На Закарпатті псевдоактивіст Павлов із прибічниками перекрили трасу "Київ-Чоп"(ФОТО)

На посту Нижні Ворота у Закарпатській області перекрили трасу.

На Закарпатті псевдоактивіст Павлов із прибічниками перекрили трасу "Київ-Чоп"(ФОТО)

У зв'язку з цим водіїв попередили про ускладнення руху на цій ділянці дороги. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу патрульної поліції Закарпатської області.

"Інформуємо вас про те, що наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота ускладнено. Це пов'язано із проведенням акції протесту", – йдеться в повідомленні.

У патрульній поліції додали, що про відновлення руху на цій ділянці дороги буде повідомлено додатково.

Як повідомили УНН у прес-службі патрульної поліції області, близько 100 активістів вже протягом години перекривають рух на ділянці поліцейської станції Нижні Ворота на трасі "Київ – Чоп".

"Вимоги стосуються зниження цін на пальне, на комунальні послуги в частині газу, спрощення розмитнення транспортних засобів на єврономерах", – уточнили в поліції.

Також учасники акції повідомили журналістам, що очікують на прибуття керівництва області на місце події для спілкування з активістами, передає кореспондент УНН.

Як повідомили УНН у прес-службі ГУНП в області, поліція попереджала про відповідальність про порушення громадського порядку під час подібних акцій, зокрема ст. 279 КК України (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства).

"Блокування транспортних шляхів передбачає відповідальність від штрафу до позбавлення волі, якщо будуть серйозні наслідки", – зазначили у відділі комунікації.

Нагадаємо, 20 листопада власники автомобілів на іноземній реєстрації планують провести всеукраїнську акцію протесту проти збільшення митних платежів.

19 листопада 2018р.

Теги: псевдоактивіст, траса, Павлов

Коментарі

Закарпатський біч 2018-12-03 / 11:37:49
Закарпатці доки будемо терпіти витівки дебілка Павлуші Павлова?Він лише створює людям проблеми і нерви влаштовуючи різні провокації маскуючи під протест і що він добився за всій час ?ноль!

до-дід 2018-11-21 / 08:53:58
1.Закарпат.поліцаї НЕ ГОДНІ набити писки Євробляхерам,ЗАТЕ ВОНИ паліцаї Закарпаття-можуть дуже ФАЙНО-доїти на дорогах ЛЮБІ МАШИНИ -брати ХАБАРІ І ЗАЙМАТИСЯ ДАЖЕ УОРУПЦІЄЮ.2.Паразити і БАРИГИ-ТО в першу чергу-Насьров,Аваков з сином і своїми поліцаями -аваковцями, Пашинський,ЛЯШКО -гол.партії РПЛ-шо з вилами ходить,Розенблат,Ще той жирний Мосійчук(що спімали прямо по факту крупного хабарництва),Гонтарєва..уся ДПА, Митниця...ідр.чиновники-далі хочуть біля корита....

Вуву 2018-11-21 / 08:16:51
Найвищим носієм влади є народ.
Якщо протестують мирно і не роблять кримінал ... Значит мають на то право.
А влада яку народ вибрав ... Повинна зважувати і прислухатись до свого народу ... Який йійі блядську владу вибрав.
І працювати на благо того народу ... А НЕ "ЗАКРУЧУВАТИ ГАЙКИ" і ОБКРАДАТИ ЙОГО ДО НИТКИ .
ІНАКШЕ ТАКА ВЛАДА НАРОДУ НЕ ПОТРІБНА.
PS.
І зауважте як ті паразити і бариги причайілись і сидять тихенко ...
БО БОЯТЬСЯ ЩОБ НАРОД ЗНОВУ НЕ ЛОМАНУВСЯ НА НОВИЙ МАЙДАН.
бо на носі вибори. А ТАК ХОЧЕТЬСЯ ШЕ ПОБУТИ КОЛО ДЕРЖАВНОГО КОРИТА.
ОЙ БЛЯ ЯК ХОЧЕТЬСЯ ... АЖ ДУША ЗАВМЕРАЄ.

дід 2018-11-20 / 20:13:49
Набили поліцейські евробляхерам писки під Рівним.
Учіться закарпатські правоохоронці.

Земляк 2018-11-20 / 20:00:16
Пiдтримайте акцiю!!!!

пенсіонер 2018-11-20 / 13:53:09
Нема влади в Україні і в Закарпатті теж.
Суцільна анархія.
Такий блуд був в Росії в 2017 році, а потім наступив Червоний терор.

поліція не чмирі 2018-11-20 / 08:02:02
послі майдану не рискують бо кить буде кіпіш, они знову останутся дурачками,а коли уже начали перекривати дороги по всій Україні, треба би ся задумати на Банковій .Вітя пачую кожнаго, тоже думав ож розсосеся.

правда 2018-11-20 / 06:13:06
Поліція - чмирі

пішохід 2018-11-20 / 00:55:44

Хто би не був Павлов і за чиї гроші ці його акції (В.Березний - Н.Ворота, 90 км, 600-700 грн. туди і назад, помножити на 20-30 авто), але на "пішохідному переходу" на сьогодні ЩОДЕННО протестують тисячі українців, перекриваючи дороги з різних причин.

З точки зору букви закону, ці "пішоходи", якщо постійно рухаються по переходу, нічого не порушують. Тому і поліція просто не має права застосовувати проти них силові методи.

Крім того, більшість самих поліцейських чудово розуміють, що вимоги протестуючих, по суті, не є злочинними. Це просто нормальна реакція ВІЛЬНИХ громадян України на бардак, що сьогодні коїться у самій державі.

Зрозуміло, що в Україні є вже цілі "контори" професійних "протестувальників", які приймають замовлення на різні акції.
Однозначно, що діяльність цих "контор" неможлива без, мінімум, "погодження" правоохоронців. Це просто бізнес на "вуличній політиці".

Одну з таких "контор" в Закарпатті і очолює П.Павлов.
Він такий один в області? - Ні. Його "діяльність" потрібна місцевій владі? - Так.
Як боротися з такими "павловими"? - Якщо кардинально, то гнати в шию від влади Порошенка і Ко.
Якщо вибірково та разово - перекривати фінансування, засоби зв'язку, висвітлення "акцій" у ЗМІ, і таке інше (СБУ у рамках ЄРДР).

Все просто і загальновідомо. Було би бажання...

Читач 2018-11-19 / 21:21:56
Що зробила поліція щоб забезпечити нормальним громадянам їхнє право на вільне пересування - НІЧОГО !!!
Лиш сидять і трусяться за посади і дивляться як би не обідити макакк ПАВЛОВА, А ТО ШО ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ ВІД ЦЬОГО ПЕРЕКРИТТЯ ПОНЕСЛИ ВТРАТИ ТО ЇХ НЕ ЦІКАВИТЬ.
Начальник поліції після цього має йти у відставку.

Читач 2018-11-19 / 20:57:56
Дуже шкода тих людей які не можуть ні вернутися додому ні поїхати по справам, із-за кучки баранів які ходять по переходу, безхребетні менти не можуть захистити нормальних людей від хаосу і всяких дегенератів Павлових.

верховинець 2018-11-19 / 20:26:11
Свій так Павлов нібито вимагає зниження ціни на газ.
Ви би хлопці розібралися, що ви хочете. А то затормозили масу народу,а так і зрозуміли чому.

Свiй 2018-11-19 / 20:18:25
Сама демонстрация правильна! Якi партii! Дайте нормальную розтаможку, УРОДИ!!!

жора 2018-11-19 / 20:08:55
Це ціна нашим правоохоронним органам. Березнянський бик показав їм їх місце

пенсіонер 2018-11-19 / 19:55:47
Абсолютно вірно хтось написав, що Павлов відпрацьовує бабки, які йому платять, і скоріш за все Медведчук.
Йому пофігу, що буде завтра, післязавтра, він не в стані так масштабно мислити. Він взагалі не вміє ні мислити, ні говорити.
Зупинили біля сотні автомашин, і в тому числі іноземців і показують яка вони марга.
Толком ніхто із цих дебілів навіть вимоги не може сформулювати, а половина навіть не знає чого вони там знаходяться.
Це дійство нагадує кіно "Восстание на планете обезьян".
Доводять державу до повного розвалу, вражає пасивність керівників та правоохоронців області. Тих протестувальників декілька десятків, а воні на весь Інтернет, і не стільки від цих псевдореволюціонерів, як від обісравшихся начальників.

Степан Крук -позерам 2018-11-19 / 18:22:46
Не платять, СУКИ!!!

Степан Крук 2018-11-19 / 18:21:23
Хтось серйозно вірить, що після таких пікетів Уряд знизить ціни на газ? Не думаю, що ви наївні люди... Тоді якого дідька? Вибори на носі, ось Павлова і припрягли до партійного воза. Павлов гроші заробляє собі на життя на вашій довірі. Але це вже ваша особиста справа... Надобраніч!

позерам 2018-11-19 / 18:20:51
ви замітили що мінімалка заморожена, а середня зарплата зростае,а типирь питання, Степан Крук а вам скільки платять?

Deda 2018-11-19 / 18:19:28
Трендеть не мешки ворочать! Вимоги народа законнi, але ними користуються сволочi!В чому бiда якщо машини будуть дешевшi? Кому потрiбно Ланос- корито або вiдро- лада? Проблема не в протестувальниках, а у жлобствi окружающих! Якщо я зiв г...но,то другi теж!

Степан Крук -Саша 2018-11-19 / 18:14:49
Зрозумійте Ви, нарешті, що поки московський патріархат "править бал" в храмах протистояння між вірниками буде! І навпаки...

НОВИНИ: Соціо

11:20
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок