Прокуратура Закарпаття перевіряє факти «кришування» грального бізнесу в Мукачеві

27 червня у програмі “Гроші” на каналі 1+1 показали репортаж "Рулетка під фуражкою" – про гральний бізнес у Мукачеві.

Прокуратура Закарпаття перевіряє факти «кришування» грального бізнесу в Мукачеві

У телесюжеті висвітлені факти здійснення у місті Мукачево незаконної підприємницької діяльності по гральному бізнесу та «кришування»  його правоохоронцями.  На даний час прокуратурою Закарпатської області проводиться перевірка в порядку ст.. 97 КПК України за цими фактами. Контролюючим органам вже направлено запити про встановлення власників будівель та підприємців, які здійснюють незаконну діяльність  у закладах показаних у сюжеті. Про результати перевірки та прийняте прокуратурою рішення, буде повідомлено додатково.

Разом з тим, слідчим відділенням  Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області вже розслідується кримінальна справа, порушена за фактом зайняття гральним бізнесом у підвальному приміщенні у м. Мукачево, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

28 червня 2012р.

Теги: гральний бізнес, Мукачево

Коментарі

юрист 2012-07-07 / 07:40:05
Підприємцю.
До чого тут загальні фрази. Корупція, кришування, хабарництво, не мала зарплатня, Грузія, порядок.
Це щось на подобу "Если в кране нет воды, значит выпили жиды".
Ти назви прізвища тих чиновників, котрим ти давав хабарі, а не співай тут абстрактних пісень.

підприємець 2012-07-07 / 02:25:08
Шановний! Не у землянках, а у хатинках, які можна побудувати за їхню і так не малу зарплатню!!!!! Оце було б справедливо!!! Бо той рівень хабарництва, який нині існує в цих структурах уже досяг критичної межі! І боротися із корупцією необхідно починати саме із них! Бо найбільш корумпованими в цій країні є саме міліція, прокуратура та суди!!! А СБУ перетворилась у бізнесструктуру. І тоді не буде ані контрабандюків, ані сигаретчиків, ані чорновозів!!!!! І по вулицях усі без винятку їздитимуть строго по правилах. І пяні за кермом помічники прокурорів, прокурори чи міліціянти не вбиватимуть простих людей на дорогах, бо їх на рівні із простими смертними за такі речі не відмазуватимуть, а саджатимуть у тюрми!!! А нарід коли побачить, що закон не дишло, а один для всіх і хабарем відкупитися не вдасться і сам свято поважатиме закон. В цьому випадку яскравим прикладом є Грузія, де за рекордно короткий термін навели порядок у державі!!! І зверніть увагу, почали там саме із силовиків!!!! Бо немає морального права державний злодій звинувачувати простого смертного злодія у гріхах Господніх. Бо він такий же. А особливо, коли простий смертний є більш святим аніж той, що в погонах! Бо виглядає воно як у тій поговорці: "Дорікала сова горобчику, що у того великі очі".

не мент 2012-07-05 / 17:19:49
Тобто контрабандюку, сигаретчику, чорновозу положено мати котеджі, магазини, ресторани, а ментам прокурорам та суддям треба жити в землянках, тоді буде справедливо. Чи не так пане читачу?
У Минаї, Кінчеші, в районі Кальварії, Червениці сотні блотнячих будинків. Стільки не набереться прокурорів, ментів та суддів разом, що тоді інші власники шикарних будинків святі праведники?

читач 2012-07-05 / 17:11:07
Як казав силовикам Президент? "Руки повідривати всім хто залізе у державну кишеню!". Здається саме ці президентські слова Петруня з Русином люблять цитувати оправдуючи наїзди на всіх і вся!!! А що там казав Президент за "кришу"? А нічого! А на НЕТ і суда НЕТ!!! А що гарант не заборонив, то можна. Ще ні один гвалтівник не відрізав собі яйця, так само як ще жоден силовик не схопив себе за хабарницьку руку! Чи не видається дивним коли лисиці доручають сторожити курей. Як можуть найбільш корумповані в Україні силові органи боротися з корупцією? Біля цих орлів лікарі та інша держслужбовницька шушера просто вихідні! Тут і доказувати нічого не потрібно. Достатньо подивитись на яких машинах ці бідні міліцішти їздять. Які хати будують, бари, ресторани, гостинниці і таке інше. Слава Богу, що дружини у них успішні та заможні бізнес леді, бо інакше не поясниш джерело доходу. Пора вводити податок на хабар!

не менту 2012-07-05 / 12:23:34
Що ще тобі потрібно прочитати аби не розказувати казочки про хороших та чесних ментів. Вони ж кришують на пару з прокуратурою і контрабасистів, і бадяжників, і всю іншу нелегалку! Юра правий на всі 1000%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

неоник 2012-07-05 / 08:06:43
Онику.
А що ти там хотів би показати преслужбі. Дебільні та далекі від правди коментарі?

Оник 2012-07-03 / 23:03:02
а якби всі коменти туй показати у пресслужбу генпрокуратури. щоб воно було? прийдуть на перевірку фактів, чи ні?

журналіст 2012-07-03 / 12:41:26
Прокуратура Закарпаття перевіряє факти «кришування» грального бізнесу в Мукачеві - смішно читати!!! Як можна "перевіряти" те, що кришується цією структурою... Хай журналісти 1+1 приїдуть в обласний центр, ми їм покажемо "хатинки" прокурорів, суддів, ментів, податківців, їхні "скормні" автівки, п'ятизіркові готелі, ресторани, турбази...Як стало відомо з оточення мас-медійників, після виходу сюжету наші доблесні правоохоронці завітали до власкора 1+1 Н.Зотової додому і почали пригрожувати...

челядник з вариша 2012-07-03 / 02:17:44
Прокляли уже вшиткі у кого діти постраждали уд грального бізнесу їх судьби цим паскудним Куліткам,Петруням,усинам,Мацолам, не буде хосен уд дитяих грошей у них нигда

спостерігач 2012-07-02 / 23:15:57
Хлопці! Кулітка сам гроші за кришу не бере. У нього для цьої брудної справи є заступник клоун Мацола. Віт то і розцінки на "кришу" встановлює! Цей румунеску прямим текстом нагибає весь бізнес області. І Петруня про це чудово знає, як і вся Закарпатська область. Ну а зараз вони розіслали запити аби притягти до відповідальності мертві душі. Тіштеся лохи-глядачі 1+1!

ПРО100 2012-07-02 / 19:16:02
МИХАЙЛО ЛАШКАЙ ТО УРКА І СТУЧИТЬ ПО ВСІХ СТРУКТУРАХ ДЕ ТІЛЬКИ ПЛАТЯТЬ НЕ ДУМАВ,ЩО І ТАМ ГРОШІ ВІЗЬМЕ,ВІН ЖЕ РЕАЛЬНО САМ ІГРОМАН,А ТУТ ЗРОБИЛИ З НЬОГО ПП.А НА РАХУНОК БЕЗПРЕДЕЛА І НЕ ТІЛЬКИ СИЛОВИХ СТРУКТУР ТО ПРОСТО ПІІІІІІІІІІІІІІЗДЕЦ

Учителька 2012-07-01 / 17:04:23
Ці липорукі у ментовській формі паскудять життя нашим слабохарактерним дітям. В ім'я своїх діточок.Нема на світі правди. Зате є Бог!Рано чи пізно кожному злочинцю, навть "під дахом", вийде боком - загримить там, де й не сподівались.

мусорок 2012-07-01 / 14:12:26
ПЕТРУНЯ ПОКАЙСЯ ИЮДО!!!

ПУк 2012-06-30 / 16:09:52
Антибіотик геть,паскудо!!

мент 2012-06-30 / 11:50:36
Геть Антибіотика з Закарпаття!

Чупакабра 2012-06-30 / 09:24:31
так прокуратура же і кришує, самі себе будуть первіряти

він 2012-06-29 / 17:32:27
Ну все ясно тут прозвучало прізвище Роботинського.Невже він ще не на пенсії? Жах далі продовжує свій злочинний стиль роботи.ВІн перший є порушником закону ще з давніх давен.За ним дуже багато грішків тягнеться -де б він не працював...Спочатку зпитати треба -за які гроші збудував собі замок з парканом до неба в центрі Мукачева за зеленим базаром і ще багато чого...

пенсіонер 2012-06-29 / 17:26:48

А де офіційний коментар та виступ з цього приводу у ЗМІ самого начальника мукачівського МВ УМВС Швенди В.М. Що в рот води набрав? Він перший мав внести ясність у цю ганебну чергову історію в Мукачеві.Може ще не узгодив з вищим керівництвом,яку давати відповідь на останні події в програмі "ГРОШІ"?Дуже ганьба і сором мабуть, бо і так всі знають хто кого кришує у цьому чорному бізнесі.Але ніхто із правоохоронців та можновладців не думає,що і їх діти рано чи пізно теж попадуть у різні пастки і тоді що хіба задумаються.Уже на другий день мали зібратися мер Мукачева Лендел З.З,Швенда В.,прокурор Біловар Р., СБУ та інші органи і рішати негайно цю проблему, а не робити ганьбу на увесь світ...

W W B 2012-06-29 / 13:25:12
Якщо руссин не вигонить роботттинського ми будемо далі показувати кіно. КолегІ із BBC tobtj WWB.

справедливий 2012-06-29 / 10:33:31
Шановні панове ! У цій державі ніколи не буде порядку поки такі як пан Кулітка і його безівсько - запорізька банда під покровительством начальника УМВС та прокурора області буде заробляти гроші собі, прокуратурі, суддям. А проведення іх перевірок це блеф. Перевіряють лише тих хто хабарі не дає. Пан кулітка в Запоріжжі наколотив тепер у Закарпатті колотить. Може досить уже. А між іншим уже і такої служби не має де панове Кулітки працюють. Бо згідно постанови Кабміну сасовано Постанову КМУ від 5 липня 1993 роу " Про утворення Державної служби боротьби з економічною злочинністю" Отримуйте подарунок позаштатні вбезівці.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини