Бізнес, студенти та влада: разом ми сильніші, або Ціна діалогу для України

12 березня в Ужгороді відбудеться конференція на цю тему.

Бізнес, студенти та влада: разом ми сильніші, або Ціна діалогу для України

Що ж є найважливішим для суспільства? Зайнятість, низький рівень інфляції, високі рівні інвестицій та доходу громадян, позитивні очікування від майбутнього, соціальне забезпечення – скаже економіст. Відсутність конфліктів, узгоджені дії владних структур, прийняття планів та стратегій розвитку держави, врахування та компроміс інтересів громадян країни – скаже політолог. Здоров’я, фізична та духовна рівновага нації, фінансування медичних та оздоровчих закладів – скаже медик. Сприяння заснуванню та функціонуванню бізнесу, можливість самореалізації, спрощення та зниження податкового навантаження, можливість запровадження інновацій, єдині правила гри для всіх, відсутність корупції, незалежні суди та судді, мінімізація втручання влади – скаже приватний підприємець. Фінансування освіти, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, міжнародний освітній обмін, матеріальне забезпечення шкіл та вузів – скаже науковець.

А що скажете ви?...

…Якому винаходу людство завдячує своїм неймовірним розвитком, освідченістю та розумінням одне одного, миром на землі? Мені здається, що немає нічого важливішого для людини та суспільства ніж мова, а найбільш корисним заняттям в усі часи був діалог.

Чи погоджуєтесь ви, що в України є небачені багатство та потенціал, що в Україні живуть найпрацьовитіші, найчуттєвіші та найосвідченіші люди, що культура українців є старовинною та самобутньою, родоначальницею слов’янських культур. Чи погоджуєтесь ви, що мова українська є найспівучішою та найяскравішою в світі…

З іншого боку Україна не в стані забезпечити гідне життя своєму народу: бідність, корупція, алкоголізм, боротьба за владу, наркоманія та проституція, смертність від виліковних хвороб та, як наслідок, масова еміграція закордон найосвідченіших, найсильніших в пошуках заробітку, самореалізації та миру, деградація Великої культури – це характеристика країни, в якій відсутнє порозуміння, співчуття та сила протистояти інтересам індивідів заради суспільних інтересів.

Іноді здається що українці не розуміють цінності суспільства, корисності держави, не розуміють для чого і за кого померли студенти під Крутами, кого захищала Українська повстанська армія, кому Шевченко посвятив своє життя, яке значення мав Український прапор, встановлений 24 серпня 1991 року на вершині будинку Верховної Ради України, та що значить слово Рада – чи не є воно найдемократичнішим словом в нашій мові.

Давайте ж почнемо радитися одне з одним, знайдемо в собі волю до суспільного діалогу, вислухаємо чим живе сьогодні український підприємець, працівник виконавчої влади, студент та викладач вузу; як вони бачать своє майбутнє, яка підтримка потрібна українському громадянину, які в нього мрії та пристрасті.

Підтвердженням готовності до діалогу є конференція «Український бізнес: стратегії та перспективи», організована міжнародною молодіжної організацією «AIESEC в Ужгороді», Ужгородським національним університетом за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Українського союзу підприємців та промисловців, Держкомпідприємництва та керівників провідних українських соціально-відповідальних підприємств. Генеральним партнером є Укрсоцбанк. За підтримки центра „Простір”, банку "Надра",«Дженералі Гарант», СК "Вексель", етно-велнес готеля "Унгварський", турагентства "Галопом по Європах", торгового центра "Дастор" та кредитної спілки "Мрія".

Конференція відбудеться 12 березня 2008 року о 12:00 на економічному факультеті УжНУ, пл. Народна, 3., і започаткує традицію суспільно діалогу громади Ужгороду, обговорення нагальних питань суспільного розвитку та стратегії.

Запрошуємо відвідати даний захід всіх бажаючих висловити свою думку, ставлення та бачення перспективи українського підприємництва, економічного та соціального розвитку регіону.

Михайло Нагоркін, студент економічного факультету УжНУ
05 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 1
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
» Всі новини