"Вперше бачу слугу народа на тому місці, якого вона заслуговує": гурт "ТІК" у новому кліпі висміяв кандидатів у президенти

Гурт “ТІК” презентував новий кліп “Циклони”. У ньому музиканти насміхаються із кандидатів у президенти та дають свою оцінку виборчій кампанії в Україні.

Схоже, президентські перегони у них асоціюються із купою лайна.  Адже, за сюжетом, голова виборчої комісії у одному з українських сіл ледь не тоне у купі непотребу посеред свого кабінету. Рятувати  жінку-посадовця доводиться місцевому асенізатору, якого чудово зіграв комедійний актор Віктор Андрієнко.

У пісні соліст гурту "ТІК" завуальовано згадав і Зеленського , і Тимошенко. "Так що, у нас знову не має вибору?" – співає Віктор Бронюк. І вже наступними рядками натякає своїм шанувальникам щодо своїх особистих політичних симпатій:  "Не знаю, як вам, ну а як по мені – в шоколаді трохи ліпше, ніж у л*йні".

03 березня 2019р.

Теги: вибори, ТІК, Циклони

Коментарі

Гидко дивитися 2019-03-05 / 15:17:12
Зняв дурню, всіх обгадив,але підлизав кому треба, тепер ТІК буде в "шоколаді".Фу,а засмерділо зовсім не шоколадом.

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:59:35
На додаток: поки ми будемо рабами політтехнологій - ми будемо рабами!!!

Степан Крук -Андрію 2019-03-04 / 19:56:06
Вибір за вами! Але я хочу, щоб Ви зрозуміли одну річ: спочатку за великі гроші створюються фейкові рейтинги, а потім виборців спонукають голосувати за "рейтингових" кандидатів. В соціологів зараз жнива! Таким чином виборці потрапляють у звужене коло виборчого поля. Пропоную розірвати ці створені оліархами сітки і голосувати за тих, хто не має дутого (роздутого) рейтингу. Таким чином ми покажемо велику дулю тим прикормленим соціологам та політологам, спутаєио їм карти. Особисто я ще не обрав свого кандидата, можливо це буде Смешко, але подивлюся, час ще є...

Андрій 2019-03-04 / 19:34:49
Ну і за кого ви пропонуєте?Я особисто окрім Зеленського нікого не бачу...

Степан Крук 2019-03-04 / 10:22:53
Ніхто не принижує українців так, як роблять це самі українці! Якщо в рейтингу кандидатів лідер клоун Зеленський - це серйозний сигнал для всіх нас, що нація є важкохворою. Що прихильники чекають від цього кандидата? Боротьбу із корупцією? Не будьте смішними, Ви можете собі уявити,що Зеленський бореться із Коломойським? Чекаєте серйозних змін в економічному розвитку? Не смішіть коміка! Комік Зеленський - головнокомандувач ЗСУ? Блін, ржу!!! Народ, що твориться у ваших головах? Чому Ви обираєте між клоуном та баригою? Придивіться до інших кандидатів. Юлю не помічайте...Самі обираєте непотріб, а потім від непотрібу страждаєте. Мені Вас не шкода!!!

Вуву 2019-03-04 / 09:06:53
Пісня стилю ... Хто не скаче той маскаль.
Цікаво а маскаль в ода на підтримку вальцмана - бариги вже скаче ...
Чи ще не почав бо гімно з його кабінета асанізатором не відкачали.?

Горожанин 2019-03-03 / 21:56:50


Реклама - платна. Політична реклама - значно дорожча за звичайну. А на рекламу вказаної особи на сайт Закарпаття онлайн у вас просто не вистачить грошей, навіть якщо вам сприятиме весь бюджет РФ. Коментар видалено. Адмін


Андрій 2019-03-03 / 21:11:12
В принципі віб Бронюка більше і годі було чекати, запроданці завжди були між українцями. Правда, щодо співу, то можуть з Поплавським собі пожати те, що нижче поясу...

Тарас 2019-03-03 / 15:48:45
Дешева пропаганда шоколадного баригі.Я за Зеленського!!!

Б7 Вася 2019-03-03 / 10:05:20
Продався барижній владі, бізнес є бізнес))

НОВИНИ: Різне

20:45
ProIT – нове українське медіа, яке буде корисне айтівцям, і ось чому
20:37
Що робити, якщо ви стали жертвою шахрайства?
20:34
Поради з вибору насоса для вигрібної ями: на що звернути увагу
20:05
Підсумкове комюніке Саміту миру підписали 80 держав та 4 організації
18:42
/ 3
медведчук з росії закликав до окупації Одеси, якщо Україна не підпише капітуляцію
10:49
Сухопутні війська ЗСУ оголосили про запуск проєкту рекрутингу до підрозділів безпілотних систем — Drone Force
21:02
/ 2
Пеллегріні склав присягу та приступив до виконання обов’язків президента Словаччини
10:54
Посли ЄС погодили рамки переговорів про вступ України та Молдови
17:40
Потрібен смартфон? Обирайте Oukitel, і ось чому
07:36
/ 4
Офіс президента опублікував ПОВНИЙ ТЕКСТ безпекової угоди України зі США
21:52
Україна та США уклали безпекову угоду на 10 років
21:09
НАТО обмежив обмін розвідданими з угорщиною через її позицію – ЗМІ
21:02
НАТО схвалив план розширення підтримки Україні після зняття вето орбана – ЗМІ
14:49
Переваги навчання в Словацьких університетах
14:42
Оформлення великої кухні: поради та рекомендації
14:35
Які вибрати системи автоматичного поливу для ділянки
18:01
УГОРЩИНА БІЛЬШЕ НЕ БЛОКУВАТИМЕ РІШЕНЬ НАТО ЩОДО УКРАЇНИ
13:14
Через позицію угорщини на саміті "Бухарестської дев’ятки" не змогли зробити спільну заяву
22:23
Вибори до Європарламенту: які результати показали партії з антиукраїнською риторикою
22:05
Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ в ЄС – глава Єврокомісії
12:29
угорщину можуть виключити з "Бухарестської дев’ятки" через блокування рішень на користь України – ЗМІ
17:45
Який б/у iPhone купити у 2024?
17:37
Від ідеї до реалізації: створення кухні вашої мрії
11:13
/ 1
Партія орбана стала найбільшим рекламодавцем Google у ЄС, поширюючи антизахідні наративи
11:04
Суперник орбана зібрав велелюдний мітинг у будапешті напередодні євровиборів
» Всі новини