ПриватБанк зобов'язали демонтувати сходи та пандус, встановлені без дозволів в історичному центрі Ужгорода (ФОТО)

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради зобов'язало "ПриватБанк" демонтувати сходи та пандус, встановлені в історичній частині міста без дозвільних документів. Із відповідним листом звернулися до керівництва правління банку.

ПриватБанк зобов'язали демонтувати сходи та пандус, встановлені без дозволів в історичному центрі Ужгорода (ФОТО)

Встановлено, що до відділення "ПриватБанку" на площі Шандора Петефі, 17 влаштовано сходи та пандус, при цьому демонтовано частину тротуару.

Оскільки будівля на площі Шандора Петефі, 17 знаходиться на території історичного ареалу та комплексної охоронної зони міста, а зазначені роботи проведені без відповідних погоджень з органом з питань охорони культурної спадщини, управлінням містобудування та архітектури, без дозволу на проведення робіт з порушення цілісності об'єктів благоустрою, банк повинен демонтувати сходи з пандусом, привести у відповідний стан тротуар або розробити проект влаштування сходів та пандусу, який погодити з усіма службами.

10 серпня 2019р.

Теги: пандус, сходи, центр

Коментарі

Вуву 2019-08-12 / 14:12:51
А взагалі ... реклама повинна бути украйінською згідно принятому мовному закону.
Ми живем в Украйіні а не в Ірландійі чи Шотландійі чи Англійі .?
Ну хіба не так.!

Богданка 2019-08-12 / 11:13:41
От цікаво, а чи мають офіційні дозволи і погодження ті пародії на пандуси, які встановлені під кутом 45 градусів і якими ніхто і ніколи не зможе скористатися? Бо я щось ніколи не чула чиновницького обурення з приводу тих фейкових споруд. Там усе гут?

А й справді 2019-08-12 / 09:35:03
Чому ПриватБанк, а не Watson's? І ще: з пандусом що не так - не бачу, але ці ядерно бірюзові вікна на історичній будівлі у стриманому кольорі - виглядає вкрай рогато.
Пригадується, як у місті кілька років тому вели війну проти цієї рябизни з зовнішньою рекламою. Тоді приводили приклади, як за кордоном в історичному середовищі навіть такий гігант, як Coca-Cola, змінює свої звичні червоні реклами на більш підходящу до стилістики будівель палітру.

Але то історія не про Watson's, та й не про Україну...

Житель 2019-08-12 / 08:22:19
А корона не в історичній частині міста з знаходиться ? ! Лиш пандус в історичній! Бо не заніс меру...

Вуву 2019-08-11 / 17:12:50
От якщо і є недолік то незначний.
Але його можна виправити.
Коло вхідних дверей повинна бути вмонтована велика кнопка на рівні пояса ... З тим щоб людина у візку могла на нейі потиснути і двері автоматично відкривались ... А після самі повільно закривались.
Тоді мабуть це був би перший наочний приклад того як має виглядати зручний пандус з автоматичними дверима.

Читач 2019-08-11 / 10:22:32
Коли Корону Волошин розвалив - міськрада не бачила, а тут пандус побудували - порушення світового маштабу!!!! А те що цей пандус чи не єдиний у місті - ср...ти на інвалідів.

Вуву 2019-08-11 / 09:52:15
Якщо зібрати воєдино в таку грубезну папку всі порушення і невідповідності то ... ту галицьку злодійську ОПГ мож посадити на довічне.
Он будують в центі без всіх дозволлних документів.
То це можна.
А для інвалів пандус ні.

І всі це знають і мовчать як партизани ...
ПРИ НОВОМУ ОЧІЛЬНИКУ ОБЛАСТІ ... СБУ
... І ПОЛІЦІЙІ.

Петро 2019-08-11 / 09:09:47
Зроблено супер,когось жаба давить,Чого мер незробив оби людям було краще,Треба було подякувати і тихенько зробити документи,І НОУ проблем,

Ондраш 2019-08-11 / 08:49:39
Отличный пандус.Вписывается на 100%.Скорее всего нужно демонтировать мэра и службы.

Вуву 2019-08-10 / 19:18:36
А в ужгороді де мер міста "носатий конюх" а голархітектор "дровосєк" ...
Багато чого робиться через сраку.

Магазинв історичній частині міста будувати дозволили. (Точно шо за бабло дали дозвіл).
І нічо ... Всьо нормально.
А тут "кал" на них забив болт ... і бабло не занесли.
І от на ... в момнт знайшлось порушення і невідповідності.
А коли банк належав "калові" ніхто нічого не бачив.
Були і сліпими і німими.


ужгородець 2019-08-10 / 17:02:19
А чому пандус Приватбанку, якщо на вітринах Ватсон?

Читатель 2019-08-10 / 15:56:44
Конечно, это наглость. К примеру, снести "Сельпо" на Петефи не требуют, а тут придрались к какому-то пандусу, который не уродует ничего.

Talisman 2019-08-10 / 15:01:00
Так чудово зроблено.
А "розробити проект влаштування сходів та пандусу, який погодити з усіма службами" - це просто оплатити всім службам.
Адже ці служби не мають нічого проти сходів і пандуса.
Просто з ними не погодили.

НОВИНИ: Соціо

16:26
/ 3
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті