Затриманого на хабарі заввідділенням Хустської ЦРЛ апеляційний суд постановив узяти під варту, призначивши 141 тис грн застави

Апеляційний суд Закарпатської області, погодившись з доводами Хустської місцевої прокуратури, скасував ухвалу слідчого судді Хустського місцевого суду та обрав завідуючому пологовим відділення Хустської районної лікарні запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Затриманого на хабарі заввідділенням Хустської ЦРЛ апеляційний суд постановив узяти під варту, призначивши 141 тис грн застави

Затримали підозрюваного на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини.

Дії лікаря кваліфіковані ч. 3 ст. 368 КК України - вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою.

Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено.

Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду прокуратура домоглась законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції. 

Також, згідно з рішенням апеляційного суду підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу, в розмірі майже 141 тис грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської  області.

08 травня 2018р.

Теги: хабар, завідуючий, відділення, застава

Коментарі

бувший хустянин 2018-05-09 / 12:43:55

Хто знає, що тепер буває суддям першої інстанції, якщо їх рішення скасовує (переглядає) апеляційний суд?
Хоч якесь дисциплінарне стягнення є?

Людмила Юр 2018-05-09 / 10:15:08
Всі ці персонажі мусять обдирати людей й розводити на операції бо мусять давати з маржі своєму начаству. Не будуть давати- не будуть завідувачами. Звичайно завідувачі й про свою кишеню теж не забувають. Таке життя

Наталказа 2018-05-09 / 09:01:12
За ту кончуну сіладійку коли ся вжек прокуратура возьме? Посліпли там вшіткі?

ссср 2018-05-09 / 08:50:46
в Ужгороді ситуація ще гірша але там все кришують і всі беруть-суки

бувший хустянин 2018-05-09 / 00:48:32

Хто знає, а цей Орос Я.В. з яких Оросів? Берегівських чи іршавських "міліцішт"? Чи може мадярських (Ілдіка Орос)? Чи з тячівських? Може з "дохторів"?
Просто познаю багато Оросів. І не знаю, кому з них дзвонити, щоб "подякувати" за їх "принципового" родича.

бувший хустянин 2018-05-08 / 22:58:44

Дякую за підказку. Але за Ороса Я.В. нічого не чув.
І у Гуглі на нього нічого не вибиває.
Крім, що призначений безстроково, машина Лачетті, живе з сім'єю в Хусті у квартирі, і йому до 40 років.

І на ... тоді йому паскудити своє "резюме" в Інеті?

Чудно якось...

прес-служба прокуратури Закарпатської  області. 2018-05-08 / 22:47:37
Для чого прокуратурі пресслужба? Гроші тишину люблять.

До бувшого Хустянина 2018-05-08 / 22:16:33
Прізвище судді Орос.

Прокурор 2018-05-08 / 22:00:26
Ловись, ловись корупціонер малий і великий!

Пресслужба 2018-05-08 / 21:27:19
Чому прокурор Гаврилюк не вимагає у ВРП покарання Хустського судді, який відпустив хабарника?

Іванка 2018-05-08 / 21:26:26
І од мене Сіладійка гроші за кесарське просила. Самам народила у Мукачеві. Прийду до ниії і вжадутїв усьо в очі

123 2018-05-08 / 21:02:28
Рішення по судді Хустського суду в студію Володимире Олеговичу!!!

Хуст 2018-05-08 / 20:57:57
Ни є питань, ісі гроші ун заплатит, се купійки. Добре, що на роботі лишився се удобєме за тиждинь. Казав прокурор, що в Хусті через пару місяцю ще треба буде раз заплатити штраф і порядок.

бувший хустянин 2018-05-08 / 19:07:27

Застава у 5,5 тис. зелених для зав.пологовим відділенням Канчія? - Це сміх та знущання!
Проте все рівно краще, ніж нич, як удумав слідчий-суддя Хустського суду.
До речі, хто знає прізвище цього "жалісного"? Це не Сідей часом?

Борто Єва 2018-05-08 / 18:27:05
А когда С Силади наведут порядок? Или в Виноградове другие законы? Почему одних олиция ловит а других не видят?она прямо деньги за кесарсое просит

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами