"Регіонали" і "тушки" Рахова не підтримали звернення на захист української мови

На черговій 30 сесії Рахівської міської ради було подано депутатський запит щодо звернення до голови ВРУ Литвина В.М. та Президента України Януковича В.Ф. щодо недопущення прийняття “мовного закону” Колесніченка-Ківалова.

"Регіонали" і "тушки" Рахова не підтримали звернення на захист української мови

Із таким зверненням звернулася депутат від Фронту Змін Оксана Севч.

В підсумку за це звернення проголосувало лише 13 з 21 присутніх на сесії депутатів (загальний склад ради 30 депутатів, тобто для прийняття рішення треба було 16 голосів, не вистачило 3). Голосував за звернення і міський голова Ярослав Думин.

Як повіломило джерело, "за дане звернення проголосували":

Фіріщак Василь(ВО Свобода)

Севч Оксана (ПП Фронт змін)

Мартин Олександр (ПП Фронт змін)

Бокотей Василь (ВО Батьківщина)

Бернар Ігор (ВО Батьківщина)

Желізняк Михайло (УРП-Собор)

Греблич Світлана (УРП-Собор)

Приступа Володимир (Наша Україна)

Штефура Світлана (Наша Україна)

Функен Ліна (Сильна Україна)

Шелевер Руслан (сильна Україна)

Грегірчак Микола (ПР)

Штефанюк Михайло (Наша Україна)

Голосували проти звернення такі депутати:

Вазавер Антон (ВО Батьківщина, зараз – позапартійний)

Гудз Юрій (ВО Батьківщина, зараз – позапартійний)

Бендак Юрій (ПР)

Беркела Іван(ПР секретар міської ради. Голова Рахівського районного товариства ВО «Гуцульщина»)

Руснак Ілля(ПР)

Семенюк Михайло (ПР)

Мартин Євген (ПР)

Гейніш Василь (УРП-Собор)

Не брали участі у голосуванні –

Тулик Іван (ПР).

22 червня 2012р.

Теги: мова, закон,

Коментарі

укр. 2012-10-03 / 12:09:51
Що чекати від таких запроданців, як Руснак, Семенюк, Мартин Євген, Беркела і т.д., що мова? Вони як хтось хоч за щось буде купувати, то й маму рідну продадуть. Одне слово - пусті, гидкі люди.

вільний глядач 2012-06-27 / 20:28:42
Пропоную п,,,сів не називати п,,,ми, бо це калька з російського "єзіка". і наші шановні "голубі" ображаються та червоніють, як червона калина. В українській мові є слова, щоб називати цих людей. Наприкалад, СРАКОДОВБАЧ або як в нашому випадку СРАКОЛИЗАЧ. Як кажуть у нас в народі "на злодієві і шапка горить". Достатньо було їх назвати гарним словом, як одразу забули про все, і так щиро оправдовуються та одразу стрілочки перекидають мовляв,"то не ми, ми не такі, ми хороші, ми працюємо, великі "дєла" робимо. Севчиха некоректно звернення сформулювала і т.п.", немовби вони в тому щось розуміли. Та гудзик із семенюком, як в тому анекдоті про міліціонерів : один знає писати, а другий читати.Вони ж на сесії останні руку піднімають, не за те що аналізують та думають чи голосувати чи ні. а тому, що дивляться, чи підніме руку їх "папік" чи ні. Ганьба таким депутатам !!!!! Так що думайте панове, думайте, читайте, і чужого навчається й свого не цурайтесь...

Гуцул 2012-06-27 / 15:45:19
Виділисте як Беркела Іванко на дню Рахова ходив у вишиті сорочці ніби гуцул а мову українську не любить скотина. Беркели в Рахові ще повинні "харкати та ригати" кровлю за українську мову. Як таких земля носить????????

Попович 2012-06-27 / 14:31:54
Цікаво, що в Рахові ще є "Сильна Україна"? В області вже давно депутати від СУ перейшли до фракції Партії Регіонів. Чи може новина про входження партії Сильна Україна в Партію Регіонів ще не дійшла до найвисокогірнішого міста ? Непорядок.

Висновок 2012-06-27 / 11:31:50
В коментарях часто зустрічається нецензурне слово п.......с, але не по адресу. Для довідки, п.......си - це секс МЕНШИНА. Депутатів – ініціаторів і прихильників мовного питання в міськраді –МЕНШІСТЬ! РОБІТЬ ВИСНОВКИ ПАНОВЕ !!!!!

Закурений 2012-06-26 / 23:22:53
а шо Беркела Іван приватизував собі Гуцульську тему під Данецьких Гуцулів??????? МРАЗІ,ПАСКУДИ,ЗРАДНИКИ,ІЮДИ!!

вільний глядач 2012-06-26 / 22:51:15
про те що "завтра кінець світу" закиньте на сесії м/ради, може "розумні підпарканники" проголосують. і поставлять галочку у виконані "діла"...щодо модераторів сайту,за нецензуру, то я нецензури особисто не бачу, а правдиві слова з "пісні не викинеш". якщо ти підклабнучник і п...ас, то це так і є, бо лише такі ниці люби.як вище названі, можуть утриматися від голосування або проголосувати "проти". так що бажаю вам щастя та "великих ділов" в вашій "голубій", натхненній праці !!!!!

цімбор вільного глядача 2012-06-26 / 22:25:22
А ви пропоноване звернення читали чи ведетесь на фальсифікацію.
Закидую для вільного глядача: "ЗАВТРА кінець світу". Продовжуйте.
Чому мовчок?
Напевне з тієї ж когорти позаплотового поморанчового цуцика.
Мудрі люди ще дадуть відповідь. Як не словом то ділом .
Ще трохи залишилось.

ХХХ 2012-06-26 / 16:33:35
Де модератори даного сайту ??? Як в пресі можна допускати обзивання громадян нецензурними словами (підар, та інш.)??? Інформація в корні не правдива, депутати не проголосували проти, а утрималися, оскільки неграмотна Сечиха написала некоректні вислови і депутати запропонували відкорегувати. Ви спаочатку розберіться а потім друкуйте. І доречі, де автор статті ???? Шо за анонімні виступи ??? Чи то в стилі помаранчових кричати з-за паркану аби небачили хто ???

Рахів 2012-06-26 / 14:52:35
А Гудз... таки (підар )Загнувся перед ДіДоМ (Беркела )

вільний глядач 2012-06-25 / 17:47:28
Нема на світі України,немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину, шукати доброго добра,
Добра святого. Волі! волі! Братерства братнього! Найшли,
Несли, несли з чужого поляІ в Україну принесли
Великих слов велику силу,та й більш нічого. Кричите,
Що Бог создав вас не на те,щоб ви неправді поклонились!..
І хилитесь, як і хилились!І знову шкуру дерете
З братів незрящих, гречкосіїв,і сонця-правди дозрівать
В німецькі землі, не чужії,претеся знову!.. Якби взять
І всю мізерію з собою,дідами крадене добро,
тоді оставсь би сиротою з святими горами Дніпро!
Ці слова великого «Кобзаря» написані для наших депутатів міської ради, які являються «голосом» територіальної громади міста Рахова, яким навіть не стало здорового глузду для того, щоб підняти руку за нашу рідну українську мову. Знову, як приклад наводжу слова Кобзаря, який немовби крізь віки дивився на засідання нашої міської ради,і говорив :
Ох, якби те сталось, щоб ви не вертались,
Щоб там і здихали, де ви поросли!Не плакали б діти, мати б не ридала,
Не чули б у Бога вашої хули.І сонце не гріло б смердячого гною
на чистій, широкій, на вольній землі.І люди б не знали, що ви за орли,
І не покивали б на вас головою….
Дуже прикро те, що ті особи які проголосували «проти » навчають наших дітей в школі, прививають їм «любов» до Батьківщини, і в той же час, спокійно спостерігають, як українська мова зацьковується та деградує.
Але що нам чекати від такого «голосу» міста Рахова як Семенюк М., Гудз Ю. Візавер А. та ін.., які навіть літературну українську мову не можуть опанувати, а за російську вже годі казати. Ці «Особі» (бо по інакшому їх не назвеш) як маріонетки,яких тягають за шнурівки, як «найпростіші» які не мають власної думки, і за яких прикро, що вони взагалі народилися на світ .
І насамкінець, знову повернуся до великого Кобзаря, який таким «ґудзикам та візаверам» виніс вердикт,немовби дивлячись в майбутнє, що такі «елітні тварі» народяться на світ :
Якби ви вчились так, як треба,то й мудрость би була своя.
А то залізете на небо:«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,нема ні пекла, ані Раю.
Немає й Бога, тілько я!
Та куций німець узловатий,а більш нікого!..» — «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»«Нехай скажеНімець. Ми не знаєм».
Отак-то ви навчаєтесь У чужому краю!
Німець скаже: «Ви моголи».«Моголи! моголи!»
Золотого Тамерлана онучата голі.
Німець скаже: «Ви слав’яне». «Слав’яне! слав’яне!»
Славних прадідів великих правнуки погані!
І Коллара читаєте з усієї сили,І Шафарика, і Ганка,
І в слав’янофіли так і претесь... І всі мови
Слав’янського люду всі знаєте. А своєї Дас[т]ьбі... Колись будем і по-своєму глаголать, як німець покаже…..

Рахівський гуцул 2012-06-25 / 09:21:12
Велика "патріотка" Севчиха - ЙОЙ !!!
- Най би раз шопу садикови віддала а відтак робила всякі звернення

український українець 2012-06-25 / 08:50:42
Читаючи подібні замітки стає зрозумілим чому наша держава вже понад 20 років топчеться на одному місті. Депутати які б мали перейматися проблемами місцевої громади займаються у місцевих радах політиканством і виконують партійні завдання. Ганьба !!!

Михайло 2012-06-24 / 10:32:15
Дане голосування – це свого роду тест на вошивість.
Не усі народні обранці пройшли цей тест гідно. Ось і виходить, що можна на всяких там „круглих столах” любити рідний край, базікати про збереження народних традицій, вручати грамоти і топірці, смакувати бринзу й бануш і на всі празники одягати вишиванку, щоб усі бачили – свій чоловік. А під тою вишиванкою маленький клубок страху пустої людини, яка лиш думає, як би догодити Господареві, Лідерові. Махне Чечоткін рукою, і душа в п’ятки, а рука вверх.

Нацик 2012-06-22 / 18:40:22
Не дуже переживайте, не підтримали в Рахові - в Берегові точно підтримають.

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки