Партія Королевської визначається з кандидатурами на Закарпатті

Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» визначається, кого висуватимуть в нардепи від Закарпаття.

Партія Королевської визначається з кандидатурами на Закарпатті

 

Серед ймовірних кандидатів і двоє екс-депутатів облради від «Батьківщини» – Віталій Постолакі та Юрій Тягур. Загалом, із тринадцяти претендентів у так званому «народному списку» шестеро працівники кредитної спілки «Святий Мартин». Саме її голова Юрій Тягур  очолює обласну організацію партії «Україна – Вперед!» (донедавна Українська соціал-демократична партія). Окрім керівника спілки, у парламент хочуть і його підлеглі. Зокрема: головний бухгалтер Тетяна Кугутич, консультант ужгородського відділення спілки Олеся Шніцер, член спілки Наталія Бровдій,  начальник Тячівського відділення Максим Славний та екс-заступник директора Виноградівського відділення Михайло Русанюк.

Чимало із закарпатських претендентів Королевської у депутатське крісло, як і їх шефиня вже мають й досвід виборчих перегонів, й досвід «тушкування». Так,  Михайло Русанюк у 2010-тому році став депутатом Виноградівської міськради від Української соціал-демократичної партії. Але вже у 2011 році, отримавши крісло заступника голови Виноградівської РДА, перейшов у табір регіоналів.

Троє з тринадцяти закарпатських бійців Королевської безуспішно боролися за депутатські мандати на місцевих виборах у 2010-му році. Віталій Постолакі знову хотів стати депутатом облради. А Юрій Тягур та Тетяна Кугутич прагнули потрапити до Мукачівської райради.

Серед інших кандидатів в народний список – ужгородський блогер Ярослав Куштан, керівник Великоберезнянського відділення одного з комерційних банків Роман Гуменюк, студент Тарас Грицюк, продавець електроінструментів Микола Лацканич, футболіст Володимир Романович та залізничник Юрій Павловський.

16 червня 2012р.

Теги: Королевська, Тягур

Коментарі

Вітя 2012-06-20 / 18:02:42
україна гине 2012-06-20 / 16:50:24
«Революційна Народна Рада України»(сайт) закликає всіх патріотів на Майдан 2012 - мирну революцію за права і владу Народу- всенародне повстання проти тоталітарного режиму, чи український джіхад - хрестовий похід народу проти сатанинської влади.
=========
Називайте як хочете, але виходьте !
++++++++++++
Аревольвери видаватимуть? Бо інакше революція буде як пук

україна гине 2012-06-20 / 16:50:24
«Революційна Народна Рада України»(сайт) закликає всіх патріотів на Майдан 2012 - мирну революцію за права і владу Народу- всенародне повстання проти тоталітарного режиму, чи український джіхад - хрестовий похід народу проти сатанинської влади.
=========
Називайте як хочете, але виходьте !

ROMA 2012-06-20 / 10:49:12
прихильник 2012-06-19 / 19:50:16
А я за неї проголосую вона красива жінка, не буду ж за Вітренко голосувати, а юля в тюрьмі і її партію продали Яценюку.

NU TI J TUPIJ! TI CHO DIVCINU SOBI VIBIRAJESH SHO ZA KRASOTU GOLOSUESH??????

прихильник 2012-06-19 / 19:50:16
А я за неї проголосую вона красива жінка, не буду ж за Вітренко голосувати, а юля в тюрьмі і її партію продали Яценюку.

Віктор 2012-06-19 / 19:24:03
УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОРОЛЕВСЬКА ТІГІПКО2, ЛОХОТРОН І РОЗВОД!

Сергій 2012-06-18 / 23:20:24
НЕ ведіться на цей розвод від Королевської та її молодої команди, бо це проект регіоналів.

andrij 2012-06-18 / 21:16:14
Люди, схаменіться ! Не обирайте міліонерів ТА МІЛІАРДЕРІВ до ВР, бо ЛИХО ПРОДОВЖИТЬСЯ !!! НЕ ПОВИННО ЇХ БУТИ І В УРЯДІ. ВАЖКО СОБІ УЯВИТИ, СКІЛЬКИ ВЖЕ НАГРІБ ПАХЛО.

dkfl 2012-06-18 / 18:57:13
тігіпко2 правильно сказано

Андрій 2012-06-18 / 16:59:40
прихильник 2012-06-18 / 15:13:04
Ось прийде Наталка в парламент на чолі фракції побачите як розвине опозиційну діяльність.

+++++++++++++++ :)
І ви в це вірите?
Вона вже на Інтері зявилася в новинах це означає, що влада її благословила на цей "опозиційний" похід. Королевська Тігібко2, політична технологія перерозподілу втраченої підтримки ПР.

прихильник 2012-06-18 / 15:13:04
Ось прийде Наталка в парламент на чолі фракції побачите як розвине опозиційну діяльність.

Виборець 2012-06-17 / 19:48:26
В основному порядні люди були, що в них спільного з цією аферисткою? .... мабуть бабло переважило добро... Деньги мрась но кушать шочется

Варо 2012-06-17 / 14:52:11
Так з теперішніми цінами на послуги краще б людям бабло роздали чим на бігморди тратити

оппа 2012-06-17 / 13:45:17
а де дідун і гнатків ховаються, балаган закрутили а клоуни інші відпрацьовують...

вкладчик 2012-06-16 / 23:54:57
Можу поспорити, що то черговий розвод наївних людей, та і кандидатів більшість з кредитної спілки люди, що вже не може не насторожувати, Радує одне, що в них не має шансів попасти до ВР, хоч грошенят мало викинуть, які чесно заробили, але шкода, що не роздають їх як Балога по людях, а тратять на біг-морди.

Андрій 2012-06-16 / 22:57:15
О тігібко в юпці активізувався. Слід називати дочірний фантик партії регіонів, а не партія королевської. Попереджаю, як і з тігібком попереджав, лохануть по повній. А постулакі вразив.

іван 2012-06-16 / 19:36:22
Да Постулакі вже перейшов від Федаки. швидко він хазяїв міняти.

Селянин 2012-06-16 / 18:47:22
Щось ,як не рахуй , а тринадцять не виходить.Напевно не має "мера" з Хуста Шпилька В.М.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ