Туристичні магніти в маршрути по проєкту "Пізнай Ужанську долину" рекомендуватимуть і представники територіальних громад

Які туристичні об’єкти Ужанської долини варто обов'язково показати туристам? Про це йшлося на зустрічі представників команди "Пізнай Ужанську долину" та очільниками новостворених територіальних громад Ужанщини.

Туристичні магніти в маршрути по проєкту "Пізнай Ужанську долину" рекомендуватимуть і представники територіальних громад

Спочатку присутнім презентували проєкт. Керівниця проєкту Людмила Сюзева повідомила, що його мета — сприяти промоції та покращенню туристичної привабливості Ужанської долини через створення краєзнавчих культурно пізнавальних продуктів. Окрім створення 10 унікальних маршрутів для самостійних подорожей (серед них як автомобільні, так велосипедні та пішохідні), буде видано сувенірний набір листівок українською та англійською мовами. Самі ж маршрути будуть озвучені та завантажені на платформу міжнародного мобільного додатку izi.travel.

Керівник ГО «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття» Олександр Шершун у презентації продемонстрував локації маршрутів по окремим територіальним громадам, які екскурсоводи планують внести у перелік.

“Для окремих територіальних громад є гарна нагода за допомогою відомих і так би мовити “розкручених” точок розповісти і про менш популярні, але які теж заслуговують на увагу і можуть стати гарними туристичними магнітами”, — сказав він.

Присутні голови територіальних громад висловили свої бачення та дали конкретні поради щодо об’єктів як природної та культурної спадщини, так і важливих точок у гастрономічному плані, які варто внести у маршрути. Зокрема, заступник голови Баранинської сільської ради Сергій Когутич зазначив, що цілком підтримує дану ініціативу і запропонував допомогу керівництва громади. Адже вже зараз у цьому напрямку, завдяки реалізації одного з проєктів, громада має конкретні напрацювання, якими готова ділитися.

“Цей проєкт допоможе збільшити туристичну привабливість громад Ужанської долини і дуже потрібний в якості просвітницького як візитерам чи туристам, так і місцевим жителям, які зможуть більше дізнатися про культуру, визначні пам'ятки, традиції даної місцевості. Адже місцеві жителі є носіями локальної культури та формують ідентичність території. По-третє, даний проект здатний об'єднати зусилля влади, бізнесу та громадськості у питаннях розвитку туризму, збільшення кількості візитерів, створення нових туристичних продуктів, послуг і, як наслідок, створення нових робочих місць та зростання доходів для підприємців, сплати податків у місцеві бюджети”, — вважає Олександр Коваль, експерт з туризму, керівник "Турінформ Закарпаття".

На думку присутніх, на фоні пандемії COVID-19 ще тривалий час будуть популярні такого виду екскурсії: окремий індивідуальний туризм або ж невеликими групами.

Проєкт «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів» реалізовує громадська організація «Щасливі діти» у партнерстві з ГО «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття» за підтримки Українського культурного фонду.

Пресслужба ГО "Щасливі діти"

25 грудня 2020р.

Теги:

НОВИНИ: Соціо

11:04
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
» Всі новини