"Закарпатський соловейко" Іван Попович потрапив у жахливу ДТП, співак у тяжкому стані в лікарні (ФОТО)

У суботу, 22 вересня, український співак і композитор, народний артист Іван Попович потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на Полтавщині.

"Закарпатський соловейко" Іван Попович потрапив у жахливу ДТП, співак у тяжкому стані в лікарні (ФОТО)

Про це соціальних мережах повідомила Віталіна Кизляк-Остапчук, яка працює в команді артиста.

“Команда Івана Поповича, рухаючись на концерт на Полтавщину, потрапила у жахливу аварію. Іван Дмитрович у тяжкому стані перебуває у лікарні міста Хорол”, – мовиться у повідомленні.

22 вересня 2018р.

Теги: Іван Попопвич, аварія

Коментарі

Вуву 2018-09-25 / 10:02:09
Ваня жалко тя і тачку штось роздолбав ... Но єслі не умієш йіздити та йідь пойіздом авть сідай ззаду ... Та най тя дако други везе. Добре би ти било.!

Пензіяшу 2018-09-25 / 06:40:37
От він йому і дав.

Пензіяш 2018-09-24 / 09:05:57
Дай Бог хай видужує-ДІЙСНО НАШ ЗАКАРПАТСЬКИЙ СОЛОВЕЙКО! Від серця я кажу...Це істинно так.....А Ви- Vit- для чого так"ч.о" "народне на чеськиих номерах"-при чому тут це..Недобре ТАК..Я не повчаю Вас-советую.А Попович НАШ-дійсно НАРОДНИЙ СПІВАК!Дай Бог йому

ужгородець 2018-09-24 / 08:19:34

Горожанине, з "Попович файно співає , поки шо із Закарпаття його ніхто не перевершив" - ви точно загнули))) І конкретно)))
Популярність співака чи гурту вже давно визначає кількість переглядів у Ютубі. Звідси пляше і "ціна" співака за виступ.
Є куча сайтів, на яких сьогодні можна замовити ЗА ГРОШІ на ваше свято, хоч Елвіса Преслі, був би він живий)))

Най Попович, звісно, видужує, але по цим показникам він вже давно навіть не у десятці ПО ЗАКАРПАТТЮ)))

Вуву 2018-09-24 / 04:23:58
Не фанат і не прихильник ... Але шкода що він не дойіхав ... Люди чекали на його виступ.(як артиста).
А концерт зірвався.

Горожанин 2018-09-23 / 21:02:40
до Vit : та до чого який у нього характер ? та якоє нам діло до його характера ?! Може і за вашою спиною за вас кажуть що ви рідкісний мудак , звідки ви знаєте ? Попович файно співає , поки шо із Закарпаття його ніхто не перевершив .
До Степан Крук ; з кумирством ви перегнули , нема у нас кумирів , кумирами були Бітли і Елвіс Преслі , ото да то кумири . Всі інші хороші і чудові співаки .

njksr 2018-09-23 / 16:11:27
до Vita
1000000%%%%% згідний з тобою...
та ще й це "чмо" народне на чеських номерах їздить(((( видно не вистачає соловейкові на укр. номера...

Vit 2018-09-23 / 13:41:21
Степану Круку, не знаю хто там сексуально невдоволений і чому, та "артиста" знаю особисто, сусід. Краще б дійсно не знати, це чмо та гімнюка. Багато б розповів, та "кумири" не зрозуміють)) моліться на нього й далі.

ІнтеЛект 2018-09-23 / 11:42:28
Івану Поповичу - швидкого одужання !

Степан Крук 2018-09-23 / 09:41:57
Коли трапляється лихо, тоді й пізнаються люди! Цей пост АДМІН виставив в ФБ і зразу виліз комент бидла. Якась сексуально невдоволена мразь Наталія Варакута вилила відро лайна на кумира мільйонів українців Івана Поповича. За що? Та тільки зате, що він співак, він відомий, він талановитий, він ПОПОВИЧ! А вона не змогла досягти в житті нічого... Я про здичавілу до краю закарпатську общину, коли нічого святого вже для людей нема? Коли нема авторитетів для наслідування, коли змішали з лайном лікарів, вчителів, науковців, журналістів, артистів - цвіт Закарпаття! І все через хворобливу заздрість до успішних людей. Комент нікчемної Наталії Варакути на ФБ зник, але осад в багатьох закарпатців залишився...Яка ж ти мразь, Наталія Варакута!!!

Степан Крук 2018-09-23 / 08:10:15
Ось так! Давно не бачились. Останній раз відвідав анонсований концерт Івана в драмтеатрі, але не поталанило - тоді Попович потрапив на операційний стіл з нирковою колікою. Тримайся Іванку, Бог тебе любить і обовязково допоможе!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:17
У Червеньові вогонь залишеної після служби в церкві свічки перекинувся на авто, далі – на гараж, а відтак – на будинок
16:46
Румунські прикордонники виявили в Тисі тіло ще одного потопельника з України
15:05
У Підвиноградові через мангал загорілася "крута" альтанка
12:30
У Солотвині на Тячівщині згорів гараж біля будинку
11:58
У Квасах на Рахівщині згорів будинок, в якому після святкування Великодня заснули господиня з сином
19:34
/ 4
У Дубовому на Тячівщині медики реанімували 3-місячну дівчинку, яка раптом перестала дихати
15:06
На Рахівщині мотоцикліст і малолітній мопедист травмували дітей
10:37
Учора на Закарпатті горіли два сміттєзвалища – у Чопі та в Дубрівці на Хустщині
10:28
У Голубиному Полянської громади чоловік, прокинувшись вночі, вчасно помітив пожежу в літній кухні
03:42
29-річна ужгородка намагалася перерізати собі вени на вулиці у Львові
10:58
У Мукачеві згоріла припаркована на узбіччі занедбана Daewoo Nexia
10:48
В Оріховиці біля Ужгорода згорів дерев'яний дачний будиночок
15:28
У Ясіні на Рахівщині Land Rover травмував 8-річного хлопчика, що вибіг на дорогу
11:16
Під час гасіння пожежі сміттєзвалища в Чопі виявили чоловіка з опіками
11:11
/ 1
В Ужгороді на ходу загорівся старенький УАЗ 452
22:20
/ 2
У Малому Березному Audi врізалася в стовп, водія деблокували
11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
» Всі новини