У міграційній службі Закарпаття можуть скасувати посвідки на проживання іноземцям, що п'яними гасали на авто в Ужгороді

В УжНУ відрахували студентів-іноземців та передали документи у міграційну службу.

У міграційній службі Закарпаття можуть скасувати посвідки на проживання іноземцям, що п'яними гасали на авто в Ужгороді

Поліція Ужгорода проводить перевірку інциденту за участі нетверезих іноземців. Встановлено, що своїми неправомірними діями чоловіки порушили статтю 173 КУпАП, тобто вчинили дрібне хуліганство. Дане правопорушення задокументували співробітники поліції Ужгорода. 

Про вчинок студентів-іноземців повідомили до ректорату університету, де вже прийняли рішення про відрахування порушників з закладу. Наказом від 21 січня, трьох іноземців відрахували. 

Університет у свою чергу підготував відповідний пакет документів про відрахування зазначених осіб та найближчим часом ці документи передадуть до міграційної служби, представники якої вже вирішать питання щодо доцільності їх перебування на території України, та у випадку порушення ними вимог законодавства - скасує їх посвідки на проживання, що стане підставою для їх депортації з країни.

Закарпатська поліція продовжує дбати про правопорядок та безпеку мешканців області та працює над тим, аби не допустити будь-яких правопорушень у межах Закарпаття, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

22 січня 2019р.

Теги: студенти, іноземці, вірахування

Коментарі

Вуву 2019-01-22 / 21:14:56
Я памятаю ... Ви про це писали.
Але в цій ситуаційі можна (і я гадаю потрібно) ... Виставити відзняте відео на you tube ... І написати арабскою пояснення того що сталось і зробити застереження ... Які можуть бути наслідки.
Хай араби бачать ... Як йіхні діти "вчаться" ... І як себе поводять в іншій крайіні.
Це буде найбільш розумним в цій ситуаційі.
Хай вони самі дають оцінку діям свойіх дітей (студентів).

О.Д. 2019-01-22 / 20:37:57


Вуву, вже розбивалися - https://zakarpattya.net.ua/News/178718-V-Uzhhorodi-Range-Rover-vletiv-u-derevo-3-studenty-inozemtsi-zahynuly-shche-odyn-%E2%80%93-vyzhyv-FOTO


Вуву 2019-01-22 / 20:22:33
От пишуть деякі ... Нич не буде.
Буде.
Бо другим разом або як ті обкурені араби (що перед цим) розібються на машині або йіх порішають самосудом місцеві ... І вже тоді ... того що станеться не замовчати.
І відповідати все одно комусь прийдеться.
А всяка справа з іноземцями ... Це справа міжнародна.
І ті що загрібають бабло з кишень іностудентів ... Грають з вогнем.

ЛОХОТРОН 2019-01-22 / 19:43:41
Вообще це авантюрной план, вiдкриття 2 медичного факультета! Це комерцiйна розробка Смоланки та Грiневич! Час покаже для чого!

Хуст 2019-01-22 / 19:37:37
Бах ми боже нич з того не буде.Обкурені араби зостануться в Україні.
Кить то рішає міграційна служба то сто процентів нас они будуть тр*ти як казали. Ко не вірить зголосіться.

Свiй 2019-01-22 / 19:25:46
ХАХА! Жона начальника мiграцiйноi служби праюе зав.кафедрою педагогики тп психологii! Ректор на поводку!

Вуву 2019-01-22 / 19:09:47
Патичок завжди має два кінці.
Який не візьмеш ... А той що в руці все ліпший.
(Народна приповідка).
Навіть (якщо так і станеться) ... Що за бабло йіх тут відрахують а потім тихенько переведуть в інший медфак .
І все "засохло" ... Всі все забули ...
До наступного подібного випадку .
І може статись так що тоді вже поліцію будуть викликати для констатаційі смерті.
А це вже куди гірше.
Як для наших вишів ... І для крайіни загалом.
Тому міграційникам краще обійтись як то кажуть "малою кровю" зараз ... Щоб не пролилась велика потім.
Це моя думка.
Ps.
Хоча там де береть бабло думають інакше !?$.

Вася 2019-01-22 / 18:44:11
Нич не буде!
Ім на всьо пофігу!
Замнуть і приймуть знову!
Забули де живемо!
Жаль, що так!

Docent 2019-01-22 / 17:28:28
Сам ректор разом з мiстеркою Грiневич завезли чорних в Ужгород! Розбиралиь але бабло перемагае зло!

справедливість 2019-01-22 / 17:10:19
За таких обставин потрібно звільнити ректора. Вони що на занняття не приходять та успішність в них слабка чи можливо не відраховують за навчання. Араби платять валюту в казну державного вузу і крапка.З них потрібно порох здувати. А за те що вони їздять в нетверезому стані то нехай понесуть адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства. І де такого ректора знаходять на таку відповідальну посаду.А може ще щоб і не пукали араби.

кваліфікація 2019-01-22 / 14:24:24
дрібне хуліганство, значит штраф, а за що виключили із універу, нич ся не розумію, наш самий справедливий суд розбереся, востановит.Ко знае? тоті хлопи ведутся як православні, они якох віри,?

По факту 2019-01-22 / 12:41:56
Дуже часто анонсуємо "можуть посадити, може сісти за грати, може бути притягнений до відповідальності" і т.д. Але на превеликий жаль логічного завершення розпочатого не бачимо. Так і в цьому випадку: важко віритьтся, що нахабні араби будуть видворені. Всі ж виразно чули в присутності поліцейських їхнє ставлення до нас, звідси і висновок - вони впевнені в своїй безкарності. Якщо вийде так, то - це тривожний сигнал для нашого суспільства.

NoName 2019-01-22 / 12:40:09
А можуть і не скасувати,бабло перемагає.

НОВИНИ: Кримінал

23:16
/ 1
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування