В Ужгороді Смоланка розкаже, чому балотуватиметься до ВР

Завтра, у вівторок, 14 серпня, о 13.00 на набережній Незалежності (біля центрального входу до лінгвістичної гімназії (колишня ЗОШ № 1)) відбудеться зустріч із журналістами кандидата у народні депутати України, відомого нейрохірурга професора Володимира Смоланки.

В Ужгороді Смоланка розкаже, чому балотуватиметься до ВР

 

Володимир Смоланка розповість, чому вирішив балотуватися до Верховної Ради України та презентує свою перевиборчу програму, - про це Закарпаття онлайн повідомили в Ужгородському прес-клубі.

13 серпня 2012р.

Теги: Смоланка, зустріч

Коментарі

Спостерігач 2012-08-26 / 20:32:51
Звісно доборе займатися власною справою, але якщо у нашій країні порядні люди будть просто займатися своєю роботою то до влади прийдуть ті, які в своїй роботі успіху знайти не можуть((( і гузиця країни (власне це вже відбувається).
Успіху Вам Володимир Іванович

Міша 2012-08-17 / 19:25:52
У Верховній Раді Смоланка щось зробить ? Ви що здуріли, та там му рот закриють, або з ними, або капець.
Най собі чоловік сопокійно робить на свої роботі, та лікує людей.

Валя 2012-08-16 / 18:53:46
Смоланка вже багато зробив для Закарпаття і ще більше зробить, якщо попаде у Верховну Раду. Туди треба розумних людей, як він, а не чергових бізнесменів, які лише про свій бізнес переживають!

мешканець 2012-08-16 / 13:42:09
Прокурора Стратюка в депутати, він неведе порядок. А Смоланка нехай лікує людей, бо він класний лікарь, і політика йому нашкодить.

патріотка 2012-08-15 / 13:28:30
P.S. Чудні люди, які розмістили нижче свої жалюгідні коментарі.Самі не можуть нічого змінити, і не вірять, що нарешті хтось та почне працювати на благо України,все міняти на краще в нашій державі. Адже для цього не обов"язково протирати штани у Верховній раді, досить бути чесним і принциповим.

патріотка 2012-08-15 / 13:21:17
А хто ж піде у Верховну Раду, якщо всі будуть ховатися, На що Ви надієтеся ? Володимир Іванович даючи згоду балотувати проявив мужність і патріотизм. Тільки такі сини України як Смоланка здатні зрушити це застійне болоте, яким нині є Верховна рада.
Успіху Вам, шановний Володимире Івановичу, ми не сумніваємося у Вашій перемозі.

888 2012-08-14 / 22:24:46

Скільки вам треба ще ніків, аби, створюючи видимість "багатоголосся", "зламати" В.Смоланку? Адмін

Закарпатець 2012-08-14 / 22:17:50
Пане Смоланка, невже ви думаєте, що ви прийшовши до ВР зможете покращити становище медицини? Ви ж навіть не маєте уявлення про те які там процедури по прийняттю законів, по фінансуванню і т.д. Чи ви сподіваетесь із своєї ВР-івської зарплатні піднімати закарпатську медицину?
Краще б ви всетаки помагали людям по-своєму, по-медицинському. А не йшли протирати штани у ВР.

ААА 2012-08-14 / 22:16:23
Дійсно куда ви претеся.Ви що, будете там депутатів оперувати.Все ж ясно як божий день. ЄЦ купив технічного кандидата, а після виборів, які він з гордістю програє - буде "продвижение по службе", вот і уся логіка.

Гаваші 2012-08-14 / 21:45:09
Смоланка трахне Рату ай Ковача ,ай Конюха-Ледидуна саме Паздіря.......

антоніо 2012-08-14 / 13:11:14
Смоланку просто використають єцуни, а потім кинуть як і всіх незалежних кандидатів. Можливо, тому лікарю і порадили єцуни йти незалежним кандидатом, щоб набрати вищі рейтинги, ніж якби він ішов до ВР з ЄЦом. Отож, і логіка тут очевидна - хто йде від ЄЦ офіційно у того і рейтинги менші.

Ужгородец 2012-08-14 / 12:24:00
Ужгородка!не надо быть такой двухличной:в интернете всяким образом опускаешь "Балоганов",а в личку самому главному В.И. пишеш как ты его уважаешь!Не позорся

Федір 2012-08-13 / 22:17:19
Всьо йде по плану. Вегеш і Смоланка підсилять Кеменяша і Чучку на мажоритарці, і здоймуться перед виборами, браття забирають щі 4 округи за негласної підтримки ОО, і закарпатські ПееРасти, во главі із конюхом, йдуть туди, де їм самоє місто - коровам хвости крутити

Щербей 2012-08-13 / 22:03:36
смоланка нигда не уграть уд нашого Ковача побзираете лем скоро

Це я 2012-08-13 / 18:58:33
Блін....
Вилізли ПіаРасовські підстилки....
Ідіть Володимире Івановичу, не підете Ви піде якась мразь з партії рецидивістів. І бажаю Вам досягти в політиці таких же висот, як і в медицині.

Ужгородка 2012-08-13 / 18:48:19
Уважаемый доктор Смоланка В., вас уважают, как доктора, а не как члена бАЛОГАНА !!! Не надо падать в глазах людей, не роняйте свой авторитет, который вы заслужили по-праву. Вы много работали, чтобы иметь то, что сегодня имеете, не надо пускать все под откос. Вас обманули !!! Вашим именем прикрывают грязные делишки. Или вам уже надоело быть Доктором ???????????

HolyGlorius 2012-08-13 / 15:49:11
Балога сказав нада

ужгородець 2012-08-13 / 15:06:55
Пане Володимире нашто воно Вам. Слави у Вас, завдяки вашому таланту, набагато більше ніж у всієї Балогівської файти. Плюньте на всю цю братву і займайтеся своєю любимою справою.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ