"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Сутички на КПП “Тиса”.

"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Люди вже другу добу чекають перетину кордону.

У ДФС кажуть: все через так званих «піджаків», які не бажають дотримуватись митного законодавства.

14 листопада 2019р.

Теги: піджаки, блокування

Коментарі

Вуву 2019-11-15 / 15:57:44
Ну щоб ось так ...
мужики - бики - митники ...
Викручували руки - ноги жінкам.!?
Це звичайно кримінал.

Вуву 2019-11-15 / 15:55:05
Не плутайте яйця з яблуками.
Мито - це мито.
А податок це податок.
1 це те що сплачують при перетині кордону завозячи товар понад ВИЗНАЧЕНИХ НОРМ
(Яких з простих людей ніхто незнає)
А 2 - це те що ми платимо в дохід державного бюджету із свойіх фінансових доходів і зарплат.

Хома 2019-11-14 / 20:01:01
Нефедов наказав закрити кордони????щоб перезагрузити митників,прикордонників.Потім звільнять цих які виконують незаконні накази та приймуть таких які будуть слугами .

Дідо 2019-11-14 / 19:45:38
Ганьба никати на таку границю што пару циган ї гонно заблоковати.
Нихочуть плалити налоги значить конфісковати товар тай штраф уписати такий уби більш никортіло границю блокувати

до піджаків 2019-11-14 / 17:53:28
порахуйте скільки податків мали б сплатити ці ділки за товар, який ви провозите для них безплатно!!!!!!!!
Це ж пенсії ваших батьків, соціальні допомоги на дітей та інші соцвиплати?

Земляк 2019-11-14 / 17:35:29
Жесть! А де вiльна зона? П....СИ!!!!

Вуву 2019-11-14 / 17:25:11
А шо це таке ... Заборонене.
Аони що ракети ... Танки ...завозять.
Я вже писав що всяка митницч це обкрадання свого народу.
І захист тих бандиьів які мають свойі виробництва в Украйіні і бояться конкуренційі.
Візьміть для прикладу той самий шоколад цукерки.
Якщо йіх завезуть багато ...
У потроха зачнеться паніка бо впаде продаж "рашенУ"
Він дуже не хоче конкуренційі ... А так монополія .
При тому що якість продукційі вже далеко не та яка була навіть 5 чи 6 років тому ... Ну а ціни.
Тому ми маєм таку таможню і таможників (чмошників).

дід 2019-11-14 / 17:17:10
То евробляхери, то піджаки, то просто контрабандюки. Ні одна сука не хоче чесно робити по закону. Ідіть корів та овець розводьте як ваші батьки, бо скоро землю у вас заберуть та продадуть жидам. Лишитеся і землі і контрабасу, самі підете пасти.

Тибі 2019-11-14 / 14:25:56
Нічого возити заборонене,тоді і хабарів не буде.А ви майже той,що возить та неохоче сплачувати мито,тому таке зло

Копча 2019-11-14 / 14:16:08
Держава не терпить конкуренції

до Тибі 2019-11-14 / 12:21:32
Митники Звільнилися?Та Хай Звільняються-а шо ВОНИ -Митники ХОТІЛИ ЛИШЕ ХАБАРІ НЕМЕРЯНО ПОСТІЙНО БРАТИ?ЗЛОДІЇ одні

Тибі 2019-11-14 / 11:31:50
Чому такого нема в Одесі,Чернівцях мабуть там усе схвалено везуть вагонами та контейнерами на міліарди,а Закарпаття це показуха Нефедова.Він тимчасовий,потім слідство та можливо грати.Нехай іде за 6,0 тисяч грн.подобово б,еться з народом.На Львівщині половина митників позвільнялись.

Митник 2019-11-14 / 11:07:46
Ты пропусти,а через 200 метрів Зупинять СБУ,НАБУ, всякая мамина мама , зафіксують і митник за грати .

ищи 2019-11-14 / 10:32:08


Коментар видалено. Адмін


fdgdfg 2019-11-14 / 10:28:01
что за бред... пиджаки для того и нужны чтобы не нарушая закон ввозить товар...а митныкы чушь пишут...пропустите их и не будет никакой блокировки границы

Бьодзень 2019-11-14 / 10:08:27
рішили на піджаках погони заробити?????????????

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини