Через незарахований у матчі Україна-Англія гол в Ужгороді скликають позачергову сесію

Через гол, незарахований угорським арбітром УЕФА, що працював на лінії воріт в матчі Україна-Англія, в Ужгороді на завтра, середу, 20 червня, депутати ініціюють скликання позачергової сесії міської ради. Про це Закарпаття онлайн повідомило джерело в міськраді.

Марко Девіч радіє голу, що його не зарахували
Марко Девіч радіє голу, що його не зарахували

Ініціативу близько 25 депутатів підтримав міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

У такий спосіб, проголосувавши відозву до УЕФА, депутати обласного центру Закарпаття хочуть висловити свою незгоду з рішенням суддівської бригади з Угорщини. І хочуть закликати підтримати їх ініціативу депутатів інших органів місцевого самоврядування України.

Внаслідок помилки суддівства, що її зафіксували камери, збірна Україна програла збірній Англії з рахунком 0:1.

19 червня 2012р.

Теги: Англія, суддя

Коментарі

Воловець 2012-06-21 / 21:51:35
шоні ти цигане якого хера тоді живеш в Україні? йди собі в табір.

Эльза 2012-06-20 / 17:32:45

Лучше бы,ты,дорогой мер прошелся пешком по родному городу,посмотрел,во что ты его превратил!Особенно ул.Лаврищева,тротуары,почти все дороги в безобразном состоянии!Ходить невозможно!Результат никто не отменит.надо видеофиксацию вводить,как в хоккее!Админ!Когда мадяров на мыло-э то нормально?Ты что развел на сайте!!


Ми з вами свиней разом не пасли, а тому не тикайте. Добре? "Суддю на мило" - це нормально? В даному випадку не йдеться про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, а про скорочену фразу "Суддю угорської бригади, що допустив помилку під час матчу Україна-Англія - на мило". Так вам спокійніше? Адмін

Олекса Довбуш 2012-06-20 / 15:34:09
Мадярів на мило

Андрей 2012-06-20 / 14:49:12
Хаятова відробляє "нє митьйом так катаньєм".
Аллочько, скільки ще є в світі чудових приводів для позачергових засідань ужгородської міськради - нєсть сучасних анджел дейвіс, і про кожну можна склепати інформпривід, нє?

андрюха 2012-06-20 / 14:41:53
наша перша надія на чемпіонаті світу!!!!!!!!!!

Федір 2012-06-20 / 14:29:43
"С уваженьем... Дата. Подпись.
Отвечайте нам, а то,
Если вы не отзовётесь,
Мы напишем... в "Спортлото"!"

Та се клоуни!!! А шо в Ужгороді уже зроблена вшитка робота, і пустельникам неє чим зайнятися лем так тупо піаритися? Не ганьбіть Закарпаття, сомари

Bang 2012-06-20 / 12:25:18

Люблю футбол за фактор везіння - не везіння;

Дратує коли в ігрові питання вплітають націоналізм і політику;

Ненавиджу футбол за хибну систему судівства.

Поодинокі свідомі чи підсвідомі помилки суддів роблять міліони людей лохами. Було це і з англійцями і з мадьярами і з багатьма іншими. Схоже бізнесменам від футболу це вигідно. Але на футбол витрачаються міліарди грошей з держбюджетів краін. Ми витрачаєм, менеджери заробляють. 
Ми, вболівальники вправі вимагати справедливості. Я не про результат гри, я не злопам'ятний. Я про впровадження технічних засобів, того ж відео повтору в судійство. Як це робиться в боротьбі, теннісі, хоккеі... Почати з Евро і світових чемпіонатів і нижче, нижче... 
Наразі ми господарі EURO, то це легче зробити. Гасла і флеш- моб акції перед кожною грою. Не відкидаю і бойкот, фіг з тими санкціями, проте весь футбольний світ буде вдячний.
Тут доречно і FUCK UEFA!

Istvan 2012-06-20 / 12:01:55
Между прочим украинсий игрок получил мяч в положении огромного офсайта.

Zoltán 2012-06-20 / 11:29:45
Юрко 2012-06-20 / 10:40:32
Тут явна провокація зі сторони мадярських суддів, не може такого бути щоби ані лайнсмен ані суддя за воротами не помітили що м'яч пересік лінію.Треба закарпатських мадярів потихоньку відправляти на родіну.

Господи, какой ты дебил! Какое отношение имеем мы к арбитрам?! Думай прежде чем пишешь!
В отличии от тебя, я не считаю, что все украинцы дебилы!

HolyGlorius 2012-06-20 / 10:47:26
Старість не радість, маразм не оргазм, Погорєлову пора на пенсію, однозначно

Юрко 2012-06-20 / 10:40:32
Тут явна провокація зі сторони мадярських суддів, не може такого бути щоби ані лайнсмен ані суддя за воротами не помітили що м'яч пересік лінію.Треба закарпатських мадярів потихоньку відправляти на родіну.

Zoltán 2012-06-20 / 10:33:54
Я болел за Украину, однозначно.
Украина была лучше, однозначно.
Венгерский ассистент Вид ошибся, однозначно. (после его (не)решения, чтобы нервы успокоить, выключил телевизор.
болєйщик за Україну 2012-06-20 / 00:26:37
І визвати на ковйор ушицький актив КМСК (відп.за все тов. Ковач М.М.), ЗУМНТ (відп.тов. Лизанець П.А.), ТУІЗ (відп.тов. Дупка Ю.Ю.), ФУОЗ (відп.тов. Кінч І.Й.)ЗУПТ (відп.тов. Орос І.І.), ЗУАС (відп.тов. Попович А.П.), СУПЗ (відп.тов. Віраґ В.В.), СУЖЗ (відп.тов. Кевсеґі Е.З.) і всіх,всіх, всіх. Хай отвєтят перед народом. Глядачі і сочувсвующие збираються на Поштовій о 10-00. Мати з собою все потрібне для суду Лінча та інших народних розваг.

админ спит, тоже однозначно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Націоналіст 2012-06-20 / 10:28:32
війною на мадяр!циганія довбана!

йончі 2012-06-20 / 09:43:23
грати треба і забивати а нічия нам не допомогла би не повезло тепер повезе років через 20

Istvan 2012-06-20 / 09:20:55
А когда вырешили? Ночью, во время пьянки?

Закарпатець 2012-06-20 / 08:43:12
Шукаєте справедливість? Ось вона:
https://p.twimg.com/Avx0SjJCIAA3H0X.jpg:large

Александр 2012-06-20 / 00:53:33

Завтра - середа - 20 червня.


Дякуємо. Помилка була автоматичною. Виправили )) Адмін

Лізончик 2012-06-20 / 00:47:30
Да. Мач класний, моменти хвилюючі були. А судям просто руки відірвати тре, і очі по видирати! Фааакк

ищи затятійший болєйщик 2012-06-20 / 00:39:38
З мадьярами доки нич робити не будеме, чекатимеме, аби видали на народний суд того недоброго судію. Затим будемо думати. Може й проголосуєме своє одностайне рішення(самого Погорелого ліпше на той момент держати в заручниках, аби хоч щось получилося), і аж до пори, як не розрішать отой міжнародовий скандал. Доста терпіти тій Феміді, ми їй руки докуст обломаємо.

Лізончик 2012-06-20 / 00:39:23
Фаакк.Суддю на мило, четвертого і пятого рефері ( суддю ) на вірйовки! Гол був. На мою думку наші здохнуть но доб"ються і щот поміняється. Україна вперет. Я і міліони вболівальників в вас вірють!

НОВИНИ: Спорт

10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07
Мукачівець вдало виступив на "Biegu Niepodległości" в Польщі
09:54
/ 1
9-річний хлопчик з Закарпаття встановив світовий рекорд у гирьовому спорті
17:49
/ 1
Перший благодійний Krayna Uzhhorod Half Marathon зібрав понад 316 тис. грн гривень на підтримку ЗСУ
» Всі новини