Оприлюднено результати першого соціологічного опитування по "ужгородському" округу

Щойно Віктор Пащенко, керівник Закарпатського інститут політичних досліджень, у прес-центрі "Закарпаття" оприлюднив результати незалежного опитування по виборчому округу №68 .

Оприлюднено результати першого соціологічного опитування по "ужгородському" округу

В опитуванні, проведеному 11-13 серпня по Ужгороду та ужгородському районі, взяли участь 697 респондентів. Віктор Пащенко зазначив, що ці дані "ще ні про що не говорять", адже, в залежності від майбутньої кампанії та інших чинників, результати можуть кардинально змінитися. Соціолог зазначив, що, для точнішої картини, було б непогано провести аналогічне дослідження в середині вересня. 

 

15 серпня 2012р.

Теги: Пащенко, дослідження, вибори

Коментарі

песиміст 2012-08-20 / 13:48:26
Чи може хто небудь пояснити як правильно називати тих, хто за кілька років поміняв до 10-ти партій:"Політичні хамелеони, політичні повії, чи політичні курви"??? Може досить говорити про них. Які з них депутати. Вони вміють тільки брехати і красти.

патологоанатом 2012-08-16 / 15:00:56
Очевидно суспільство готове реанімувати політичні трупи з метою остаточно задихнутися в смороді аферистів,брехунів і злодіїв.Не потрібно багато розуму , щоб зробити висновки про морально-етичний,інтелектуальний і освітній рівень трійці "лідерів", але питання здорового глузду залишається відкритим.

ЦВК 2012-08-15 / 23:02:33

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

антиРата 2012-08-15 / 21:54:50
Рата вже пробував підім"яти під себе ужгородську "Батьківщину" - нічого з того не вийшло.

пенсіонер 2012-08-15 / 21:50:57
залишилось ратушняку вступити в батьківщину і перемога буде за нами

О.Д. 2012-08-15 / 17:51:44
2Рижий

Дуже зручно, ховаючись під ніком, говорити з розумним виглядом про "достовірні джерела" і робити слизькенькі натяки... :(

Мирослав 2012-08-15 / 17:51:31
Достатньо правдиві соціологічні опитування...

фаттю 2012-08-15 / 17:31:04
За чучку. за нашого, ипного фаттю!

Віктор Пащенко 2012-08-15 / 17:28:32
А чому Ви боїтеся назвати ці достовірні джерела?

сорри 2012-08-15 / 17:28:10
Ратушняк зовсім не рвався у мери. Він просто потратив сотні тисяч гривень на виборчу кампанію просто так, як хобі. Бо йому подобався сам процес... :))))))))))))))))))

Рижий 2012-08-15 / 17:22:20
3,6 Наша Україна і 3,6 Комуняки!? Так співпало? Або така соціологія, або кількість опитаних склала не 697, 69,7 респондентів. Є деякі достовірні джерела про те як Пащенко робить опитування (точніше від кого він це все бере...

Патріот 2012-08-15 / 17:08:27
Ратушняк не сильно рвався в мери 2010 року, а дав можливість ужгородцям до кінця зрозуміти раз і назавжди хто такий Погорелов,результат безлаборного керування на лице.

П******* 2012-08-15 / 15:47:41

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Патріоту 2012-08-15 / 14:56:05
А що Ратушняк - правильний вибір ? Його час вже пройшов. Якщо б йому вірили то не вибрали би іншого мера!

Рената 2012-08-15 / 13:35:14
А яка зараз вартість "інших чинників" цікаво?

Володимир 2012-08-15 / 13:17:59
Цікавий список...А Михайло Лаба звідки взявся? Він же ж не кандидат. Ратушняк на першому місці:)))) Про Сербайла взагалі "забули" опитувати напевно.

Патріот 2012-08-15 / 12:37:20
Браво Сергій Миколайович, невже нарешті громада доходить до розуму, і робить правильний вибір.

Соціолог зазначив 2012-08-15 / 12:33:28
14.8% +6,5% ЩЕ НЕ ВИЛІКУВАЛИСЬ!!!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 4
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини