Із холодильника в пологовому в Ужгороді невідомі викрали 2,5 тисячі доз вакцини БЦЖ для новонароджених

Інцидент трапився у закладі 10 серпня.

Із холодильника в пологовому в Ужгороді невідомі викрали 2,5 тисячі доз вакцини БЦЖ для новонароджених

Про зухвалу і цинічну крадіжку, здійснену у пологовому будинку Ужгорода, повіломив заступник міського голови обласного центру Олександр Білак.

Як повідомив чиновник, 10 серпня невідомі викрали з холодильника у пологовому 2500 доз вакцини БЦЖ для новонароджених. Інформації про подію від правоохоронців наразі немає. Утім, як обіцяює, повідомляючи про крадіжку, О. Білак, "...ми докладемо всіх зусиль для об'єктивного та ефективного розслідування правоохоронними органами цього випадку, і винні особи понесуть справедливе покарання, буде дана й відповідна оцінка діям всіх (не)людей".

БЦЖ - єдина наявна вакцина для щеплення проти туберкульозу, яка входить до переліку основних лікарських засобів ВООЗ. БЦЖ є надійним захисником від туберкульозу легень, саме цю вакцину використовують в усьому світі частіше, ніж інші; більш ніж 90 % дітей проходять щеплення саме цією вакциною. Щороку близько 100 мільйонів дітей отримують щеплення вакциною БЦЖ.

13 серпня 2019р.

Теги: вакцина, холодильник, крадіжка

Коментарі

до - zzz 2019-08-17 / 10:59:23
І не проси -НЕ ДАМ! все..краще Шукай злодіїв шо вкрали таку кількість вакцини...Ото все ті кляті хабарники зробили(Степан Крук)

zzz 2019-08-14 / 15:00:46
Та тебе нічого і не прошу!

Степан Крук-zzz 2019-08-14 / 14:42:43
Дико вибачаюся, але не можу виконати вашого прохання!)))

zzz до Степана Крука 2019-08-14 / 14:31:20
Степан, я у всьому з Вами погоджуюсь. козак, це не хабарниця. Одне в чому хотів'би Вас поправити, так до курах добавити слово "чесний".

Степан Крук 2019-08-14 / 14:21:09
А які, власне, бабки крутила Козак??? За що, за ліві лікарняні??? Це зовсім неспіввідношене порівняння

zzz до Степана Крука 2019-08-14 / 14:14:25
Ще раз повторюю, хабарники тільки в пологовому будинку. В інших медзакладах лікарі "чесні", а їхнє керівництво находить загальну мову з корумпованою місцевою владою. Так проти керівника сімейної медицини козак була заведена кримінальна справа, але при активній участі місцевої ради справа не доведена до кінця, і ця корумпована особа на особову рахунку у влади. Вона їм робить вибори, тобто займається ще політичною корупцією. А конфлікт між пологовим не на професійному рівні. Їм потрібна друга козак!

Степан Крук 2019-08-14 / 14:02:44
Це комунальне некомерційне підприємство однозначно потрібно реорганізувати. Найкращим варіантом може бути передача обєкту Ужгородській міській клінічній лікарні у статусі пологового відділення. Тоді ніякої боротьби за лідерство не буде, там є Курах. Все!

Степан Крук -zzz 2019-08-14 / 13:46:22
Для мене не є важливим, які прізвища носять ті лікарі - головне, щоб даний медичний заклад виконував свої функції у правовому полі, щоб породіллі не тікали народжувати в Угорщину, а їх чоловіки не горбатилися на пологи за бугром... Є влада, є правоохоронні органи, котрі зобовязані навести порядок у цьому скандальному закладі. До речі, президент також повідомлений і дав розпорядження "губернатору" навести лад...Але той, щось не поспішає, а всі спроби президента повернулися крадіжкою 2500 доз вакцини БЦЖ. Отже, потрібні радикальні міри! В амбулаторіях сімейної медицини такі кіпіші неможливі, бо в них нема потоків бабла, за котрі дохтори ладні одні іншим горлянки перегризти...

zzz до Степана Крука 2019-08-14 / 13:21:49
Лікарів пологового в буцигарню, а всім лікарям з інших медзакладів - ордени разом з чинушами з міської ради. А самий великий орден білаку.

Степан Крук-zzz 2019-08-14 / 13:15:48
Отже, із ваших слів, діючий колектив пологового все ж носить хабарі у міськраду і вимагає їх у пацієнтів??? А це вже дуже суттєвий аргумент не тільки звільнити тих медиків, але й запроторити їх у буцигарню...Зрозумійте, в області достатньо лікарів акушер-гінекологів, котрі можуть хоч зараз достойно посісти посади в пологовому будинку...

zzz до Степана Крука 2019-08-14 / 13:06:19
Да міська рада, корупція в якій зашкалює, незважаючи що їх зарплата в десяток раз перевищує зарплату лікарів з пологового, прийме на роботу ще більших хабарників, але дилетантів. Да невже, ви не розумієте, що вся ця метушня навколо пологового, тому, що міська рада не задовільнена розмірами хабарів з пологового??? Чому в інших медзакладах все пройшло гладко???

Степан Крук -Мікробіологу 2019-08-14 / 09:05:33
Всього колективу, не всього колективу...Вже років пятнадцять у цьому колективі постійні сутички, прояви хабарництва та корупції, невиправдані смерті новонароджених і ненароджених малюків, порушені карні справи... Це не є нормальним і це не є справою самого колективу, оскільки пологовий будинок є власністю громади, котра страждає від безладу в пологовому будинку. Існує абсолютно законний механізм врегулювання ситуації: міська рада приймає рішення про ліквідацію комунального некомерційного підприємства "Ужгородський пологовий будинок". Всі працівники автоматично звільняються. Потім міськрада приймає рішення про створення комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок міста Ужгорода" і приймає на роботу працівників згідно їх кваліфікації та морально-етичних якостей... Все! Проблема вся в тому, що в цьому медзакладі деякі лікарі плутають своїх баранів із колгоспними баранами...

Мікробіолог 2019-08-13 / 23:25:08
Жива атенуйована вакцина БЦЖ створює штучний активний нестерильний протитуберкульозний імунітет. Вона входить до календаря щеплень.
Викрадення такої кількості імунобіологічних препаратів - підлий вчинок, акт відчаю того, кому це вигідно. На мою думку, мотив - дискредитація діючого керівництва. Разом з тим заклики щодо звільнення всього колективу (близько 400 осіб) - не що інше, як волюнтаризм.

до-Вася -останньому 2019-08-13 / 15:21:40
Та заради ХАБАРІВ ГОТОВІ на ВСЕ!Вкрали шоб зробити ажіотаж-і ціну набити-заради власних інтересів, може і хабарів-шоб зайняти посаду"тепле"місто. Це так і є!От ЗАПУСТИЛИ Державу-із тими хабарниками-..та бо треба БУЛО раньше пересажати-шоби боялися і "другим неповадно було!".

Вася 2019-08-13 / 14:44:28
Пішло-поїхало! Тепер хтось отримає догану.І прийде новий, потрібний меру, директор. Кому це вигідно?

Дорн 2019-08-13 / 14:42:19
Підтримую Крука ! До СБУ - хто там хоче страйкувати ? На нари !

цікавий 2019-08-13 / 14:14:05
Там чужий неприйшов,Всьо своЇ роблять шкоду єдно другому,але забувають що страдають діти,Яким треба бути тупим,що рано чи пізно всьо вияснять,та не буде ганьба,

Степан Крук 2019-08-13 / 12:15:06
Дві з половиною тисячі доз - це дві з половиною тисячі новонароджених, котрі вчасно не отримають захисту від туберкульозу! Руки й ноги потрібно повидьоргувати злочинцям!

Степан Крук - на додаток 2019-08-13 / 11:47:28
Розстеження вчиненого злочину є у повній компетенції СБУ, оскільки йдеться про перешкоджання активній імунізації населення, що може привести до епідемії небезпечної інфекційної хвороби... А це питання нацбезпеки! ДВІ із ПОЛОВИНОЮ доз - це вам не жарт!

Степан Крук 2019-08-13 / 11:39:49
Цей пологовий будинок лихоманить! Там панує атмосфера партизанщини і безлад! "Крадіжка" вакцини - це інструмент дискредитації проти однієї із сторін конфлікту, це наміри шантажувати ужгородців...Вакцина - це незвичайний медичний препарат, котрий не можна продати. Ба, на "чорному ринку" його дуже легко виявити, бо має номеровану серію. Вакцина потребує температурного режиму для збереження... Іншими словами, "злодію" вона не потрібна зовсім ... Це звичайна тиха диверсія, це зумисний саботаж роботи медичного закладу. Це результат нездорового, гнилого морально-психологічного клімату в колективі, котрий псувався протягом багатьох років. Зміна керівництва не дасть позитивного результату - потрібно розігнати весь колектив. Може хоч тоді ці анархісти усвідомлять, що державна чи комунальна установа не є приватною торговою лавочкою, що шантажувати населення "страйками" - це підло і непрофесійно...

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн