Зростання у липні надходжень з Закарпатської митниці на 77% пов'язане з розмитненням Porsche (ВІДЕО)

Екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль переконує, що в різкому "стрибку" надходжень з Закарпатської митниці не має нічого дивного.

Зростання у липні надходжень з Закарпатської митниці на 77% пов'язане з розмитненням Porsche (ВІДЕО)

З його слів, компанія Porsche мала тяганину з документами на митниці і в один день подала всі потрібні документи і забрала свої авто, щоперебували під митним контролем. І саме це зумовило різке зростання надходжень до держбюджету

Раніше Офіс Президента Зеленськогоу Фейсбуку похвалився, шо Закарпатська митниця у липні збільшила перерахування до держбюджету на 77%.

09 серпня 2019р.

Теги: митниця, Porsche

Коментарі

Гена Москаль 2019-08-11 / 23:43:02
Достатньо щоб мені повірила моя команда голів РДА.

До гени 2019-08-11 / 18:56:29
Гена а хто тобі вірить як ти злодій і брехло.

Гена Москаль до Москаля 2019-08-11 / 11:26:12
Мені не тільки Галас зливає інфу, але й моя команда голів РДА, яких президент не звільняє бо мене боїться.

Вуву 2019-08-10 / 14:53:50
Стьопа був обєктивним.
ПяН(т)ий презік ходив на люди таким загашеним в сраку ... "як темна ніч" ... і нічо му сі не стало.
Тай цьому сі ніц не стане.
Тілько одно шо ... Ти стьопа тоді так за свого любимчика не переживав .
То може і за сего не варта так сі переймати.
Не забивай си голову дурнєками.

Степан Крук - Усьо файно! 2019-08-10 / 14:06:06
Україна зібрала 37 млн.тон зерна! А ви казали , що Зеленський клоун, а він МАЛАДЕЦЬ! Поїхав місяць тому в регіони, дав там всім наганяй - ось і результат! Препиздента потрібно підтримати! Бо впаде на рило і носа зламає...

Степан Крук 2019-08-10 / 09:22:19
Скоро осінньо-польові роботи, потрібно вибирати картоплю! Всіх "слуг" - на поля для покращення показників росту сільськогосподарського виробництва у порівнянні із серпнем-вереснем 2018 року! Зелю бригадиром призначити, може хоч із цією посадою він впорається! А якщо ні, то по старій традиції, відвести цього слугу на конюшню і відшмагати батогами!!!! Нагадую, що ніяких крумплів із-за бугра під митним контролем нема, розтаможувати нічого...

Няньо 2019-08-10 / 09:04:19
Типірки аж щось станеться добре, ну може паводку не буде, осінь тепла, черг на границі не буде- то всьо заслуга Зе, от так дурять народ. Ці весельчаки ще нароблять бід.

Ааачумєть 2019-08-10 / 08:46:07
За ідіотів нас держуть. Таке ніби ЗМ до цього ніколи Порше не бачила. Уже надоїли ті брехачі Москалі і Крюки. Зато і за слрвами порохобота Крюка нас 75% зерозумних.

вуву 2019-08-10 / 00:29:35
Той Бондаренко наче ні риба - ні мясо.
Добре що по фестивалях не йіздить ...
Але керує він ...
як ні живий - ні мертвий.

Москаль 2019-08-10 / 00:12:24
Бондаренко, жени нахер Галаса з заступників!!! Дотепер зливає інфу Москалю... Думай ТЕ!!!

Степан Крук 2019-08-09 / 22:50:14
73% зебілів зраділи і повірили 77% підвищення митних зборів! Ну що ви за порода така???

Степан Крук 2019-08-09 / 22:43:04
Буга-га -га! А зебіли чомусь вирішили, що Зеля манну божу кинув! "Няньо" клоун, а "діти" просто зебіли!!!!

НОВИНИ: Соціо

16:26
/ 2
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень