На Воловеччині Партія регіонів зірвала "опозиційний" фінал футбольного Кубку району

Неординарна подія 26 серпня сталася на закарпатській Воловеччині. Силами місцевих активістів Партії регіонів зірвано проведення фіналу футбольного Кубку Воловецького району.

На Воловеччині Партія регіонів зірвала "опозиційний" фінал футбольного Кубку району

Так сталося, що торік районна "регіональна" влада не провела Кубок Воловецького району з футболу, мотивуючи наступне відсутністю коштів у бюджеті. Було би так і цьогоріч, коли б ряд команд не звернулися до опозиційних сил, щоб вони профінансували кошти для виїзду команд на ігри, оплату суддів, призові тощо... Відгукнувся єдиний Олександр Кеменяш – представник "Батьківщини". Ось тут і почалось кіно...

Правдами-неправдами під тотальним тиском з боку "регіональної" верхівки району начолі з Мирославом Щербеєм та Василем Култаном (23 серпня розпорядженням президента В.Януковича призначений головою Воловецької райдержадміністрації), команди дограли до фіналу. 26 серпня у смт Воловець повинен був відбутись фінальний матч між командами Гукливого та Жденієва. Але не відбувся... Починаючи з суботи представників команд почали "обробляти", щоб в ніякому разі не виїхали на фінал, який профінансував О.Кеменяш. Керував всіма процесами особисто М.Щеребей, виконавці – новоспечений голова РДА В.Култан та його заступник Лопіт.

Декотрим з глядачів, які прийшли вчора на стадіон у Воловці,  погрожували навіть викликом в райвідділ міліції.

Фінал було зірвано. Вочевидь для того, аби підпорядкувати його передвиборчим потребам Партії регіонів.

27 серпня 2012р.

Теги: футбол, Щербей, Кутлан

Коментарі

прав 2013-04-14 / 21:29:13


Хамство. Коментар видалено. Адмін


ааа 2013-04-14 / 21:20:07
Лопіт лох

рефері 2013-03-03 / 18:53:24
камиш блюк мукачовські чорти а щербей просто соска по виклику.
а вибори це розвод урховинців

Геннадій Петрович 2012-10-10 / 18:39:14
Перший комет від "ггг" найвлучніший. Все решта пустослів’я. Знав би чий комент потиснув би руку. Молодець. А Ви всі ховайтеся за ніками, бо прийде грізний Мирослав і на Вас пальцем посвариться.

Корінний Свалявець 2012-09-13 / 20:50:07
Повність підтримую "Воловчанина" !!!

Воловчанин 2012-09-05 / 18:43:16
ШАНОВНІ УДАР, М"ЯЧ ТА ІНША, ПОДІБНА ВАМ, НАВКОЛОФУТБОЛЬНА ШУШЕРА!!!!!!!!!!!
ВИ ТАК І НЕ ДОПЕТРАЛИ, З КИМ МАЄТЕ СПРАВУ,ХОЧА Я ЗРАЗУ ЗРОЗУМІВ,ХТО ВИ.АЛЕ,ПОСКІЛЬКИ ВИ Є НІХТО В ВОЛОВЕЦЬКОМУ ФУТБОЛІ,ОДНИМ СЛОВОМ - "БИДЛО",
Я ЗАВЕРШУЮ З ВАМИ БЕЗПЕРСПЕКТИВНУ ПОЛЕМІКУ.

Удар 2012-09-05 / 11:56:20
Далі бавимеся в морський бой:Воловчапнин це ще один жополиз Щербеїв -Биркович Ванька Лазівський, не забудь прийди за кістков обгризенову неділю на стадіон.

Воловчанин 2012-09-04 / 21:54:14
ШАНОВНИЙ , УДУР.
МІНЬО - ІСТОРІЯ ВОЛОВЕЦЬКОГО ФУТБОЛУ.
ТИ ЩЕ БУВ В Ж.П., КОЛИ ВІН ГРАВ ЗА ЗБІРНУ ОБЛАСТІ.
САМ ДЕСЬ ТАМ ПРИЛИП, ЯК МУХА ДО НАВОЗУ І ТЯВКАЄШ

Удар 2012-09-04 / 20:53:03
Міньо-Воловчанин(в народі Ряшко), це ти-про це знають всі,закрий рот жополизе пустий, що ти до....бався до афіші, як ти заспіваєш валянку,коли в неділю Блюк і Славко Щербей на день фізкультурника у Воловці кинут тобі кісточку чергову(яку перед цим обгризли вже їх дворняжки)і весь стадіон буде завішений у прапори Регіонів, ти хоч раз бачив передцим на стадіоні якесь згадування про Батьківщину чи Кеменяша??? Обісралистеся пси регіонівські, та не гавкайте більше-весь район та більше -вся область смієся з вас(навіть в доску ваш Селменський вас на Тисі як обісрав на Час футболу), що вже забулисте, нич щеі на вас час прийде, чекайте пси РигоАнальні

Воловчанин 2012-09-04 / 18:45:02
ШАНОВНИЙ, М"ЯЧ
ТИ, РЕАЛЬНО, ЯК І ТВІЙ ПСЕВДОНІМ ПУСТОГОЛОВИЙ.
ІНАКШЕ ТИ Б ЗРОЗУМІВ СЕНС МОЄЇ ДУМКИ.
НУ,НІЯК НЕ МОЖЕ НА АФІШІ ФІНАЛУ КУБКУ ФІГУРУВАТИ БУДЬ-ЯКА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ.

123 2012-09-03 / 18:34:00
більше слів нема якого хренак мішатися

.... 2012-09-03 / 18:31:19

Хамство.Коментар видалено.Адмін

123 2012-09-03 / 10:07:37
До речі, Лопіт перед 1/4 фінала кубка району пообдзвонював голів сільських рад і заборонив проводити матчі, але команди (НЕ ГОЛОВИ!!!) забили на нього і він попустився

в.ворота 2012-09-02 / 16:47:19
да, особинно що лопіт за тількі роки в.воротам допоміг.перед виборами святий а після виборів в кабінет до нього попасти немож.що ти зробив для верхніх???????

піар 2012-09-02 / 16:42:25
хлопці нічого поганого я в цьому небачу ,вирішив кеменяш дати бабки а інших жаба задавила!так би побільше опозиція підтримувала, дивишся і влада зашіпалась що пора і нам щось робити!!!!

ттт 2012-09-01 / 23:22:02
Так як у приказці " і сам не гам і другому не дам " так і районна федерація футболу і сама не може профінансувати чи надати допомогу і іншим не дає. І справа не в Кеменяші на його місці міг бути любий конкурент.

Мяч 2012-09-01 / 12:53:46
Воловчанин - не ганьби Воловець. Візьми собі підходящий нік, наприклад жополиз щербовецьких дроварів, і напиши прямо - Кеменяш ходив просити представників команд, аби они грали тот сраний Кубок, чи вони самі прийшли і попросили - поможіть нам, бо районна влада вже другий рік забила на нас болт? Чи може Кеменяш збирав у штабі "Батьківщини" суддів і заставляв їх їздити судити ігри?
І виключи капслок, так пишуть лиш лохи.

авторитет 2012-08-30 / 09:27:25
Повністю подержую думку "Воловичанина" Камиш і фудбол це земля і небо передвиборами рішим пропіаритися дакого пообсерати пропіаритися тим але гівно можите обмастити чим хочите оно і так вонятиме !!! А камиш інших методів не знайшов на Воловечині аніж в такий спосіб пообсерати других !!! самби на себе побзирав много для воловця за свое депутатство зробив аш Воловиц не удіржуе меценат страний !!!

Воловчанин 2012-08-30 / 00:35:34
ШАНОВНИЙ зд--
А ДЕ БУЛО ЦЕ ЗАСІДАННЯ? ЧАСОМ, НЕ В ШТАБІ "БАТЬКІВЩИНИ"?
І ХТО ГОЛОВУВАВ? КЕМЕНЯШ? В ПРИСУТНОСТІ ДВОХ ЧЛЕНІВ ФФВР.
------------------------

зд-- 2012-08-29 / 20:59:33
Воловчанину- тоді коли і було вирішено, шо 11 тур чемпіонату району буде проведено у п"ятницю ( 24 серпня). Мені здається, шл засідання ФФВР було 21 або 22 серпня

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6