Депутати Хустської райради стали на захист мови

Сьогодні, 19 липня, відбулася сесія Хустської районної ради, на якій більшість депутатів проголосували за звернення до Президента Віктора Януковича з вимогою накласти вето на Закон «Про засади державної мовної політики».

Депутати Хустської райради стали на захист мови

Як повідомив керівник фракції «Батьківщина» в Хустській районній раді Іван Рогач, за звернення проголосували 28 депутатів із загального складу 52.

Нагадаємо, що на сесії Закарпатської обласної ради, за направлення відповідного звернення до Президента, не вистачило одного голосу.

19 липня 2012р.

Теги: мова, Хуст

Коментарі

фаттюв з хуста 2012-07-25 / 02:34:48
Губаль займайся агітацією за Балогу,а не законом про вибори.

Параска 2012-07-23 / 21:40:09
Це звернення, звичайно, гарна річ, але зрозуміло, що саме по собі воно нічого не зробить. Чи не варто розглядати його як поштовх до хоч якоїсь діяльності? Можливо пора вже взятися за будівництво своєї держави, а не сидіти і жалітися на несправедливих політиків?
У будь-якому випадку дякую нашим депутатам за цю дію. Ви - молодці.

хустянин 2012-07-22 / 19:11:52
Губальви уважуха

Тера 2012-07-19 / 22:04:09
От тепер мені шановні Батьківщинці розкажіть от таку річ. Чого ви ще борсаєтеся в тій мові, ви ж голодування припинили тому що казали, що питання вирішене чи не так?! А тепер далі борсаєтеся?!

А відповідь на це просто, грошей не хочете на це витрачати, тому що за кожну людини треба платити 100 грн. Тому коло Українського дому залишилися справжні патріоти а ви гнилі політики, які тільки вміють на таких речах рейтинг піднімати.

Зігнали були Ви до обласної адміністрації людей яким дали по 50 грн., а за ніч по 150 грн. Дістала ця ваша брудна політика!!!

Мукачівка 2012-07-19 / 22:01:45
Справді, Хуст місто - герой.
Саме сьогодні- 19 липня 2012 р.це історичний факт,який закарбується в історії Закарпаття, коли хустяни -депутати ще раз довели, що ними герує почуття власної гідності та громадянська позиція.Хустяни ви є прикладом для наслідування.Беріть прапор Закарпаття в руки і вперед, за вами -революціонерами піде усе свідоме Закарпаття, мова об"єднає усіх небайдужих!

Он. 2012-07-19 / 20:08:42
ГОСТЬ --- ЛОШАРА!!!!!!!!!

ДЕЯ 2012-07-19 / 18:58:21
Шкода обласним смілості бракувало поперти проти самозваного ПРАФФЕСОРА...
Хуст місто герой))))))

Уже хустский 2012-07-19 / 17:19:08
Русский по национальности, но поддерживаю хустян. Имеете позицию, а это немаловажно сегодня. Хороший пример всем.

патріот 2012-07-19 / 16:48:11
Просто молодці!!!

Ніка 2012-07-19 / 16:35:18
Молодці. Приклад всім для наслідування, щоб учителі української мови могли спокійно на першому уроці у вересні цитувати учням ст.10 Конституції України, а не давати пояснення "безглуздим вчинкам" законодавців.

патріот Закарпаття 2012-07-19 / 16:12:24
Хустяни -ви справжні герої!
Респект здоровим та світлим головам депутатм Хустщини.Ви довели, що ви насправді революціонери та патріоти свого краю та держави Україна.Хоч ви показали приклад усім боягузам та підлабузникам- депутатам Закарпатської облради, якї є маріонетками без власних переконань.Так тримайте,може після хустян прокинуться від сплячки та страху інші райони нашого краю.Ще раз підкреслюю-ви герої!!!

мова 2012-07-19 / 15:14:51
Повністю підтримую) Мудрі слова справжнього українця.

Петро 2012-07-19 / 15:00:16
Найкращий захист - вивчення мови, знання мови,своєї, і мови сусідів. Популяризація своєї мови, але в жодному разі не заборона іншим націям користуватися і своєю мовою.Люби свою мову, та поважай мову інших людей.

гостья 2012-07-19 / 14:35:12
Зачем же оскорблять? по-другому не умеете комментировать?

потріот 2012-07-19 / 14:28:34
Не лише закарпатці, а й інші області Укрїни розмовляють на мові, яка належить певному району, але в кожного з нас повинна бути одна єдина МОВА- Українська, яка нас споконвіків обєднує.
Кожен із нас може розмовляти на іншій мові, але поважати й цінувати ми повинні одну.
Тому, депутати Хустської райради правильну позицію обрали. Потрібно пишатись тим, що є люди, які стають на захист нашої рідної мови.

гость 2012-07-19 / 13:49:59
закарпуты разве умеют разговаривать на украинском? они умеют закарпутский а это непонятный язык

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"