Дискусійний "Пошук" завітав у закарпатське Чинадієво

Школа - це колектив однодумців: учителів, учнів, батьків. Таким колективом і є Чинадіївська ЗОШ 1-М ст., в якій працює ЗО учителів і навчається 306 учнів. Пошуки нових форм і методів навчання і виховання учнів стали уже традиційними для вчителів школи. Тому не було нічого надзвичайного в тому, що саме в нашій школі відбулося чергове засідання районного дискусійного педагогічного клубу «Пошук» вчителів прирордничо-математичних дисциплін на тему: «Здійснення диференційованого підходу до навчання».

Чинадієво
Чинадієво

Уроки, на яких здійснюється диференційоване навчання, вимагають ґрунтовної підготовки вчителів, певних умінь. Адже необхідно не тільки вивчити індивідуальні особливості учнів, об'єднати їх за групами, підібрати консультатив, але й чітко сформувати основні і додаткові запитання, визначити час на їх виконання, поєднувати індивідуальну, групову і фронтальну роботу, підготувати не-обхідні дидактичні матеріали.

Вчителі Чинадіївської ЗОШ І-ІІ ст. з цими завданнями справились, що було відзначено вчителями району та працівниками районного методичного кабінету - Г І. Диганич, завметодкабінетом, Є. 3. Торнай, які безпосередньо керували роботою клубу «Пошук».

Своїми знахідками і здобутками з колегами району ділилися досвідчені педагоги: директор школи О І. Чабак, який провів урокгеометріїу 8-му класі, М. М. Кучінка, вчитель вищої категорії, провела урок математики у 6-му класі, урок - дослідження з географії «Економічні проблеми світового океану» у 7-му класі провів старший учитель вищої категорії, відмінник освіти України О. Г. Карабелиш.

Кожен урок був особливим, вчителі Застосовували різні форми і методи навчання, включаючи такі інтерактивні вправи як «Мікрофон», робота в парах, робота в групах, „Мозкова атака». Об'єднувало ці уроки одне - диференційовані підходи до навчання, врахування реальних навчальних можливостей дитини. Кожен учитель по-своєму досяг поставленої мети, але головним при цьому було одне - не травмувати тих учнів, у яких відсутній високий рівень навчальних можливостей.

Важливе місце в реалізації диференційованого підходу до навчання займає по-закласна робота, яку представляла на семінарі разом'зі своїми вихованцями старший вчитель, вчитель вищої категорії Т. С. Васько у формі захисту учнівських проектів, створених За програмою «Inter - навчання для майбутнього».

Метод проектів - це вид навчальної діяльності, спрямований на особистість учня, його індивідуальні особливості та інтереси.

Працюючи над проектом, учні вчаться спілкуватися, допомагати один одному, реалізувати свої творчі пошуки, удосконалювати навички роботи з комп'ютером.

Учні презентували 3 проекти з різних напрямків навчальної діяльності.

Проект «Організм людини» - саморегулююча система, яка є результатом вивчення теми з курсу біології у 8-му класі, «Регуляція функцій» презентували учениці 8 класу - Мар'яна Верб'яна і Андріана Мартиняк.

У проекті «Природа - наш дім» учениця 9-Б класу розкрила основні екологічні проблеми, актуальні як для всього світу, так і для селища Чинадіево; і разом з членами гуртка «Юні друзі природи» під керівництвом Т. С Васько спробувала знайти шляхи їх вирішення. Черничко Марина, учениця 9-А класу, працюючи над проектом «Минуле і майбутнє поряд», займалася вивченням історії селища та нашої школи.

Результати своєї дослідницької роботи учні оформили у вигляді презентації з використанням комп'ютерної програми Pover Point. Використовуючи програму Pyblishen, вони випустили чергові номери газет «Шкільний вісник» та «Прометей», створили буклети, в яких розповіли про свої проекти. Щоб поділитися результатами роботи і закликати до співпраці, учні створили власні veb-сайти, які вони в майбутньому зможуть помістити в internet.

Марія Лашкай, заступник директора з навчально-виховної роботи
29 листопада 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 1
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
» Всі новини