В Ужгороді планується страйк, колектив пологового будинку звернувся до мера Андріїва (ФОТО)

Скандал навколо пологового будинку в обласному центрі Закарпаття продовжує набирати оберти, медичний колектив готується до страйку.

В Ужгороді планується страйк, колектив пологового будинку звернувся до мера Андріїва (ФОТО)

Сьогодні, 7 серпня, трудовий колектив комунального підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» звернувся до міського голови Богдана Андріїва із зверненням, в якому попросить надати інформацію про об’єктивні причини невиконання внесеного подання та рішення конкурсної комісії від 16 липня щодо призначення керівником Вікторії Пантьо, а також копії документів, які стали підставою для прийняття скандального розпорядження Б.Андріїва від 29 липня.

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

Звернення підписало 145 медичних працівників закладу, які наголосили, що у разі ігнорування думки трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок», вони залишають за собою право на страйк.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відхилив своїм розпорядженням подання конкурсної комісії від 16.07.2019 щодо призначення Пантьо В.А. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» і вніс проект рішення «Про проведення повторного конкурсу».

Формальною причиною незатвердження на посаді попри рішення конкурсної комісії названо "невідповідність переможця конкурсу Пантьо В.А. кваліфікаційним вимогам на посаду керівника комунального закладу охорони здоров’я (відсутність необхідного стажу роботи на керівній посаді)".

Неофіційною і найбільш вірогідною версією є повторні спроби мера Ужгорода Б.Андріїва продовжити «кулуарні домовленості» на користь програвшого кандидата, лікаря з корупційним минулим – міського депутата Юрія Ломагу і призначити його керівником пологового будинку шляхом проведення повторного конкурсу.

Оскільки під тиском громадськості 24 червня конкурсна комісія міськради все ж обрала більшістю голосів керівником пологового Вікторію Пантьо

З того дня пройшло більше місяця, а договору з жінкою підписувати схоже не збираються. Колектив пологового будинку впевнений: виною – корупція в органах місцевого самоврядування. Відповідний допис з відеозверненням трудового колективу до Володимира Зеленського і голови Офісу Президента Андрія Богдана розмістила на своїй сторінці Вікторія Пантьо.

Опісля чого послідувала швидка реакція Офісу Президента України, який доручив голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку зустрітись із медичним колективом і врегулювати конфлікт. Наразі інформації про реальні дії новопризначеного губернатора не має, а з огляду на сьогоднішнє звернення до міського голови, конфлікт і далі набирає обертів.

07 серпня 2019р.

Теги: страйк, пологовий, колектив

Коментарі

zzz 2019-08-08 / 10:32:48
Чому конкурс провели в пологовому будинку, тоді як для Рошка та Кураха не знайшлося конкурентів, вони конкурси вигравали самі у себе. А кримінального «авторитета» козак, яка робила мерські вибори андріїву , але о..лася з виборами в раду, перевели на посаду без будь-яких конкурсів. Осе і є місцеве самоврядуваня, яке ложило на ЗАКОНИ ….. .

Степан Крук -zzz 2019-08-08 / 10:26:35
Парадокс! Решетар, котрий без вказівки пукнути без Андріїва не сміє, допомогає виграти конкурс притенденці, котра не влаштовує Андріїва??! Все ж Андріїв повинен чітко і обЄктивно пояснити, чому на його думку, кандидатура Пантьо не відповідає вимогам посади: ніс у неї кривий, руки не з того місця ростуть тощо. Які підстави переглядати результути конкурсу та впроваджувати інший конкурс??? Я таких підстав не вбачаю. Якщо конкурс проводився із порушеннями - про це також аргументовано потрібно заявити.

zzz до Степана Крука 2019-08-08 / 10:13:31
андріїв теж "виграв" вибори, але ми всі знаємо, як він проходив. А як проходив конкурс де рішали білак та решетар?

Петро 2019-08-08 / 09:20:46
Всі знають що Ломага х*йло був і в Іршаві,і в Ужгороді,із пса солонини небуде ніколи,Колективу бажаю боротися,

Горват 2019-08-08 / 08:33:22
Всі прекрасно розуміют чого така прекрасна докторка рветься на се місто роботи, бо їй мало вже 1000 у.о. за кесареве, ій треба контролювати весь роддом і збирати бабло з лікарів.

Степан Крук 2019-08-08 / 07:49:36
Вся правда в тому, що Пантьо виграла конкурс на заміщення вакантної посади і результати конкурсу потрібно визнати. Що стосується особистості цієї лікарки - це вже зовсім інше питання....Є "правила гри" котрих потрібно дотримуватися....

Міра 2019-08-08 / 07:13:05
Після сюжету ЗІК про дівчину, щщо померла у пологовому будинку, про те як Пантьо гнусно втікала від журналістів, , як провокувала їх...Словом, продовжує діяльність у своєму репертуарі

Byby 2019-08-08 / 05:31:23
Міра ... Поставте себе на йійі місце і ви все зрозумієте.
І якщо йійі підтримує колектив ... Значить вона для них авторитет і вони до нейі мають довіру.
Цим все сказано.

Міра 2019-08-08 / 04:33:24
Тій Пантьо дай кулемет і повноваження,вона всіх перестріляє за свою посаду...хіба нормальний лікар і жінка буде влаштовувати страйки у пологовому будинку?

точно 2019-08-07 / 21:27:11
"договору з жінкою" - негарно. Якщо стилістично не подобається повторення прізвища - замініть на "обраним колективом претендентом", або чимось подібним.

Степан Крук - В. Грегор 2019-08-07 / 21:16:47
Зрозумів!

Віталій Грегор 2019-08-07 / 20:56:23
Степан Крук, мають право на страйк всі працюючі згідно із Конституцією. В Польщі нещодавно тисячі поліцейських страйкували. Про які суди ви говорите?? Нема судів в нас поки, одна суцільна корупція. Якщо органи не прцюють люди змушені вдаватись до акцій прямої дії

Вагітна 2019-08-07 / 20:31:09
Я просто в шоці!!! Цей Андріїв взагалі здурів? Чи вважає себе безстрашним? Соів нема просто! Вже не зважає ні на дітей ні на жінок? Продажна тварь,,надіюсь боком йому це все вилізе..Бог все бачить..Схаменися чоловіче, доки не пізно. Вже все місто знає що Ломага дав тобі хабар, і не маленький... Що ти твориш, Іроде андріївський?

Степан Крук 2019-08-07 / 20:21:51
Колектив загалом підтримую! Але страйк медичних працівників - це саботаж! У разі виникнення проблем із породіллями медики будуть нести сувору кримінальну відповідальність. Страйкувати може тільки вільна від чергування частина колективу. Не впевнений, юристи мене поправлять, але страйкувати медикам, пожежникам, працівникам силових структур заборонено законом. Краще цей справедливий протест не називати страйком, бо можуть бути негативні наслідки. Забезпечте нормальне функціонування закладу і протестуйте! І не забувайте, що свої права ви можете відстояти у суді..

гашек 2019-08-07 / 19:23:52
Цими днями нвістка має народжувати первістка.Якщо мер Андріїв із опозиційного блоку не прийме швидке вирішення цієї проблеми і у породіль будуть проблеми,то я не звертатимусь до Зеленського ,а просто в легкому випаку відірву йому яйця.А у важкому все інше.

НОВИНИ: Соціо

21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 6
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками