Медреформа у селах Закарпаття гальмується: фельдшерів не вистачає, техніки й обладнання обмаль (ВІДЕО)

Якщо ще в обласних центрах і великих містах медична реформа якось впроваджується, то у селах цей процес гальмується з об'єктивних причин.

Медреформа у селах Закарпаття гальмується: фельдшерів не вистачає, техніки й обладнання обмаль (ВІДЕО)

Наприклад, у селах Перечинського району просто не вистачає лікарів, немає комп'ютерів чи навіть інтернету. Це вже не кажучи про додаткові документи, які необхідно заповнювати, через те, що район ще досі не підключено до системи Е-Health.

02 червня 2018р.

Теги: медреформа, фельдшери, техніка, обладнання

Коментарі

Степан Крук -Вуву 2018-06-03 / 20:38:59
Реформу ми вже обговорили. 70 коментів! Але за той часЖ поки ми тут "сидимо", на іншому пості Карпатські січовики гречкосіїв ображають. Непорядок!

Степан Крук -Вуву 2018-06-03 / 20:35:22
Гадаю, що вашою відповіддю О.Д.буде задоволений!

Вуву 2018-06-03 / 20:31:49
А я навіть гадки - думки не мав з кимось робити "розбрат" ... Більше того знаходжу певне задоволення в пошуку альтернативних і конструктивних рішень.
А моя пропозиція хай як ... А не така вже й абсурдна. (Ну це я себе так хвалю).
А те що в деяких моментах є емоційна складова ... Так це нормальна природня рекція кожного індивідума.
І навіть якщо "пішлють" ... Це не привід кось робити собі за ворога .
Інколи суперечки бувають огого ...
Але здоровий глузд всетаки втрачати не треба.

Степан Крук -Вуву 2018-06-03 / 20:03:56
Ти чув,що сказав О.Д? Давай лапу потиснути. А реформа охорони здоровя буде обовязково, але не ця!!!

О.Д. 2018-06-03 / 19:59:31
Хлопці, не сваріться. Бажаючих керувати українцями за принципом "розділяй і володарюй" є достатньо і без ваших зусиль.
Шукайте точки дотику, а не розбрату.

Вуву 2018-06-03 / 19:45:22
Тоді давайте більш поетичніше ...
"Дурак - філософ".

Степан Крук 2018-06-03 / 19:31:49
Зрозуміло! Ви теолог...

Вуву 2018-06-03 / 19:28:11
З морально етичних норм ... Щоб не завдати травми ... Я залишу це питання без відповіді. ;-)

Степан Крук 2018-06-03 / 19:13:21
Вуву, стидаюся запитати, а в чому ви спеціаліст?

Вуву до лікаря 2018-06-03 / 19:11:01
Нажаль я не спеціаліст по фудболу.

Вуву 2018-06-03 / 19:09:05
І ось ще таке ...
Якщо ваші пропозиційі і ініціативи знайдуть реальне втілення ... А порошенко йіх підпише як законопроек ... То тоді степане "ціни тобі не буде" ... Або всім тим хто докладеться до цієйі справи.
Ps. ... "СПАСІННЯ ПОТОПАЮЧИХ ... СПРАВА РУК САМИХ ПОТОПАЮЧИХ " чи не так ???

Лiкар до бубу 2018-06-03 / 19:07:00
Коментуйте краще футбол, тусовки! Ви зелёного понятия немаэте. Крук хоч розумiэ що пище! А ви не пишiть про те в чому не розбираэтесь!

Вуву 2018-06-03 / 19:02:46
Зараз мова йде не про геморой по скайпу ... А про більш серйозні і важливіші речі .
Може всетаки не впрто акцентуватися лише на гемороях ... Тим більше що і по скайпу і по нету можна побачити і не таке . І все ж ...
"Давайте висіювати зерна від полови".

Вуву 2018-06-03 / 18:56:12
Може трох не зовсім так ... Бо виглядає наче "відмазка".
Якщо цю реформу пишуть при облздраві найкращі лікарі і медичні спеціалісти (всі дипломовані зі стажем в 25 -40 років) ... То тут навіть ніяких питань чи сумнівів не виникне.
І В ТАКОМУ РАЗІ ПРАВА ЗАКОНОДАВЧОЙІ ІНІЦІАТИВИ ВАС НІХТО НЕ ПОЗБАВЛЯЄ.
PS. (може і не уповноважує ... Але і НЕ ПОЗБАВЛЯЄ).
А ТОМУ ВСЕ ТЕ ЩО ВИ ЗРОБИТЕ МОЖЕ МАТИ В ПОДАЛЬШОМУ ПРЕКРАСНІ НАСЛІДКИ В МЕДИЧНІЙ РЕФОРМІ.
А ТАК ЯК ... У. СУПРУН Є ЛЮДИНОЮ (не гомосовєтікус і очевидно що немає "бюрократичних коплексів") ... Вона з професійним розумінням може поставитись і розглянути ваші пропозиційі. Які в подальшому можуть знайти своє втілення і реалізацію.
І нічого поганого в цьому нема ... А тим більше ніякого криміналу.
ЦЕ СТЕПАНЕ ЯКРАЗ Є ТЕ ... ЧОГО МИ ВСІ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЄМО ... НОВОГО МИСЛЕННЯ І НОВІТНІХ ПЕРЕТВОРЕНЬ.
PS. І ЦЕ НЕ ПРИМХИ ЯКОГОСЬ ВУВУ ... ЦЕ Є ВИМОГИ ТЕПЕРІШНЬОГО (новітнього) ЧАСУ.

Степан Крук -Вуву 2018-06-03 / 18:26:42
Якщо не хочемо, щоб хворі свій геморой на задниці показували лікарю через скайп, то як мінімум, ми повинні не культивувати і не розповсюджувати глупості від Супрун та інших "реформаторів"

Степан Крук -Вуву 2018-06-03 / 18:14:08
Я не маю права законодавчої ініціативи, але якщо Ви, Вуву, мені таке право дате,я подам свій законопроект у Верховну Раду, а якщо Ви за нього там проголосуєте і домовитеся, щоб Порошенко його підписав, то ціни Вам не буде!

Вуву до крука 2018-06-03 / 18:12:25
Ти все зрозум "так як ти хотів це зрозуміти" ... А не так "як було потрібно" зрозуміти ... те що написав бубу.
Це як невидима річ між відчуттям кабінетнойі влади і того що ти сам бог серед простих смертних.

Вуву 2018-06-03 / 18:07:13
Я просто в захваті від вашойі професійнойі мудрості.
Якщо в нас такі круті лікарі і все так добре знають ... То чого самі при облздраві не створять профільну комісію і не напишуть і не розмалюють (схематично) ... цю (ту) ... (як завгодно) ... МЕДРЕФОРМУ.
ЧОМУ ПО НЕТУ ... вистачає розуму показати глибоке знання ситуаційі і практики ... А сісти і написати НІ.
ОЧЕВИДНО ЩО ВТРАТИТИ ГРОШІ ЯКІ ХВОРІ ПРИНОСЯТЬ ЛІКАРЯМ В КАБІНЕТ ... ЯКІ В ДЕКІЛЬКА РАЗІВ А ТО І В НАДЦЯТЬ ... ПЕРЕВИЩУЮТЬ ЙІХ ЗАРПТЛАТУ ...
ТА ВОНИ САМІ ВАС ОФОРМЛЯТЬ В МОРГ ... АНІЖ ПРИЙМУТЬ НОВУ РЕОРМУ.
І НІЯКІ AMNAMNESIS MORBI ЧИ ANAMNESIS VITAE ... ЯК МЕРТВОМУ ПРИПАРКА.
PS. МОЖЕ Я НЕ ТАКИЙ СПЕЦ ПО МЕДЕЦИНІ ЯК СТЬОПА КРУК ... АЛЕ СЕРЕД ЛІКАРІВ ТЕЖ ВИСТАЧАЄ ДУРНІВ ... (ЦЕ НЕ В ОБРАЗУ СКАЗАНО)
А навіть і ті які "зовсім не дурні" ... Будуть спрямовувати свій інтелкт і знання на те щоб набивати свойі кишені €$ ... І ті реформи йім до одного місця.

Степан Крук 2018-06-03 / 14:02:58
Щоб тим придуркам із МОЗ хати по скайпу штукатурили!!!

Стрико 2018-06-03 / 13:13:18
Реформа:Пропоную обэднати МОЗ та минАграрного гоподарства!Худобу бiльше цiнять як людей! Хай живё!!!

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск