У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

На прохання міського голови Богдана Андріїва у суботу та неділю, 23 і 24 вересня, СП “Електронтранс” проведе в Ужгороді презентацію сучасного, комфортабельного, з низьким рівнем підлоги, автобуса марки “Електрон”, який розрахований на перевезення понад 100 пасажирів.

У суботу та неділю ужгородців безкоштовно возитиме експериментальний автобус (ФОТО)

Завтра ужгородці зможуть оцінити переваги та недоліки автобусів великої пасажиромісткості, здійснивши поїздку з Нового району на площу Корятовича та у зворотному напрямку за міським маршрутом № 14 “пл. Корятовича — вул. Чорновола”. Автобус "Електрон" розпочне рух об 11.00 з вул. Легоцького, здійснить кілька рейсів. Проїзд буде безкоштовним, - інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Для тих, хто не користується цим маршрутом, але хоче оглянути автобус - з 15.00 він стоятиме на площі Поштовій.

У неділю, 24 вересня, "Електрон" їздитиме за маршрутом №21 “вул. Чорновола - Речовий ринок”. Рух так само розпочне об 11-й з вул. Легоцького, проїзд у ньому також буде безкоштовним.

Презентація цього автобуса та його використання безпосередньо на маршрутах Ужгорода, а також думка мешканців та водіїв допоможуть обрати оптимальний шлях розвитку комунального транспорту міста.

 

22 вересня 2017р.

Теги: автобус

Коментарі

Відповідь читателю2 2018-01-20 / 23:45:57
Давайте тоді закупимо мікроавтобуси типу газель корків стане менше згідно вашої логіки

Відповідь читателю 2017-09-23 / 11:22:44
Шановний куриш по ходу Ти і не далеко не сигарети..... вернися із СССР, при союзі машин було в 1000 раз менше, їздили по городу пару жигулів і міста для великих бусів було вдосталь, а зараз великогабаритні буси це відраху пробки і хаос! Міняти автопарк пасажирського транспорту треба, але розумно!

Читатель 2017-09-23 / 10:49:51
Неудобства создают т.н. автолюбители. Вместо того, чтобы ездить на велосипеде или мопеде - они берут с собой "коробку", которая возит саму себя! Масса этой коробки 1000 кг, а масса водителя ее до 100 кг. Вот это - действительно большое неудобство на дорогах!

Читатель 2017-09-23 / 10:47:42
Некоторые участники дискуссии!
Вопрос - что с вами сегодня? Что вы курили? Это первое. Второе. При СССР не то, что такие же большие автобусы, но даже "гармошки" ездили, и всё было на уровне!

Зоро 2017-09-23 / 09:13:25
Повністю дебела ідея!!! Автомбус сворюватиме незручності собі та іншим учасникам дор.руху.через свої великі маштаби. У нас все робиться через задній отвір

Фоштер Лупина 2017-09-23 / 04:55:11
Яких пак краснодонців?!? Ви шо там у Унгварі декомуніштизацію проспали?

Ужгородець 2017-09-22 / 21:27:19
Я не знаю хто там у Андріїва в радниках,але вони працюють на антирекламу мера.... Такі автобуси в Ужгороді спричинять ще більших колапс і хаос на дорогах, бо місто не пристосоване для таких великогабаритних бусів, максимум це автобуси як в Мукачеві! В Ужгороді і так пробки по всьому городу
ТАкож цікаво хто надоумив Андріїва зробити в робочий день ідіортську акцію без авто і перекрити Толстого? Чому не в суботу? Неділю? Шо там йом радять телепні?

Читатель 2017-09-22 / 21:21:02
Кстати! Новость отличная, но... Оказывается, устаревшая. )))) Мне сегодня знакомый сказал, что в Оноковцы, с недавних пор, курсирует электромикробус. Но, с другой стороны, новость об "Электроне" действительно радует! К тому же, это большой автобус!

Крокус 2017-09-22 / 20:57:24
А чому не менші як у Мукачеві тестуємо буси. Це спеціально, щоб довести, що для Ужгорода не підходить і залишити цураві, але «грошовиті» маршрутки, пане голово? Зрозуміло, що біля «Атланта» на Корятовича, як і на Краснодонців бус не проїде. На БАМ взимку теж не піде. Взагалі, ідея супер справді, автобуси потрібні. Але без обману!

Душка 2017-09-22 / 20:06:01
А маршрут з нового району на БАМ не розглядається? Бо вранці на цей маршрут сісти в автобус не можливо --/ немає місць

укр 2017-09-22 / 17:41:25
обовязково треба піти подивитися як він буде розвертатися на кінцевій зупинці біля ринку на Краснодонців.

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 53
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
» Всі новини