Ужгородські "Карпати" покинули одразу 9 гандболісток

Ужгородські «Карпати» після довгого відпочинку знову зібралися в спорткомплексі «Юність». Сьогодні вони провели перше тренування. Про це повідомив сьогодні, 16 липня, тренер команди Борис Петровський.

Ужгородські "Карпати" покинули одразу 9 гандболісток

Щоправда, команда цього сезону не дорахувалася 9 гравців з чемпіонського складу. 

Так, Ужгород покинула Ольга Передерій, яка перейшла до екс-чемпіона Росії «Ростова», Ірина Яблонська та Юлія Коломоєць поїхали грати у Білорусь, Олену Самар та Владлену Рибкіну виставили на трансфер, Катерина Олексюк «зав’язала» із гандболом і перекваліфікувалася у регбіста (все-таки, має шанси у складі збірної України поїхати на Олімпіаду в 2016-році), Беата Смерека у декреті, а Наталія Семаль хоче завершити кар’єру та зайнятися викладанням.

Крім  того, вирішив покинути «Карпати» і помічник Бориса Петровського, Сергій Суботін.

Наразі керівництво «Карпат» хоче зайнятися пошуком нових гравців. Вже потім починати повноцінні збори.

«Хочемо традиційно поїхати на Драгобрат, а потім вже взяти участь в якомусь із турнірів», – зазначив Б. Петровський.

Перший поєдинок «Карпати» в новому сезоні почнуть 18 вересня. Тоді буде з’їзний тур. Щоправда, де саме – наразі невідомо. Цілком можливо, що в Ужгороді.

В кінці жовтня «Карпати» стартують у євро кубках. В Лігу чемпіонів через ряд умов вирішили не стартувати, тому спробують сили тільки в Кубку ЄГФ.

Петро Минай, Karpatnews.in.ua

16 липня 2012р.

Теги: гандбол, Карпати

Коментарі

спорт ....))) 2012-07-19 / 16:38:54
та Петровский сам выжил не мало нормальных играков,по не понятным причинам-может потому что сам иглал и у него свои причуды....но команду нужно отстаивать-психологом нужно быть в первую очередь....

перис хилтон 2012-07-19 / 15:03:41
Який спорт в україні!!!! За ті гроші які забирае футбол,(Говерла) можно фінансувати всі ігрові види спорту в області... І результати були би: постійно в трійці призерів України . А так коли такі "гандбольні спеціалісти" як Ледида підбирають команду для ТРЕНЕРА Петровського, то результат буде нульовий.

спорт в ....))) 2012-07-19 / 14:05:59
Давайте скажем честно...гандбола уже нет в Украине,очень жаль,кто играл или смотрел(болел за) гандбол 4-и более лет назад-тот меня поймет.А Ледида и понятия не имеет что такое гандбол,.....

СТАС 2012-07-19 / 13:22:30
вСЕ правильно, Борису нужна команда,потому что он должен давать результат, и хороший результат. Только тогда непонятно, почему он не защищант своих игроков от президента команды,он должен доказать и обьяснить Ледиде с кем он должен играть, а кто ему не нужен.За результат спрашивают с тренера в первую очередь.А если 9 игроков ушло??? то это как понимать?

Надія 2012-07-18 / 17:57:40
Дивно, якось. Тепер вам, друзі, Борис у всьому винен. Чи це замовлення таке, аби відвести увагу від Президента клубу, який, власне, кажуть і заборгував гроші дівчатам. Ну побавилися хлопці вчергове у Чапаєва, виграли, набридла їм іграшка - викинули. Усе логічно. Лиш при чому тут Борис? Він що - розпорядник коштів? Подумайте про мотивацію, чи вигідно тренерському складу розформування команди?

Спорткомплекс Юность 2012-07-17 / 20:34:37
Че вы прицепились, у нас воруют все. НУ стырил Боря мальок "бабок" это пережить можно.Жалко команда розьехалась и неплохая.Подозреваю после выборов Ледида урежет финансирование полностю, и тогда с "молодняком" легче справится. Те "убиватся" будут за копейки, правда этого недостаточно, должны быть пару класных, опытных игроков. Короче Закарпатье осталось без команды.

Депутат з Ужгорода 2012-07-17 / 17:21:20
Дима без вогню не буває!!! Видно, точно не розрахувались., На пустому місці, такі слухи не виникають. Видно Петровський скрисятничав... Верни дівчат в команду і розрахуйся якщо не хочеш проблем... Ужгороду потрібна каманда а не дитячий табір з ганболу.,! імені Ледиди.

перечин пише 2012-07-17 / 15:59:13
ВСЕ ГАНБОЛ СЯ КОНЧИВ, ДІВЧАТ РОЗОГНАВ ПЕТРОВСКИЙ -ВЕЛИКИЙ ТРЕНЕР... УН СЛОВА ПРОТИ ЛЕДИДИ НЕ СКАЖЕ... МАЙ СКОРО ПЕРЕОДІНЕСЯ В жінку і сам буде грати, НО Я ДУМАВУ ЛІПШЕ НЕ ЗАГРАЄ НІЖ ТІ ЧТО УГНАВ. а ПО ГРОШАХ ТО ПРАВДА!!! НЕРОЗЧИТАЛИСЯ З дівчатими. ЗЛОДІЇ!!!

болельщик СО СТАЖЕМ 2012-07-17 / 15:51:08
Государству Украина спорт не нужен. Если у бизнеса есть деньги он может содержать команду, а если нет -то она просто розбегается,без денег никто играть не будет. Неужели область не может профинансировать команду высшей украинской лиги. Волейбол ушел в небытье, сейчас ганбол уйдет, останется футбол на один сезон!(как всегда),ДА ,но играть будут не дома а во Львове. НЕУЖЕЛИ ЧИНОВНИКИ ТАКИЕ БЕЗПОМОЩНЫЕ!!!Позор!!вЕРНИТЕСЬ ЛИЦОМ К СПОРТУ -ДАЙТЕ ДЕНЕГ!!!

уже не гандболістка з Карпат 2012-07-17 / 15:40:03
А причому тут політика!??? Підтримую дописувача з ХУСТА!, ПРИ любій владі спорт був на останьому місці по фінансуванню,. А то що поступили з Нами, по закінченню сезону некрасиво- ТО ФАКТ, подивимося на цьогорічний результат КАРПАТ.... Колективу практично неіснує... Ця команда рівня обласного чемпіонату..

ганболістка Карпат 2012-07-17 / 14:12:29
гандболіст з Хуста 2012-07-17 / 12:44:15
Такою дурниці про нас я ще ніколи не чула. Люди не плутайте спорт із політикою. А недоброзичливцям бажаю займатись своїми справами, а не лізти в чужі і не розпускати безглузді чутки. Дякую!

гандболіст з Хуста 2012-07-17 / 12:44:15
Дуже шкода!!! Ходят слухи ,що позакінченню чемпіонского сезону з командою не РОЗРАХУВАЛИСЬ повністю , і щоб не платити їм гроші , Ледида і Петровский просто розігнали команду.Вони вирішили комплектувати команду з вихованців ДЮСШ області, щоб меньше платити грошей. А РЕЗУЛЬТАТОМ буде виліт команди із суперліги... Так колись поступили з волейбольною командою ЗаКДУ. З вищої ліги команда вилетіла,і тепер ледве втрималася в першій лізі. Кінец СПОРТУ В закарпатті.ГАНЬБА ВЛАДІ!!!!

НОВИНИ: Спорт

13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)