Представники "заблокованої" Холмківської ОТГ у Закарпатській ОДА співали гімн України та кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!" (ВІДЕО)

У підсумки жителі сіл, що хочуть об'єднатися в одну територіальну громаду, вимагають на понеділок зустрічі з Г.Москалем, або, в іншому випадку, погрожують у середу виїхати на Київ.

Представники "заблокованої" Холмківської ОТГ у Закарпатській ОДА співали гімн України та кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!" (ВІДЕО)

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у четвер, 3 травня, більше трьох сотень мітингувальників з сіл Ужгородщини зайшли в будівлю Закарпатської ОДА. Геннадія Москаля на місці очікувано не виявилося, не було його й на зв'язку, тому селяни співали гімн України і кричали Москалю "Ганьба!" і "Брехло!", а розмова з його заступником Віктором Мікуліним вийшла дуже емоційною.

Вимоги людей незмінні: дозвіл на створення Холмківської ОТГ.

У підсумки жителі сіл, що хочуть об'єднатися в Холмківську ОТГ, вимагають на понеділок зустрічі з Г.Москалем, або, в іншому випадку, погрожують у середу виїхати на Київ.

Відео з події у соціальній мережі Фейсбук опублікував Ярослав Сливка:

04 травня 2018р.

Теги: Холмківська ОТГ

Коментарі

вуйко 2018-05-05 / 14:16:58
"Я за селян"
Це точно,єднако шо направо,шо наліво з Холмка.Ліпше - до мадяр.

***** 2018-05-05 / 14:10:37
Майже крім Мікуліна там і Іванко Дуран постарався.

не фанат 2018-05-05 / 10:50:56
Збірна Минаю з тріском вилетіла заматорської ліги після нерівного двобою з професійною командою ОДА.

очевидець 2018-05-05 / 10:46:49
Закарпатська ОДА здала в хімчистку червону коврову доріжку для "торжественного прийому селянської незалежної групи активістів майбутнього Холмського ОТГ".

до Олександра 2018-05-04 / 18:09:07
Кому ви щось доводите -футбольним фанам Минаю,яким перемога команди серед собі подібних калхозів,нейтралізувала залишки здорового глузду,залишивши одну вмятину,котра відповідає за скандування "суддю на мило і Москаля на пенсію"?

з Минаю 2018-05-04 / 12:34:17
І.Фартушка

з Минаю 2018-05-04 / 12:33:34

Це саме стосується і заступника Андріїва І.Фортушка з Минаю)))
А також сотень держ.службовців, правоохоронців, суддів, лікарів, викладачів УжНУ, які живуть у цих селах, а працюють "з податками" в Ужгороді)))

А, якщо серйозно, шановні ужгородці, це ОТГ нічого від Ужгорода не забирає. Просто частина податків з Ужгородського району, залишиться в цьому ОТГ. На дороги, садочки та школи. І все.

Петро 2018-05-04 / 11:32:44
Я за селян - "Нічого в той «каканий» Ужгород їздити на роботу" - це ви про Андріїва, який живе і какає у Сторожниці, а зарплату отримує і платить ПДФО в Ужгороді?

Я за селян 2018-05-04 / 11:28:06
Я теж підтримую селян, хочуть жити в селі – нехай живуть. Хай працюють на землі, Україні треба піднімати село. Нічого в той «каканий» Ужгород їздити – ні на роботу, ні в лікарню, ні дітей в садок і школу водити.

Олександр 2018-05-04 / 10:02:42
2 з Минаю

аргументація залізобетонна))))

з Минаю 2018-05-04 / 09:14:05

до Олександра 2018-05-04 / 07:17:42

"Цікава" думка...((( В Інеті, перед монітором...)))

Але, якщо без емоцій, ви серйозно вважаєте, що сьогодні когось можливо "приєднати" силою чи обманом?

Тим більше, Минай, який має команду - чемпіонів ОБЛАСТІ з футболу?)))
Це ж сотні "фанів", які мобільні і їздять за командою по цілій області?))))

Схаменися, чоловіче. Давай краще "Минай" зустрінеться з "Ужгородом" чи з "Середнім" на футбольному полі. А потім, за пивом, розберемо дурість Москаля, який хоче пересварити нас один з одним.

читач 2018-05-04 / 07:56:00


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Олександр 2018-05-04 / 07:17:42
Шо вони мелють... Половина тих сіл повинні бути приєднані до Ужгорода.. В першу чергу Минай.

Вуву 2018-05-04 / 05:04:40
Не прорвалися ... (І не увірвалися)... а спокійно зайшли як нормальні люди .
І так само спокійно вийшли.
То мабуть маскаль із свого вікна викинувся і втік ... (Чи по шнурку спустився).
А те шо йому тумаків на цей раз не дісталось і боків не потовкли ... так то його "маскальське щастя" :-)

НОВИНИ: Соціо

11:54
/ 2
У Мукачеві в семи амбулаторіях та на підстанції водоканалу встановлять сонячну генерацію
22:37
/ 2
У суботу у Верхніх Воротах на Мукачівщині зустрічатимуть полеглого Героя Івана Вотьканича
22:22
/ 1
"Щасливі діти" запрошують дітей із соціально вразливих родин в "УжТур"
20:57
/ 1
В Ужгороді сьогодні попрощалися із захисником Олегом Ващенком
16:39
/ 1
У Ясінянську громаду на Рахівщині надійшла звістка про загибель Ярослава Бузака, що вважався зниклим безвісти від січня 2023 року
11:06
/ 1
В Ужгороді в п'ятницю попрощаються з Олегом Ващенком
16:10
ТОП 10 вакансій: на Закарпатті є 46 вакансій водіїв і 53 – швачок
15:28
/ 1
У Міжгір’ї відкрили Алею Слави Героїв-Захисників
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
19:14
/ 1
Угорський інститут з Берегова отримав дозвіл розробляти 3 родовища з термальною водою на Берегівщині
18:10
/ 2
У Великому Березному попрощаються з Мирославом Майдичем, який загинув ще в лютому
16:53
/ 9
Ромжа, Галич і церква в Ужку: розроблено герб правлячого єпископа МГКЄ Теодора Мацапули
22:28
/ 1
У Мукачеві попрощалися з полеглим Героєм Василем Улинцем
21:51
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Юрієм Кучериком
19:32
Після втручання БЕБ Ужгородська міськрада скасувала тендер з ремонту ліфта на 2,2 млн грн
14:43
Закарпатцю присудили сплатити "Закарпатгазу" 188 тис.грн через "підкручений" лічильник
13:41
"Укрзалізниця" скасовує пересадковий потяг Ужгород-Чернівці
23:56
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Романом Гапаком
20:50
У січні-березні поточного року на Закарпатті здали житла в експлуатацію на 30% більше, ніж торік
20:35
/ 2
Африканець намагався незаконно потрапити в Україну зі Словаччини "щоби полікуватися"