В ужгородській владі знайшли нового кандидата на в.о. головного архітектора

У кріслі головного архітектора Ужгорода відтепер, принаймні деякий час, буде сидіти Ігор Куценко.

В ужгородській владі знайшли нового кандидата на в.о. головного архітектора

Молодий службовець очолював юридичний відділ Ужгородської міської ради, звідки звільнився. Останнім часом Куценко працював у земельному відділі. А тепер призначений виконуючим обов'язки начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів.

14 листопада 2013р.

Теги: архітектор, Куценко, Самсонов

Коментарі

Чурдібурді 2013-11-16 / 17:52:44
Не можу залишитися не прокоментувавши злорепліки підписаний за моїм іменем. Про призначення можу сказати наступне:
- він не син і не племінник, добився посади сам.
- у паршивої отари і вівчар соетветственный – вже давно нема у вівчаря отари, є вибір ужгородців і треба з цим ще деякий час миритися.
- хлопчики і дівчата !!! Питання тільки в тому, що він при посаді, а Ви хто де.
- кришу мені слава Богу не рве бо зміг своєчасно прийняти правильне рішення.
- моя власна думка – хай працює і другим не мішає. Його посада не наша головна біль, а його і міського голови.

PS. לכל אחד משלו. אין לו חברים ולא אויבים נצחיים נצחיים - הוא שמעניין את הנצח

анархіст 2013-11-15 / 00:01:35
Погорелов молодець! Він найкращий! Шо Ви там коментарики попісуєте. А ВАМ СЛАБО???!!! У паршивої отари і вівчар соетветственный. Артурчику дашок повело тобі. У ПОГОРЕЛОВА з кришою усьо пучком. Смтрі допішішся..., - пак не будеш мати чим у кнофлики тискати.

что творится 2013-11-14 / 20:05:23
так он же работал после увольнения из юридического отдела горсовета в БТИ, вроде тоже по юридической части, а потом в земельном, а теперь уже как бы главный архитектор? это как? наверно уж очень универсальный. Кстати перед ним была в.о. Квит, а где она делать? или тоже задержали на корупции как Самсонова ?? просто забыли общественности сказать?

дддд 2013-11-14 / 18:55:04
Призначений поза законом буде служити зграї як пес,поки не проженуть або посадять!

Горянка 2013-11-14 / 18:48:00
Головна вимога до претендента - член, ні не спілки архітекторів, а зграї, фах- шестірка.

Варошський 2013-11-14 / 17:53:42
Згідно Закону України"Про архітектурну діяльність"Ст. 14. "Головні архітектори"
" Керівники органів містобудування та архітектури, визначених абзацами п'ятим - сьомим частини першої статті 13 цього Закону, за посадою є головними архітекторами відповідних адміністративно-територіальних одиниць (Автономної Республіки Крим, області, району, міста).{ Частина перша статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }
Призначення на посаду головного архітектора області, району, міста здійснюється виключно за результатами конкурсу.
{ Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }
В конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу архітектурну освіту та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років. { Частина третя статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 58-V ( 58-16 ) від 01.08.2006 }
Конкурси на заміщення посади головних архітекторів проводяться за участю місцевих організацій Національної спілки архітекторів України.
Головні архітектори та інші посадові особи спеціально уповноважених органів містобудування та архітектури як автори чи співавтори беруть участь у розробленні містобудівної документації відповідної території. Головні архітектори та інші посадові особи спеціально уповноважених органів містобудування та архітектури в межах закону можуть здійснювати творчу діяльність, пов'язану з проектуванням об'єктів архітектури, які передбачені для будівництва на території їх адміністративної діяльності. У таких випадках погодження відповідних архітектурних рішень здійснюється органами містобудування та архітектури вищого рівня.{ Частина п'ята статті 14 в редакції Закону N 58-V ( 58-16 ) від 01.08.2006; із змінами, внесеними згідно із Законами N 3038-VI ( 3038-17 ) від 17.02.2011, N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }
Головний архітектор міста, району погоджує містобудівне та архітектурне проектне рішення об'єктів, розташованих в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення.{ Статтю 14 доповнено частиною шостою згідно із Законом N 509-VI ( 509-17 ) від 16.09.2008 } ."
Зазначена стаття Закону не передбачає призначення на посаду головного архітектора міста поза конкурсом та без відповідної фахової освіти і стажу.Отже юрист, пан Куценко ,як то кажуть "на выход с вещами" !

Михайло 2013-11-14 / 17:07:56
"Молодий службовець очолював юридичний відділ..."
Отже, якщо "новий кандидат" АРХІТЕКТОР за фахом, то навряд чи міг справлятися з роботою на попереднай посаді в юридичному відділі, якщо ж він ЮРИСТ по спеціальності, то як буде працювати ГОЛОВНИМ (!!!) АРХІТЕКТОРОМ ??? Скоріш за все, він просто чийсь СИН або ПЛЕМІННИК, та чомусь не знайшов себе в земельному відділі. Якщо так піде й далі, то може очолити й відділ охорони здоров'я. Як то кажуть: "Где бы не работать, лиш бы не работать".
Це не влада - це збіговисько казнокрадів.
Ця влада

Ужгородець 2013-11-14 / 14:38:24
Мля, Пагарелов што уже гедь здурів? Як юрист може керувати органом ахітектури? Уже повний бред, кадри які не здатні ні на що... Но нич най пару підписів понаставляє буде потом з того "весельє". Напевно уже ті хто по старше Пагарелова всі на напивно пслали раз студента уболтав

архітектор 2013-11-14 / 14:21:51
Знайшли смолаша як кандидата на кримінал. А дітвак, майжинь, думає, що вхопив Бога за бороду :(

Артур 2013-11-14 / 14:15:29
Все, в Погорелова вже точно криша поїхала пезповоротно.

НОВИНИ: Соціо

11:04
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
/ 3
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ