ФОТОФАКТ. Ужгород потопає у смітті

Фото, надіслане одним з читачів на адресу редакції Закарпаття онлайн, було підписане лаконічно: "Центр Європи, Ужгород, вул. Сковороди"

Зроблено знімки 11 березня.

12 березня 2013р.

Теги: сміття, Ужгород

Коментарі

Радикал 2013-03-13 / 14:13:00
А з якої радості цей Вован має викидувати сміття в смітник, який я оплачую зі своєї кишені? І так доста, що зранку під їзджають районні крутелики з великими чорними мішками і завалюють сміттям наші контейнери. Вже ганяли цю бидлоту декілька разів. Якщо Вован такий свідомий, то нехай й зорганізує своїх сусідів по будинку і самі знайдуть цивілізоване рішення цієї проблеми. Тел. АВЕ вказаний на абонетській книжці. Передзвони і тобі все пояснять доступно.

Виталий 2013-03-13 / 13:48:38
Вован, в радіусі 150 метрів від цього "скотозвалища" є 3 мусорних площадки. Пройдись якось по району – багато нового відкриєш для себе))
Хоча, правду кажучі, в цьому місці навіть коли були контейнери - все було такє. КШЕПські машини місяцями не вивозили сміття, бо їм тіпа було важко заїзжати. Можливо АVE по тому ж принципу працює?

Ужгородець 2013-03-13 / 09:40:16
Пхається в Ужгород всякий зброд і нехарі, та гадить під себе, і на виборах собіподібних вибирає. Вова нащо сміття виносиш ти з балкона кидай.
Панаєхалі б...

Радикал 2013-03-13 / 09:34:23
До Вови-шаровика. Сходи у міськвиконком чи у саму фірму АВЕ, уклади договір і спитай де стоїть контейнер, куди будеш кидати сміття.Підніми свою дупу, а не роби з міста смітник.Якщо це зробиш ти і твої свині-сусіди, то такого бардаку в районі не буде. Чомусь мешканці інших будинки це питання вирішили. Поставлять вам контейнер на площадку біля будинку і всі проблеми зникнуть. Але для цього потрібно зрозуміти, що безкоштовного НІЧОГО НІКОЛИ вже не буде! За чистоту треба платити! А у г...і жити і це г...о створювати для своїх дітей та дружин - так це,дійсно, скотство та неповага в першу чергу до себе і оточуючого світу.

до вови 2013-03-12 / 16:37:24 2013-03-13 / 09:01:18

Чоловіче, не тупи. У твоєму дворі розведено антисанітарію. Там граються твої діти і діти твоїх сусідів. Ти уявляєш, який сморід буде влітку? А пацюки з бродячими зграями псів?
Забрали контейнери – звісно погано. Але чи багато серед твоїх знайомих бажаючих платити за вивіз сміття?
Що тобі конкретно робити? Прогуляйся, проїдься після роботи по району в пошуках найближчих контейнерів.
Так, можливо буде далеко. Але ти би хотів поруч з домом і на шару?
А те, що ви наробили з сусідами - це не просто скотство, це неповага до себе!
До своїх дітей та жінок!
Тому і влада у нас в місті така, із-за таких «активістів», як ти!

Рата 2013-03-13 / 01:20:13
Па-га-рє-лав! ти хдє?!.. :-)

вова 2013-03-12 / 16:37:24
радикал і виборець, скоти ви самі! контейнери забрали, а куди виносити сміття? я особисто дзвонив в ЖЕК№5 - нич незнаєме, звоніть у міськвиконком (дослівно). Куди зносити сміття, я наприклад незнаю де мусорні контейнери в районі, ходити з пакетами по дворах???? Хоть оголошення якесь можна вивісити?????

Радикал 2013-03-12 / 15:12:38
Це район "П"яного базару" та через будинок розташоване кафе шоколодника Штефаня... Колись там стояли контейнери, тепер їх прибрали, а нічого взамін не поставили. Справа на фото гуртожиток та готель комерційного технікуму. Цікаво чи уклали вони угоду з австріяками? І куди дивиться 5-й ЖЕК, у чиєму господарстві знаходиться ця територія? От поставити там на пару діб патруль міліцейський і штрафувати тих,хто не уклав договір і засмічує місто. Тоді й порядок буде. Нехай муніципальна поліція цим і займеться, а то перетворили Ужгород у суцільний смітник. А ще краще засняти цих людей, що викидуютиь сміття "скритой камерой" і пустити в інтернет та телебаченню. Так своєрідна "дошка пошани"...

Микола 2013-03-12 / 10:03:47
Мешканці жаліються на стихійні мусорки, але самі туди ж викидають сміття. Коли їм з ЖЕКа пропонують встановити контейнери - стають в штики, бо їм не треба.

виборець 2013-03-12 / 09:44:16

Фотограф молодець! Побільше би таких!
Хто зробив цю «свалку» - дійсно скоти. Але може там просто треба встановити контейнери?
Чи може вони там були, але за відсутності певної кількості договорів, їх звідти тупо прибрали?
Є ж і така, далеко не поодинока, «тема» в Ужгороді!

9648 2013-03-12 / 09:32:09
БИДЛО ЦЕ НАШЕ ВСЕ! ПІЗНО ВИХОВУВАТИ ТИХ, ХТО ЦЕ ЗАРАЗ РОБИТЬ.

НОВИНИ: Соціо

10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 23
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 10
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини