Молодь встановила на "рекордних" Замкових сходах в Ужгороді лавиці (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні ЗОО «Українська студентська спілка» спільно з ГО «Європейський Ужгород» (Іштван Цап) продовжили облаштовувати Замкові сходи в рамках акції «Змінимо Ужгород разом».

Молодь встановила на "рекордних" Замкових сходах в Ужгороді лавиці (ФОТО, ВІДЕО)

Як зазначив представник ЗОО «УСС» Микола Гелетей, «сьогодні поряд з найвищими та найдовшими кольоровими сходами України на пнях раніше зрізаних дерев ми встановили автентичні лавиці для містян і гостей Ужгорода, які тепер можуть споглядати чудові краєвиди нашого міста, які відкриваються з Замкових сходів. Землю біля лавиць підсипали декоративним камінням. Покосили траву, вкотре зібрали сміття та озеленили територію довкола.
Переконаний, що ми, ужгородці, повинні і надалі робити наше місто кращим!».

23 травня 2015р.

Теги: Замкові сходи, лавиці

Коментарі

ужгородка 2015-05-25 / 23:29:39
Добре

містянин 2015-05-24 / 12:32:59
Дійсно гарно, аж хочеться тепер йти по тій вуличці

Ужгородець 2015-05-24 / 00:29:08
Красиво.

до корінних жителів 2015-05-23 / 23:03:56
ну по - перше п. Сергій ,якщо Вас дійсно звати Сергій , то Ви навряд чи корінний ужгородець , корінних (враховуючи історію) звуть Іштван , Яник , Томаш і т.д. , а Ви просто раніше трошки "спустились" , або "понаехали" і навряд чи щось для цього міста путнього зробили , по - друге , п. Панов , Ви дивуєте - здається кольори сексменшин мають бути Вам близькі , а Ви чогось панікуєте ...

Весна 2015-05-23 / 22:08:35
Лавиці дійсно неочікувано-класні! Як і самі сходи! Молодці!
А критиканів хотілося б попросити перед тим, як філософствувати про те, як і що треба робити - розмістити посилання на інформацію про власні справи. Без цього ваші слава - пустопорожня заздрісна балаканина.

Тетяна 2015-05-23 / 21:26:16
Сергій з Анталовців, здається, то з гуканським присмаком, а молодь показує приклад всім. Спасибі вам за це і за те, що ви такі є

стоп цензурі 2015-05-23 / 21:22:18
А.д.П., ну звичайно, правильно по вашому - це зробити парк і закривати його ввечері, щоб п'яниці і наркомани там не сиділи. З таким підходом давайте все позакриваємо і центральні вулиці міста після 17:00 вечора, бо там бомжі сидять, п'ють, сплять, а на коштах наріки деколи покурюють і молодь тусується, але все позакриваймо і набережну, бо там те саме, короче давайте все закриємо, бо тут все критикують. Минулого тижня кричали краще б поклали лавиці замість сходів, поклали лавиці - кричать, що для наріків і алкашів, поклали з природнього матеріалу - кричать - поспускались з гір і портите історію та архітектуру. Ужгородці, а ви всі корінні??? я й не знав. Ужгородці, а ви поважаєте ужгород? бо щось молодь вже другий тиждень підряд пише, що збирає там сміття. Ужгородці, а ви поважаєте архітектуру міста? бо щось в центральній частині міста твориться хаос, будують і перебудовують все що хочуть і де хочуть, це ж робялть теж ужгородці. Тому ужгородці, типу Сергія, тримайте свою думку при собі, бо вже другий тиждень поспіль волаєте тут всіляку херню, я довго терпів, але все колись вривається, а молодь з гір чи рівнин вам показує приклад, покращує наше життя, а вам все не так і не те, так прарор в руки і йдіть щось хоч у себе під носом зробіть. На цьому все, бо дістали вже, понаїхавші, які уявили себе великими ужгородцями!!!!!

А.д.П. 2015-05-23 / 19:47:39


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними ніками. Адмін


Надія 2015-05-23 / 17:48:28
Молодці, вже бачила, все виглядає супер!!!

НОВИНИ: Соціо

12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 1
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 54
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
» Всі новини