Мінінфраструктури обрало аеропорт у Мукачеві як основний для Закарпаття

Новий аеропорт у Мукачеві стане основним аеропортом для Закарпаття, а до його будівництва планується ще до кінця поточного року відновити повноцінну роботу аеропорту Ужгород, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Мінінфраструктури обрало аеропорт у Мукачеві як основний для Закарпаття

"Ми досліджували весь регіон й аеропорт "Мукачево" було обрано як найбільш вдалий для цього регіону... Я вірю, що ми знайдемо джерела фінансування для будівництва нового аеропорту в Мукачеві вже в 2019-2020 році", - наведено слова міністра із зустрічі з представниками EASA у вівторок у прес-релізі відомства.

В.Омелян зазначив, що наразі важливо мати тимчасовий аеропорт на кілька років, доки новий аеропорт у Закарпатському регіоні не буде побудовано.

Як зазначає Мінінфраструктури, необхідний для відновлення повноцінної роботи аеропорту "Ужгород" аудит EASA вступив у фінальну фазу і його позитивний результат дасть змогу розпочати регулярні перевезення Київ-Ужгород ще до кінця цього року.

Відомство уточнює, що сертифікація EASA - важливий крок для створення нормативно-правової бази роботи "Украероруху" в частині повітряного простору Словаччини, необхідного для маневрування повітряних суден під час зльотів-посадок в аеропорту "Ужгород".

Як повідомлялося, у квітні Мінінфраструктури розглядало можливість будівництва нового аеропорту в Закарпатті в Хусті або Мукачеві.

13 листопада 2018р.

Теги: аеропорт

Коментарі

Вуву 2018-11-16 / 22:51:41
Вичитав на днях ... що великий транспортний аерохаб почнуть будувати в Білій Цереві ... Недалеко від Києва.
Це значить ... (Реально значить) що Мукачево може "пролетіти" залишившись в декларованих планах.
Бо будувати два хаби майже одночасно не виглядає економічно виправданим .
Окрім того що після виборів відбудеться зміна в більшості міністерств і відомств ... Йіх очільників і заступників.
А заодно можуть бути переглянуті і змінені деякі економічні напрямки і пріорітети подальшого розвитку.
Так що завдячуючи баблогам які його подерибанили (мук. Військовий аеропорт)... Можем про нього лишень згадувати в свойій памяті.

Вуву 2018-11-15 / 21:39:27
Судячи з того що видалили мій коментар ... Хтось з адмінів симпатизує "грищу" (гриценку) як кадидату в президенти
... Чи ще більше клану бариг і злодійів баблог. ???

пішохід 2018-11-15 / 11:13:32

Від планів Мін. інфраструктури до виділення реальних мільярдів грн. у будівництво аеропорту в Мукачеві дуже далека відстань (війна, криза, вибори).
І це, якщо і відбудеться, то точно не при цій владі, і точно не скоріше 2021 року...
Тому поговорили, помріяли...
І, дай Боже, запустити хоча би те що є. Тобто, аеропорт "Ужгород" для легкої авіації)))

Вуву 2018-11-14 / 20:11:27
Питання іншойі площини.
Якщо злітна смуга колишнього військового летовища мала таку вартість ... То для чого йійі розібрали і продали.???
Чи був тут зговір між кланом баблог і тогочасним міністром оборони ... який так ... "ЗА ДЯКУЮ" ... ВІДДАВ (чи подарував) такий інфраструктурний військовий обєкт ... ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ... ДЛЯ ЙОГО ЦІЛКОВИТОЙІ ЛІКВІДАЦІЙІ ???
Вальцман як може покриває полторака а той в свою чергу всіх свойіх "підручник подільників" замів.
Ну це вже не на довго. Це справа часу.
А от звідки в гриценка ("грища") будинк на мільйони в кончій заспі під києвом ... Тай ще в найпрестижнішому місці і на додаток чотири квартири в києві. То це теж знаєте великий знак ? І не один.
Чи може цим(и) питанням(и) зацікавиться маскаль ... Чи новопризначений очільник сбу пахнюк . ???

пішохід 2018-11-14 / 19:55:14

Мукачево, безперечно, самий потужний логістичний центр (транспортний "вузол") Закарпаття. Залізниця, автошляхи у всіх напрямках.
І новий сучасний аеропорт на місці колишнього військового аеродрому був би дуже доречним та логічним рішенням, в плані трафіку євро залізниця - євро аеропорт.
До речі, відстань від аеропорту "Бориспіль" - м. Київ (36 км) приблизно така сама, як відстань від аеропорту "Мукачево" - м. Ужгород (41 км).

І якщо дешеву електричку Бориспіль - Київ запустили запустили лише на початку листопада цього року, то сполучення між Мукачевом та Ужгородом любим видом транспорту найдешевше та найкомфортніше у Закарпатті.
Тобто, якщо відкинути політику, аеропорт у Мукачеві є економічно обгрунтованим рішення Мін. транспорту.

Вуву 2018-11-14 / 16:51:09
А тепер
А тепрер по всьому баблоги хочуть з держбюджету знову подерибанити гарні сум.
І ніхто проти них не відкрив кримінальнойі справи . ЖОДНОЙІ.
ВЗАГАЛІ НІЯКОЙІ.???
Тому вони так нагліють.

Командер 2018-11-14 / 16:09:27
В Мукачеві аеродром вже історія. Там все продано. Бабки розпилені.

Тарас 2018-11-14 / 11:19:12
Аєропорт потрібен полюбе ! Площа для посадки та зльоту різних літаків в разі природних та техногенних катастроф , у тому числі санітарної авіаціі в Ужгороді - е ! Словаки та Інші країни Европи заперечувати не будуть . Підтримую попередників - єкономіки ніякоі - що в Мукачові, що в Ужгороді.

Закон 2018-11-14 / 10:38:18
Специ... Хто з вас, специ-коментатори, і скільки разів користувався аеропортом за останні 10 років? Нах він не потрібний ще 150 років. Один літак на добу , 40 чол , макс . До Київа. 100 євро квиток... Порахуйте рентабильність... Специ...

Вуву 2018-11-14 / 06:50:42
Нема чого в бариг викупляти ... Загнати одного бульдозера "CATERPILAR" ... І просто все так рівненько знести і вирівняти. Гарно так вирівняти ... Щоб радувало око.
Після чого можна спокійно будувати другу паралельну
ЗП смугу.

патріот 2018-11-14 / 05:39:42
Вуву, для перенесення обласного центру в Мукачево там нема нічого - починаючи від потрібних адміністративних споруд і закінчуючи інтелектуальним потенціалом. Тому не кіпешуй :)

Вуву 2018-11-13 / 23:58:45
Можна зробити припущення що в клана баблог ... Є далекосяжні плани ... І вони ... Отримавши аеропорт ... Повторно хочуть взяти під контроль всю ... ВСЮ ОБЛАСТЬ ...
Тільки на цей раз на дуже довгий час.

Вуву 2018-11-13 / 23:48:13
Справа в тім що ужгород є обласним центром. І цілком слушно ... (Вже не памятаю хто писав) що "битва" буде за аеропорт. Якщо виграє мукачево ... То баблогам залишиться тільки проштовхнути закон про перенесення обласного центру.
А далі все схоплено.
А маскаль -болван жує шмарки в роті ... І як може стриже бабло ... Знаючи що його "політичний" як і біологічний вік не довгий.
А тим більше що і (пере)вибори на носі. І не факт що вальцман і банда виграє. Народ злий як вогонь ... Реформ нема ... Рівень життя впав на саме дно.
І покращень ніяких наче і не світить ... (Теоретично на рік часу).
За цей час бабак в берегові хоче втихаря за хунівське бабло ... Без дозволу мінкульта украйіни встановити ще один памятник ... (Хунському) "бутлегеру" .
А в києві навіть ніхто нічого незнає

мининфукр 2018-11-13 / 23:23:13
ХаХа так Балога давным давно по перепродал бетонные плиты через посреднические фирмы своей файты что б не нашли их.На том Мукачевском аеродроме уже ничего нет,одно поле.Лучше бы возле смт.Среднее на поле построили между Мукачевом и Ужгородом как было запланировано а територию ужгородского бы продали за хорошую цену под жилую застройку

мукачівець 2018-11-13 / 22:45:02
земельна ділянка аеропорту знаходиться у власності громади міста мукачева, цілі 226 га.
ніхто нічого не роздавав. і добре що зберегли. тепер місто мукачево має всі можливості стати логістичним центром області та отримати потужний поштовх для розвитку.

С.Круку 2018-11-13 / 20:14:06
Ту довжелезну ВПС вже давно роздали (продали) під ділянки. Тепер Омелян буде їх викупляти?

Степан Крук - Тарасу 2018-11-13 / 19:24:16
ВСЕ БУДЕ!

Тарасу 2018-11-13 / 17:46:07
Ми в курсі, що ти ненавидиш все українське

Тарас 2018-11-13 / 17:25:22
Якщо у Держави е зайві гроші то для будівництва повноцінного аєропорту треба під міліард грн. Думаю,що це може стати тільки при будівництві військового аєропорту який може обслуговувати цівільні літаки. Але цього не буде !

Вуву 2018-11-13 / 16:27:48
ПриНОРМАЛЬНІЙ ВЛАДІ ... Ратушняка посадили на довгий таких років 30-40 а те що він дав дозволи ... Рішенням суду знести як незаконне будівництво .
І без всяких компенсацій. Бо там будувалися злодійі які мали бабло ... І знали свідомо на що йшли і хто і скільки кому давав і заносив.

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 3
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок