Ужгородського Миколайчика збило авто? (ФОТО)

Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук закарпатець Сергій Денисенко оприлюднив світлини, на яких зображено зруйновані перила, де був встановлений ужгородський Миколайчик.

Ужгородського Миколайчика збило авто? (ФОТО)

"Ось таку картину застав сьогодні вранці на пл. Театральній. У кого є доступ до відео з камер спостереження? Може бути, з іншого берега (там банки, олд континент) було видно, як машина заїжджала або виїжджала", – припускає Сергій Денисенко.

Хто і чому вчинив такий акт вандалізму наразі невідомо.

13 листопада 2012р.

Теги: Миколайчик, авто, збило

Коментарі

COO 2012-11-13 / 14:59:01
Комунальники досить скоро все поладили)))

журік 2012-11-13 / 11:12:41
Можна тикати в Колодка вдома на сувенірній полці

для вУж 2012-11-13 / 11:10:55
В пасажі біля кінотеатру глухі стіни,установити там перила в два ряди і нехай автор творить.Ніякі гілки і авто не будуть заважати.

вУж 2012-11-13 / 11:07:31
Журік, а де по таоєму можна так "хрєнь" тикати? може в циганському таборі, жеби такой нараз сдали на желєзо?

для вУж 2012-11-13 / 11:05:34
Що за прояв ємоцій?Кожен має право на власну думку та бачення того чи іншого.А скульптуру ніхто не руйнував цілеспрямовано,не бачите,що змістився стовп,очевидно від удару авто,або чогось іншого,а перила змістились,відповідно,бо така їх конструкція.Все виправлять,нема тут ніякої проблеми.Та й про який вандалізм може йти мова?

вУЖ 2012-11-13 / 11:04:13
і друге риторичне запитання?
Якій верстві населення пофігу на свої машини, а може і на чужі? ясно що це хтось типу - СИШ, я ПАЦ(С)АНЧИК с РАЙОНА...Мнє всьо можна, Старий всьо аплптит

журік 2012-11-13 / 11:02:09
В Ужгороді вже цієї дрібної хрєнотєні понатикали всюди, де мож і немож, а тому як тільки стається щось з перилами, то обов'язково стається з котримсь із витворів Колодка. Впала гілка дерева - обалила карликового Ференца Ліста, якийсь ідіот в'їхав в огорожу (а де,до речі,в цей час була міліція? Це ж самісінький центр міста) - збив Миколайчика. Винуватся - знайти і покарати, а Колодкові зв'язати руки. Назавжди...

вУЖ 2012-11-13 / 10:56:16
Коли вже нарешті у нас люди перестануть буди, як худоба, яка коли в натовпі (в стаді), то не бачить куди біжить!!!???...(((((сумно...

Вася, а чим тобі не подобається міні скульптури на огорожах і поручнях міста?
Може це твоїх рук справа? а? Чому хтось один "розумний" бере на себе відповідальність чинити, так як він захоче...бо бачете йому не сподобалось?
Які тенденції? чому не потрібні? Тепер всі прояви местецтва і нестандартні проекти - це "хреносоздательство"!
Поїдь і у Європу і поглянь, які там Хрєносоздательские скульптури і пам"ятники, то ти мабуть ся за голову вхопишся)))

Вася 2012-11-13 / 10:27:25
Хвала вандалам. І нездатній з цим боротися міліції. P.S. "хреносоздательство" на трубах вважаю непотрібним. Це спотворення міста незрозумілими тенденціями. А от валити ліхтарі і огорожу за це тре штрафчик тисяч 5 впаяти, не менше.

мешканець 2012-11-13 / 10:08:50
цікаво, яким же макаром авто збило Миколайчика?

НОВИНИ: Соціо

13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 5
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05