Через тунель на Закарпатті могли переправляти нелегалів – СБУ

19 липня ц.р. співробітники СБУ спільно з прикордонниками та працівниками міліції на околиці м.Ужгород у підвалі одного з приватних будинків виявили тунель, що веде через українсько-словацький державний кордон. Тунель електрифікований та оснащений рейками. Виявлено також вагонетки, за допомогою яких з території України до Словаччини незаконно переміщували сигарети.

Через тунель на Закарпатті могли переправляти нелегалів – СБУ

Під час обшуку оперативники знайшли речі і документи, що можуть свідчити про використання тунелю для незаконного переправлення осіб та предметів контрабанди через державний кордон України.

20 липня ц.р. слідчими УСБУ в Закарпатській області за цим фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України. Чинним законодавством за цей злочин передбачене позбавлення волі терміном від 5 до 7 років.

Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до протиправної оборудки.  Слідство триває. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі СБ України.

20 липня 2012р.

Теги: тунель, контрабанда

Коментарі

гор 2012-07-23 / 08:30:56
точно клоунская служба!!!

Рома 2012-07-22 / 11:01:00
Судячи по іржі і пориттю тунеля там не два роки а цілих пять якщо не більше

Адвокату 2012-07-22 / 10:39:02
Я ничего не имею не против контрабанды ,как бизнеса.Но почему это бизнес только избранных и как раз именно тех ,кто должен по закону бороться с ним.Во вторых,как раз то отечественный табако производитель(Прилуки) с этого не имел ничего,поскольку сигареты шли безакцизные Gin Ling,Classic,завезенные с Молдавии контрабандой или сделанные на нелегальных фабриках на востоке Украины.
А экономика здесь очень простая =с каждого ящика наши службы получают 125-150 Евро,умножьте на количество ,которое прошло через тоннель за 2 года (2-3 контейнера в месяц).
И вам станет понятно, как с одной зарплаты чиновника можно кататься на таких автомобилях,строить виллы и открывать новые фешенебельные рестораны и готели.Здесь даже нечего искать ответ на вопрос в другой плоскости.Этим и обьясняется клоунская оперативно-розшукова робота наших служб.Смешно, когда журналисты узнают быстрее и раньше,чем те,кто получает за это деньги из бюджета и экипирован за счет бюджета последней техникой.

сбУшнік 2012-07-21 / 22:01:43
допоможіть знайти отморозка й бандита КОПЧУ ВОЛОДИМИРА, який розстріляв людину в В.Березному. тунель вже вчорашній день, а вбивство може повторитися.не будьте байдужими!!!

Микола 2012-07-21 / 20:21:00
От чудаки, справу порушили, догадуються про щось,..., все вони добре знають. Вся контрабанда кришується гб-шниками, мусорами, то всі прекрасно знають. Подивіться на яких тачках мусора і сбушники їздять, в яких віллах живуть,..., особливо ті, які борються з контрабандою

прохожий 2012-07-21 / 19:08:36
І всетаки Україна "Страна Чудес"

Адвокат Деду ПВ 2012-07-21 / 12:23:44
Я також колишній "дед ПВ", коли ще погранвійська входили в структуру КДБ.Не представляю собі щоб було б при подібному випадку, в той час з керівництвом військ ПВ. Начальк застави з комендантом разом з командиром загону охороняли б на другий же день рубежі на Далекому Сході з Афганом. В даному випадку державі збитки не нанесені, сам факт контрабанди з персональними учасниками незапротоколований. При чім тут міліція взагалі, кого наказувати?Чоловіка що вирив підвал для охолодження вина та пива, продовольчих запасів на зиму. Навпаки збільшився випуск продукції на Прилукській та інших тютюнових фабриках, збільшилась кільткість працюючих на них, а отже збільшились надходження податків, виплатились пенсії пенсіонарам і т.д. А свої проблеми самі Словаки й най вирішують, а не створюють черги в продовольчих магазинах Закарпаття,на автозаправках.

дед ПВ 2012-07-21 / 11:58:45
Ти прав адвокат на 100 процентів нарити громаду тунелів і нехай контробандисти платять податок державі за свою діяльність а европа нехай курить наші сигарети і всім добре

Ігор Баран 2012-07-21 / 09:50:12
Так Укр, нема репутації. СБУ уже давно розшифровується як Специфічний Бізнес в Україні. Ну і інші служби є нічим іншим як корпоративними бізнес спільнотами

укр 2012-07-21 / 09:35:36
Яка після таких знахідок репутація в Держави, в громадян? І так від Українців уже Європа шарахається (асоціація з Мексикою)

Адвокат 2012-07-20 / 23:09:46
Дана кримінальна справа безперспективна, її у суді відхилять. Яку вину перед державою ви будете в суді доводити нашим громадянам, яку все-таки ж шкоду даний тунель наніс державі. Що може діями тунелю нанесені збитки державному б"юджету України, чи може в сторону України чорних переправляли, чи може до нас а не до Словаків перевозили сигарети, пальне, іншу підакцизну групу товарів. Це проблеми наших сусідів, най на кордоні й охороняють інтереси своєї країни.

111 2012-07-20 / 20:43:49
так копча втік!!!!!!!!!!!

гебешник 2012-07-20 / 19:31:40