ЖУРНАЛІСТ БАБЧЕНКО – ЖИВИЙ, ВБИВСТВО ІНСЦЕНОВАНО

Російський журналіст Аркадій Бабченко – живий, це була спецоперація Служби безпеки.

Про це повідомив глава СБУ Василь Грицак на брифінгу 30 травня.

Він повідомив, що Служба безпеки завчасно отримала інформацію про готування замаху на життя Аркадія Бабченка.

"Зараз я можу повідомити деталі спецоперації Служби безпеки України, завдяки якій нам вдалося не тільки зірвати цинічну провокацію, але й задокументувати підготовку російськими спецслужбами цього зухвалого злочину", – заявив Грицак.

"Я міг би принести співчуття родині Аркадія Бабченка, але не буду цього робити. Навпаки, сьогодні я привітаю Аркадія з третім днем народження і запрошую його до зали",  сказав глава СБУ після чого Бабченко зайшов до зали.

СБУ заявляє, що для організації вбивства російські спецслужби завербували громадянина України Г. Той, у свою чергу, доручив виконання злочину своєму знайомому, який брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Водночас вказаний колишній АТОшник співпрацював зі спецслужбами.  Після нібито "виконання" замовлення завербований громадянин Г., що отримав вказану інформацію, був затриманий.

Російський журналіст Аркадій Бабченко заявив, що йому повідомили про підготовку до його вбивства, місяць тому і попросили про сприяння.

Про це він повідомив особисто на спільному брифінгу з головою Служби безпеки Василем Грицаком.

Він попросив вибачення у всіх за те, що змусив пережити "все це". Окремо він попросив вибачення у своєї дружини і подякував СБУ за те, що зберегли йому життя.

"Я не знаю про що говорити. Тут було без варіантів", - сказав Бабченко.

Журналіст пояснив, що операція готувалася два місяці, але про замах на нього йому повідомили місяць тому, варіантів брати чи не брати участь в інсценуванні власного вбивства, за його словами, у нього не було.

"Я бачив, як хлопці працювали, носом бурили, як буйволи. Сьогодні ця людина затримана. Деталі говорити не буду. Злочин доведено. Всі докази на обличчя", - сказав Бабченко.

"Моє життя зберегли, але найголовніше запобігти більш серйозним терактам і люди готувалися серйозно", - додав він.

За його словами, у замовників було його фото з паспорта, яке є тільки у паспортному столі, що, на його думку, свідчить про причетність російських держорганів до підготовки його вбивства.

Він зазначив, що злочин готувався до Ліги Чемпіонів і він як міг затягував час.

"То ногу зламав, яку не ламав насправді, то нібито поїхав кудись", - пояснив журналіст.

Говорячи про суму, яку за нього запропонували вбивці, Бабченко сказав: Я не погано коштую, слухайте".

"Половину справи зроблено, я свою роботу виконав. Я поки ще живий. Не дочекаються", - додав Бабченко.

 

30 травня 2018р.

Теги:

Коментарі

Степан Крук -Копча 2018-05-31 / 17:55:44
Нормальна реакція світової спільноти! А що до наслідків, то їх не буде... Перетопчуться! Тільки що суд розглянув міри запобіжного заходу,щодо нападника-"атошника", котрий, ніби добровільно здався СБУ. То якийсь Герман...

Вуву 2018-05-31 / 05:20:13
Дивлюсь на фото ...
Дуже вже в нього іконостасне лице .
(Добре що не став посмертним великомучеником).

Вуву 2018-05-31 / 05:16:30
Він (бабченко) недавно жив в ізрайілі ... Питається нащо було йому пертися в украйіну ... Якщо там спецслужби "значно сильніші" ... І відповідно захист його і сімйі був би більш надійним.
А в теперішньому світі сучасних технологій доносити інформацію можна хоч гондурасу хоч з гваделупи і інших маловідомих місць.
Так ні ... Приперся в украйіну ...
І смроду стало більше.

Вуву 2018-05-31 / 05:08:00
Можливо була спецоперація ... Але вальцману цього було мало ... Треба було з цього зробити цілий театр абсурду ... щоб приписати і показати хоч якісь заслуги ... незворотніх реформ.
Найгірше з цього що "запустили качку" ... Всі це проковтнули ... І почалась справжня реакція .
А тут петя раз і каже ... Тані ' це був просто так собі ... "легонький водевіль".
Вся міжнародна публіка роти повідкривала аж заслинилась . Хтось навіть в шоці .
А тут раз і занавіс.

Копча 2018-05-31 / 02:13:41
Члени атлантичної ради привітали новину що Бабченко живий водночас зажадали переконливих доказів загрози життю журналіста оскільки на сьогодні маємо тільки гучні заяви. Світові ЗМІ наразі вважають що без переконливих доказів замаху були пошиті в дурні заявами українських силовиків. Ситуація матиме довгострокові негативні наслідки оскільки відтепер інформація з українських джерел не матиме такої ваги як донедавна. http://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/q-a-dead-russian-journalist-arkady-babchenko-is-alive-and-well-does-faking-his-murder-help-or-hinder-ukraine-s-credibility

Степан Крук -Сорри 2018-05-31 / 00:41:42
Не зважайте! І спокійно Вам ночі

сорри 2018-05-31 / 00:06:27
Не довго довелось чекати. От і почалася "гібридна" війна Росії на цю тему руками ось таких от javan-ів

javan 2018-05-30 / 23:43:41
Це чергова перевірка того, як український народ інформаційні наживки хапає. Попереду будуть ще "сенсації", а потім і вибори. Бруд поллється на людей. На жаль, війну використовують безвідповідальні бариги при владі у корисливих цілях...

Степан Крук 2018-05-30 / 23:00:23
Ще інформація: Бабченка "вбив" кремлівський кілер "Валідол".

О.Д. 2018-05-30 / 22:46:52
Якщо б це була справді якісна операція СБУ - я б дуже зрадів. Але, оскільки до того справді було чимало показухи, я б трішки зачекав. Дуже сподіваюся, що це справжня якість і вистачає мізків не наважуватися на такий масштабний "розвод" міжнародної громадськості - від послів і президентів держав до керівництва ОБСЄ, ООН тощо.
Але давайте трішки почекаємо. Радіймо стримано. За день-два стане остаточно зрозуміло, що відбулося і в якій якості.
Зрозуміло, що Росія старатиметься "гібридно" знівелювати успіх, якщо він є. Маємо враховувати і це.

Степан Крук 2018-05-30 / 22:37:23
Сьогодні один із депутатів ВР, до якого я відношуся (чи відносився) з повагою заявив, що це передвиборча інсценуація Порошенка, котрий робить із Укранців лохів. Комусь дуже докучають маленькі і великі перемоги України лиш тому, що вони відбулися за часи керівництва Порошенко. Але ж Порошенко і Україна - це дві величезні різниці. Наступні дні таких гнилих закидів. мета котрих завуалювати цей резонансний успіх наших спецслужб, збільшиться в рази. Але вестися на це не варто...

В. Піпаш 2018-05-30 / 21:10:34
Із Раші зробили великого лоха. І дуже, дуже великого, з довгими і дуже довгими вухами.
Донині - спеслужби В. Британії не можуть доказати, що за отруєнням Скрипалів стоїть Раша.
А тут все ясно (тепер і щодо Скрипалів - теж)
Чесно кажучи - наші спецслужби - на висоті: вздрючили Рашу, показали "колегам" - спецлужбистам із ін. країн, як треба працювати. Весь світ стоїть на вухах (хтось, від зазрощів, мабуть буде "брикати слиною"). А ще - сюжет для "бойовика".

Горожанин 2018-05-30 / 20:52:41
ШО хочете , гібридна війна ... десь комусь буде не комфортно ...

Степан Крук -Копча 2018-05-30 / 20:06:08
Там люди розумні. СПЕЦОПЕРАЦІЯ!!!

Копча 2018-05-30 / 20:00:51
Та бог з Бабченком, добре що живий. Скажіть а як тепер почуваються обмануті посли, країни, міжнародні організації та лідери ключових іноземних держав. Грицак зробив шоу за рахунок іміджу країни. Як тепер будуть реагувати наші міжнародні партнери на кризові ситуації в Україні, може це також інсценування чи справді щось сталось? Тепер інформація від наших спецслужб не буде сприйматись на віру. Коли президент Німеччини перебуваючи з візитом в Україні робить гнівну заяву по вбивству журналіста а за годину виявляється що це фейк? Мавпа з гранатою це страшно а блазень очолюючий СБУ це взагалі жах.

Степан Крук 2018-05-30 / 19:55:50
А в цей час, поки ми строчимо коменти, народ на Майдані святкує "воскресіння Аркадія Бабченка". Сьогодні і я наповню келих і вип"ю... Будьмо!

Мусорок 2018-05-30 / 18:44:33
Типирка прийдеться одному " великому експерту " Який купив Хенеральські Погони у Янека за 1,000,000 мільйон баксів а тирика Депутат облради від Жоппоблока Вітька Русин- Антибіотик який вчора давав наліво і направо розкидував інтервю і свої мутки розказував у фейсбукові злодій грьобаний за яким плаче СІЗО на Довженка

НОВИНИ: Різне

15:05
Що таке крафт папір і яка його сфера застосування?
02:11
Фіцо назвав "пердінням" збір словаками €4 млн для України
15:18
/ 1
Косметичний ремонт у помешканні - як підготуватися, щоб все пройшло як і годиться
14:40
Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною – ДПСУ
13:08
Чи потрібен вугільний фільтр для води
20:07
Якими бувають стаканчики
16:56
Як доглядати за біговими кросівками: поради та трюки
16:30
Як купити вуличний ліхтар: особливості вибору якісного приладу
16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
» Всі новини