В Ужгороді з 16-поверхівки викинувся підліток (ОНОВЛЕНО) (ФОТО)

Сьогодні близько 8 години ранку біля ужгордської 16-поверхівки було виявлено закривавлений труп юнака.

В Ужгороді з 16-поверхівки викинувся підліток (ОНОВЛЕНО) (ФОТО)

Як повідомляє з місця події кореспондент Закарпаття онлайн, за словами правоохоронців, хлопцю на вигляд 16 років.

Наразі не відомо з якого поверху випав юнак, однак встановлено, що в шістнадцятиповерхівці він не проживав.

При потерпілому виявлено студентський квиток Гуманітарно-природничого коледжу ЗакДУ. Зараз правоохоронці працюють над встановленням особи загиблого, оскільки прізвище, вказане в студентському квитку, носять дві особи: 16 і 25 років.

Передсмертної записки при загиблому не було. Тому наразі не відомо, чи був це факт самогубства, чи нещасний випадок. Триває слідство.

15 листопада 2012р.

Теги: 16-поверхівка, труп, правоохоронці

Коментарі

Богдан 2012-11-18 / 19:45:10
Користувач з ніком "ВОНА" , це тіки прості здогадки, а що насправді стало причиною уже ніхто не дізнається.
ТУТ НІХТО НЕ ВИНЕН!НІХТО! І ДІВЧИНА ТИМ ПАЧЕ! НІХТО З НАС НЕ МІГ БИ ПЕРЕДБАЧИТИ ЦЕ, ВИНИТИ НЕМА КОГО!

** **** 2012-11-18 / 11:10:15


Флуд. Коментар видалено. Адмін


добродій 2012-11-17 / 23:59:20
а от вам і дргий самовбивця

добродій 2012-11-17 / 23:29:55


1234 який вам *** раЗниця ви прочиталиб його сторінку в ВК яку хрень він писав!!!!! а ось і другий!!!!


добродій 2012-11-17 / 23:27:40


1234 який вам *** раЗниця ви прочиталиб його сторінку в ВК яку хрень він писав!!!!! а ось і другий!!!!


Леха 2012-11-17 / 18:56:33
1234 полностью прав! Но есть и такие журналисты...

1234 2012-11-17 / 16:33:08
Звертаюся до адміна ресурсу: такими публікаціями ви робити страшну шкоду!!! Психологію вивчали коли-небудь? Не можна писати про суїциди, та ще й ілюструватими такими фото... це може мати характер епідемії... Надто висока ціна за рейтинг.

Марина 2012-11-17 / 15:44:47
Я до цих пір просто в шоці....

321 2012-11-17 / 13:49:47
Зняцево.Мукачывський р-н

123 2012-11-17 / 13:40:17
а звідки цей хлопець?

*** 2012-11-17 / 13:39:45
звичайно жаль батьків. але не можна так судити, тому що ніхто не знає що у нього в житті станеться, є люди які можуть пережити сильний біль, а є такі, яким легше вмерти чим жити з болем, і не треба так судити, тому що навіть той який впевнений на 100% що не зробить самогубство завтра може це зробити, є різні ситуаціі в житті, в мене в голові часто думки про те що якби б вмерла і як було б моім батькам і я б ніколи таке не зробила, но я незнаю як би я далі жила якби в мене Бог забрав коханого чоловіка.....можливо не видержала б.....

Він 2012-11-17 / 13:00:08
Жека...жаль його
хороший хлопець був
тихий спокойний, і вопще..нормальниою людиною просто був.
недумав шо він спромігся би на такий поступок. Особливо жаль батьків. якщо це ізза дівчина...дура вона.

Вона 2012-11-17 / 12:05:21
Наскільки мені відомо,то дівчина в якійсь мірі спровокувала його на такий вчинокі,бо знала про його наміри і сказала,що він не здатний на таке.Якщо це дійсно так,то доля вини і на ній.

Вона 2012-11-17 / 12:02:37
Наскільки мені відомо,то дівчина в якійсь мірі спровокувала його на такий вчинокі,бо знала про його наміри і сказала,що він не здатний на таке.Якщо це дійсно так,то доля вини і на ній.

Богдан 2012-11-17 / 11:34:00
А при чім тут дівчина люди? Звісно,хлопця дуже шкода, але ж бо це ще не значить,що можна судити дівчину.
Якщо б кожен кидався через нерозділене кохання, то нас би тут давно вже не було!Кожен має право на особисте життя!
ОСОБА ПІД НІКОМ "111" ви ніколи нікому не робили боляче? Цей хлопець вирішив сам піти з життя, це його зважений крок,а через які обставини, обставинами не тільки дівчина була, було ще багато об"єктивних і суб"єктивних обставин.
ТА Й ДОГО Ж : НЕ НАМ КОГОСЬ СУДИТИ!

Катя 2012-11-17 / 09:59:02
Хтось хоче жити,но не може.:-(
а хто мае цю жизнь...то не цiнить.!:-(

Лера 2012-11-17 / 09:55:21
Його мамi робили, недавно опирацiю на сердце...:-(

шон 2012-11-17 / 00:25:35
Бідолашні батьки навіть страшно уявити як їм зараз!!!

Крек 2012-11-17 / 00:17:08
Неподумав за тих хто його чекае вдома , просто зробив погано для батьків !

шон 2012-11-17 / 00:08:01
Вік самогубства не має меж, є багато випадків самогубств у старших роках та навіть у старості.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:51
/ 3
У Сімері Перечинської громади рейсовий автобус перекинувся у кювет, є травмовані
11:44
У Клячанові на Мукачівщині в каналі виявили мертвого чоловіка
11:18
У Великих Ком'ятах Виноградівської громади разом з гаражем згорів Mercedes Vito
14:54
У центрі Ізи, що на Хустщині, горів Citroen C5
11:02
/ 1
У горах на Рахівщині рятувальники допомогли травмованому туристу зі Скадовська, що на Херсонщині
10:49
У Синевирі Хустського району Daewoo Lanos злетів у Тереблю, водій загинув
18:34
У Мукачеві горів Jeep Grand Cherokee, що очікував на ремонт біля СТО
17:55
У Гендеровиці на Мукачівщині в першу ж ніч вкрали знаки, що забороняють проїзд аварійним мостом
17:05
В Ужгороді врятували чоловіка, у якого під час гри у футбол зупинилося серце
15:15
У Підвиноградові 20-річний водій "Тесли" з Тросника смертельно травмував жінку, що переходила дорогу в темному місці
11:32
Ужгородські рятувальники знайшли жителя Ворочова, що заблукав у горах
11:20
У Перечині в потічку виявили мертвого чоловіка
23:10
/ 6
В Ужгороді на "БАМі" вантажівка без гальм пошкодила 5 авто, огорожі лікарень, шлагбаум і табло
14:44
35-й: На кордоні з угорщиною з Тиси дістали тіло ще одного потопельника
14:06
В аварії "Форда" в Зарічові, в якій загинув водій, травмувалися дві пасажирки – поліція
11:03
/ 1
Водій загинув: біля Зарічова Ужгородського району Ford Galaxy злетів у кювет і врізався в дерево
10:55
В Ужгороді вночі горів VW Passat
10:49
Біля Абранки Мукачівського району вантажівка Volvo перекинулася в кювет
21:19
Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди, що вчора вирувала на Ужгородщині
20:45
У Чинадійові на території АЗС згоріли автоцистерна та 2 мотопомпи, пошкоджено два паливні резервуари та легковик Renault
19:18
Харків'янин, тіло якого виявили в горах на Рахівщині, раніше затримувався на Закарпатті при спробі "купити рожевий MINI Cooper"
11:20
Неподалік Великого Березного селевий потік зійшов на залізничну колію
11:13
На Ужгородщині ліквідовують наслідки підтоплення 48 дворогосподарств у 7 населених пунктах
14:30
У Голятині на Хустщині виявили потопельника, на Ужгородщині – мертвим чоловіка, що зник в лісі, а на Рахівщині – тіло в горах
13:56
У Жукові на Мукачівщині горіли сонячні батареї на даху
» Всі новини