Бондаренко звільнив Дениса Мана з посади керівника Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА (ФОТО)

Таке сам Денис Ман підтвердив, оприлюднивши розпорядження про своє звільнення.

Бондаренко звільнив Дениса Мана з посади керівника Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко звільнив з почади директора Департаменту економічноно розвитку та торгівлі обладміністрації Дениса Мана.

Як видно з документу, що його оприлюднив сам Денис Ман, розпорядження про звільнення датується 5 листопада.

Офіційної інформації з цього приводу наразі немає. Хто очолить управління на зміну Д. Ману, наразі невідомо.

06 листопада 2019р.

Теги: звільнення, департамент, Ман

Коментарі

До ОДИ 2020-11-13 / 12:32:43
З державного корита їсть і ніяк не нажреться. Де наші правоохоронці. Покопайте і буде дуууже ЦІКАВО

ОДА-справедливості 2019-11-12 / 16:43:19
Хороший був керівник департаменту !!

Співчуваючий 2019-11-12 / 09:56:57
Не трогайте "дитину". У нього важка травма, винесена з глибокого дитинства. Йому потрібен лікар!!! Дай Бог він пролікується і не буде більше калічити людські долі!!! А то за час роботи в департаменті довів до звільненя близько 15 людей, діючи підло, грязно, низько, і отримував від цього задоволення. При чому звільнилися не гірші спеціалісти, серед них є фахівці, які роками працювали в економіці, а підлабузників, угодників, стукачів, підкормлених неправомірними преміями, які сам виписував, - залишив. Ними легше управляти. Одна біда - такий психотип людини нічому не вчиться! Занадто самовпевнений (в гіршому розумінні цього слова!) У нього МАНія величі!!! Одним словом - МАНівщина!

Голова села 2019-11-08 / 21:41:04
Годі пошукати такого достойного спеціаліста. Ніколи не відмовляв і завжди ставав на позицію правди і справедливості. Най Бог помагає кожному з нас в житті і береже цього хлопця.
Люде, будьте з Богом в серці, не робіть наклепу

ОДА ОДА 2019-11-08 / 21:37:01
Дуже людяний чоловік. Боже, грішите як людкове...

з ОДА 2019-11-08 / 21:16:09
Як людина - кончений сволочь, як спеціаліст - абсолютно некомпетентний! Лише самопіар і конфлікти

до 123 2019-11-08 / 20:57:46
от читаю і не розумію, для чого ви це пишете? це чи не переший керівник управління економіки, який розбирався в тому що робив. Стратегія розвитку області через економічні показники і тенденції розвитку - це те, чим останні місяці він лиш і займався. Чи був на підприємствах? був. Про каталоги - стільки в області ще не пічатали каталогів як при манові. На виставки почали возити бізнес не дурячи з ньоо гроші, а давали з обласного бюджету. Чули як папєрєдніки збирали з учасників гроші за вхід на стенд. а про політику - як на мене за останні два роки політики з нього чути не було.

Читаю останні коментарі тут внизу і розумію, шо пише якесь одне неосвічене і неотесано ботовство. Не виключається, що за гроші якогось недополітика.
Фу. Бридота.

123 2019-11-08 / 13:55:45
Як не ліз в політику? Балотувався від Сооідарності, був членом цієї фракції. Яходив у наближених до Москаля. А Москаль цінує лиш особисто відданних і душею і тілом. Правда і те, що крім туризму нічого не петрав. Ви чули хоч раз його коментар щодо децентралізації з економічної точки зору? Ви читали стратегію економічного розвитку області на декілька років вперед? Ви чули про залучені у поомисловість інвестиції? Ви бачили хоч одне виїздне засідання департаменту у тих підприємствах що ще дихають? Ви бачили список заходів по виплаті боргів по щарплаті в економіці обоасті?
Найлегше прибігти і сфоткатися на фоні нового готелю побудованого за людські гроші. Хоч би простий каталог туристичних закладів зробили і розповсюдили. Була би користь і туристам і нашим газдам. А так, все добре, як багато хто пережив білу полоску, тепер буде темна. Таке життя. Головне робити правильні висновки.

не паплюжте людину 2019-11-07 / 19:20:36
не паплюжте людину. думаючи. що недосягаємі на компах анонімних. кажіть в очі. бо може ті хто неправду пише і не знають чоловіка а бо є боти на замовлення. в політику він не ліз не втручався. а про людські якості зле може пишуть зависники. в яких самих не тріска а колода в очах

перечин. 2019-11-07 / 17:21:11
Нехай зараз комусь нахамить??? Дістане в писок за 2 хвилини,зараз люди не терплять бидлоту,зразу дають у рило,а його це і чекає!!!

перечин. 2019-11-07 / 17:16:47
Із Івана пана не було і не буде!!! Лох він і в Африці лох кончений!!!Мало попанував,а зараз буде ходити по людях і зализувати жопи тим кому насрав!!! А балатуватися буде уже від чорта а не від Порошенка і його партіі. Правильно зробив голова ОДА,що вигнав порошенківського поца! Якщо б ще кримінал йому пришили,то він би здав усіх ще із садочка,коли ходив туди!!!

778 2019-11-07 / 17:16:28
Вун наглий хам. Швидко авто купив нехай правоохоронні органи займуться за які гроші купив. Москалю штани носив

Туря-Ремета 2019-11-07 / 17:07:27
Вун і у школі був нико, і освіту має мальовану. Нараз з помічникув Горвата став великим начальноком! Без стажа, Без досвіду. Як го прийняли? Який конкурс на посаду? Привели го за руку, як дітвака! Вун сикуном був, сикуном є, сикуном і буде! Здась хоть-кого, кидь му буде так треба.

перечин. 2019-11-07 / 16:54:02
Ман Денис це ніхто і звати його ніяк!!! Пусте місце,порохобот,і жополис Горвата!!! Горват візьме його сторожити горіхи що насадив по Закарпатті!!! А то что тут пищуть,що був на Майдані,то були там багато людей,але так вилизувати як він робив,то не знає ніхто.Лапшу вішати він може лише студентам,а нормальним людям він вже надоів із своім брехливим піаром!!!

555 2019-11-07 / 14:05:59
Наглий, хамовитий, самовпевнений і пустий, із тих. хто по трупам іде. Економіку завалив - всі туризмом займалися! Знав лише чимерити підлеглих і вічно піаритися, піаритися... Любив себе, рідного!!! і відкати любив. Молодець Бондаренко.Його давно треба було звільнити.

888 2019-11-07 / 12:29:47
Губернатор МОЛОДЕЦЬ що звільнив цього піарщика. Вун з телебачення не вилазив.

Иван 2019-11-07 / 10:55:00
А коли звiльнити напiвголу Кибзаню,Юй не мiсце там.Зашто вона такi премiï дустає.Обяснiть.

Alu 2019-11-07 / 08:50:52
Нічого Денисе! Вони втратили, а не ти!
Гарні фахівці не припадають!
Все буде не!

P.S. Хтось писав, про його машину та квартиру...машина звичайна, квартира звичайна (не мерседес і не будинок на 200 кв.)
Не пишіть дурниць якщо не знаєте людини.

Читач 2019-11-06 / 20:05:19
Ман не пропаде, він людина Горвата. Можливо, Робі забере його в Київ. Цікаво, а коли звільнять Романючку Наталку директорку центру соціальних служб. На посаді вже більше 10 років, розвалила структуру, ніякою робортою не займається, а лише свариться з Якімеліною.

Люди 2019-11-06 / 20:03:18
Нормальний керівник,молодий, розумний,креативний.Дякуємо за роботу

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 2
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади