хвилі пандемії, яка є значно сильнішою і небезпечнішою за попередні.

Детальніше - в відео:

 

ДО ТЕМИ:

654 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, померли 13 пацієнтів

25 лютого 2021р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Яцина

Коментарі

True 2021-02-28 / 06:38:46
Історія нашого життя вказує, що більшість починає його розуміти лише після того, як відбудеться певна подія. "Семь раз отмерь, один раз отрежь", а не навпаки, що наразі часто відбувалося. Здоров'я та "здравого смысла" під час так званої пандемії на нашій ПЛАНЕТІ та у нашій НЕНЬЦІ, тримаймося!

Олександр 2021-02-26 / 18:02:24


Флуд. Коментар видалено. Адмін


До Говерли 2021-02-26 / 14:16:09
Якщо ви такі обізнані, то не потрібно давати розумні поради у коментарі, які читає малий відсоток населення

шинкар 2021-02-26 / 11:48:41
Закрийте бари,ресторани,кафе,і т.д...

Земляк 2021-02-26 / 10:57:16
Говерла засирае людям голови! Буде ковiдний нехай лiчиться по своему!

Говерла до До Говерли 2021-02-26 / 10:44:45
Якщо у вас 0 знань з здоров'я і як його утримувати, то нащо лізете з коментарями до того, хто обізнаний??? Не виставляйтеся посміховиськом.

До Говерли 2021-02-26 / 08:15:28
Коли захворієте - в лікарню не звертайтеся. Лікуйтеся тими методами, які ви описали нижче, а якщо допомагати не буде- то звертайтеся до Кабінету Міністрів. Підтримую коментар Олександра. Через пофігізм великої кількості населення будемо мати таку ситуацію, як в Італії. І ще хочу добавити, шановні жителі дотримуйтесь правил карантину. Шановні пофігісти, якщо вам всерівно і ви не вірите в хворобу, робіть хоча би так, щоб інші люди не заражалися. Це є просто смішно, щоб люди так реагували на локдаун, на карантинні обмеження і в той же час робили Дні народження, або ж весілля у ресторанах.

Сміх 2021-02-26 / 07:50:08
Що ви всі коментуєте, лікар звернувся тому , що дійсно все погано коли настане вибір кому дати кисень кому ні почнуть звільнятися мед працівники, і шо далі? Він просить дотримуватися карантина, а наш народ гульки закатує недумаючи ні про самих себе ні про інших

Облрада 2021-02-26 / 07:40:44
Кисню не "не вистачає", це лікар ще м'яко виразився. Кисень в області закінчується, або якщо точніше, то закінчиться сьогодні чи завтра. Все. А в зв'язку з ситуацією по всій країні, не відомо коли він поступить в нашу область і в яких обсягах. Чи в достатніх, щоб забезпечити всіх хворих? Чи нашим лікарям прийдеться обирати, як обирали лікарі Італії, Іспанії...

Червонi торомби 2021-02-25 / 23:34:10
СРАЧ У ГОЛОВI! Який Гелiос,який Лазар! Правильно, не засирай людям голову!!!

Олександра 2021-02-25 / 23:26:51
ШАНОВНІ, про що ви ВОЛАЄТЕ!
Вам, на доступній мові, пояснили ситуацію у Закарпатській області! Прийде час, і медики почнуть звільнятися через необхідність робити вибір: кому жити, а кому вмирати без кисню! Чому не підготувалися до 3-ї хвилі? А тому, що обирали тих, кого обрали! Або взагалі проігнорили виборчий процес! Який Геліос - маячня повна! Схаменіться! Скоро рік, але жодних висновків!
Бруд, безвідповідальність, неосвідченість і повний пофігізм! Мені стидно за свою націю, яка вироджується та тупіє на очах!!!
Українець - вже не звучить гордо, незважаючи на здобутки відомих діячів минулого та сьогодення!
Дуже прикро!!!

Володя 2021-02-25 / 22:24:04
Почему не подготовились к 3-й волне? Зачем тогда деньги закопали в дороги, а не в улучшение состояния больниц? Почему не шаг вперёд не смотрели?

злий 2021-02-25 / 22:01:24
Говерло, іди розбирайся з фахівцями, а не засирай тут коменти

Говерла 2021-02-25 / 21:19:31
Спеціально особисто для головного лікаря Закарпаття:

лазерний апарат «Геліос» (перша версія апарату була створена ще в 1987 р.):
http://inerton.kiev.ua/HeliosBrochure(2017)[UKR].pdf

наукова стаття "Природно-науковий підхід до лікування хворих"
http://inerton.kiev.ua/V.Krasnoholovets_scientific_medicine2020.07.20[UKR].pdf

Говерла 2021-02-25 / 21:03:52
Пане лікарю, ви своїм вузькопрофільним непрофесіоналізмом вже задовбали!
Ви просите якоїсь допомоги (а лазерних апаратів чомусь не просите), то надаю вам допомогу поки-що без лазерну:
1) почніть людей вчити дихальних вправ з затримкою дихання - вдихнути і затримати на кілька секунд, потім повільно вдихнути,... Виконувати впродовж 10 хв. двічі на день;
затримка дихання після видиху (за Костянтином Бутейко): видихніть, а потім намагайтеся не вдихати якомога довше. Потім повільно вдихніть, зробіть видих і знову видихніть і затримайте дихання. Затримка на 45 секунд і довше - 1 хвилина, чи 1,5 хвилин - означає, що ваші легені здорові і у вас не буде запалення. Найкраще регулярно виконувати ці вправи впродовж 10 хв. зранку та десь під вечір (але не після їжі);
2) хворим з високою температурою та запаленням легенів робіть укутування за книгою: Севастьян Кнейп, "Мое водолечнение" (1883):
У випадку тяжкої пневмонії лікар (чи доглядаючий) повинен зробити наступне: закип’ятити 5-7 літрів води в каструлі, кинути туди дві жмені трави (будь-яку суху, навіть сінну труху); траву потрібно настоювати протягом 2 годин; процідити настій і замочити в ньому старе простирадло, відтиснути, скласти в 3-4 шари; хворий розводить руки, а лікар щільно обмотує хворого складеним простирадлом - закутати туго груди та спину; хворий лягає в ліжко і накривається двома ковдрами; хворий лежить так до 2 годин і п’є потогінний чай. Сеанс потрібно повторити протягом 4-5 днів. Якщо хворий не потіє після першого сеансу, він потітиме після другого або третього. Під час такої процедури температура в легенях зростає до приблизно 39 С, імунна система знищує хвороботворні організми і виводить їх з організму через шкіру з потом.

Говерла 2021-02-25 / 20:51:51
Краще б цей лікар звернувся до Кабінету Міністрів аби з коронаірусного фонду виділили кошти купити для його лікарні хоч одного лазерного апарата для лікування хворих.
Лазерна терапія забезпечує тіло киснем - з води утворюється, рівень кисню стрибком встановлюється на рівні 98%, а за другим сеансом - 99,5%. Скільки кисню ще треба? Ніякі кисневі компресори непотрібні. І що саме важливе - НІХТО НЕ ПОМРЕ!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

19:34
/ 4
У Дубовому на Тячівщині медики реанімували 3-місячну дівчинку, яка раптом перестала дихати
15:06
На Рахівщині мотоцикліст і малолітній мопедист травмували дітей
10:37
Учора на Закарпатті горіли два сміттєзвалища – у Чопі та в Дубрівці на Хустщині
10:28
У Голубиному Полянської громади чоловік, прокинувшись вночі, вчасно помітив пожежу в літній кухні
03:42
29-річна ужгородка намагалася перерізати собі вени на вулиці у Львові
10:58
У Мукачеві згоріла припаркована на узбіччі занедбана Daewoo Nexia
10:48
В Оріховиці біля Ужгорода згорів дерев'яний дачний будиночок
15:28
У Ясіні на Рахівщині Land Rover травмував 8-річного хлопчика, що вибіг на дорогу
11:16
Під час гасіння пожежі сміттєзвалища в Чопі виявили чоловіка з опіками
11:11
/ 1
В Ужгороді на ходу загорівся старенький УАЗ 452
22:20
/ 2
У Малому Березному Audi врізалася в стовп, водія деблокували
11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
» Всі новини