Ужгородські регіонали вимагають підняти ціну на проїзд у "маршрутках" до 2,5 грн

Нещодавно представники Ужгородського АТП -1207 та Асоціації пасажирських перевезень Ужгорода звернулися до міського голови Ужгорода з листом, в якому просять переглянути тарифи і підняти вартість проїзду до 2,50 грн. Своє прохання перевізники аргументують зростанням вартості пально-мастильних матеріалів, автозапчастин, та зарплат працівників.

Ужгородські регіонали вимагають підняти ціну на проїзд у "маршрутках" до 2,5 грн

14 червня відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань реалізації державної цінової політики у ЖКГ та на міському пасажирському транспорті.

На ньому, з-поміж іншого, прозвучали слушні зауваження, що ціни на пальне на Закарпатті останнім часом навіть дещо знизилися, а в Україні немає жодного міста із населенням 130 тисяч, де тарифи на проїзд перевищували б 2 гривні, натомість відстані перезвезень, здебільшого, значно довші.

Крім того, за минулий рік чотирнадцяти перевізникам ужгородців нарахували 1 626 000 гривень компенсації (650 з яких отримала компанія, представники якої найчастіше скаржаться, що повинні возити пільговиків безкоштовно – ВАТ «Ужгородське АТП-12107» , що належить одному з депутатів-регіоналів міськради). Також в 2011-му році їм повернули ще 430 000 гривень заборгованості за попередній рік.

При розгляді питання представники відділу з питань тарифів управління економіки міської ради зауважили, що, згідно з чинним законодавством та відповідними нормативними документами, питання збільшення тарифів повинно було бути належним чином обґрунтовані перевізниками.

Виходячи з усіх міркувань члени міської міжвідомчої комісії з питань реалізації державної цінової політики у ЖКГ та на міському пасажирському транспорті вирішили не піднімати тарифи і залишити їх на рівні 2 гривень.

Це не сподобалося заступникові міського голови, депутату міського ради від Партії Регіонів Юрію Белякову. Він не тільки не підтримав членів комісії, але й звинуватив управління економіки у непрофесійності і наполягав на перегляді тарифів, вимагаючи дати комісії місяць на довивчення і лише тоді прийняти рішення.

16 червня 2012р.

Теги: перевезення, маршрутки

Коментарі

Читатель 2012-06-19 / 13:02:29
ОТВЕТ ПИСАТЕЛЮ.

К вашему сведению, большие автобусы в Ужгороде - это слишком было, даже для тех времен. Зачастую, их заполняемость была низкой! Хотя, эта проблема и для других городов - для того же Львова, где тоже необходимы даже "Газели".
Далее. В Ужгороде сегодня нет крупных предприятий, а если и есть, то возят они работников своим транспортом (или в аренду берут).

А во-вторых. Вы, как компетентный журналист, должны знать, что в Ужгороде нет коммунального транспорта - всё держится на коммерческих перевозках. Поэтому, "социальной цены" быть не может!

Місцева 2012-06-18 / 12:31:38
Шановна Громадянка-якщо вас невлаштовує ціна 3,25 до с.Концова то ходіть пішки або купіть собі транспорт!!!!!!

цікавий 2012-06-17 / 23:09:19
Громадянка 2012-06-16 / 22:37:38
І для чого тут приписувати обласну раду до підняття ціни за проїзд у маршрутці у місті? Це так же само якби прирівняти провину Балоги до вирубки старих сакур у Мукачеві, бо Лендєл входить у партію ЄЦ.

Писатель 2012-06-17 / 15:59:18
2Читатель
Двадцять років назад Ужгородом їздили ВЕЛИКІ автобуси, а ціна за проїзд була значно меншою.

Так що порівнюйте ви.

Читатель 2012-06-17 / 14:44:48
К автору статьи. Насчёт "значительно больших расстояний". Извините, это бред! Сравните длины маршрутов в Ужгороде лет двадцать назад, и то, что сейчас - вы поймете, что они удлинились. К примеру, раньше автобусы ездили от Энгельса (затем Грушевского), затем от Достоевского, а после стали от Черновола ездить. Удлинили маршрут "1" до Баранинцев и т.д.

Читатель 2012-06-17 / 14:42:31
А при чем тут регионалы? Проблема даже в другом - уже сами маршрутки не так часто ездят, как к примеру, года два назад!
Лично побыл на Черновола, на Корятовича - очень удивился! Практически не было микроавтобусов на отстое!

Громадянка 2012-06-16 / 22:37:38
Я проти Белякова нічого не маю, а от нашою областю керують дійсно уроди регіонали, яким такі ж уроди власники маршруток платять, щоб ті клали їхні диряві автобуси на маршрут, та ще й гроші з людей дозволяли дерти

Місцева 2012-06-16 / 21:46:38
Нехай буде хоч хто але куди далі в наші комфортабельні маршрутки піднімати ціни.Нехай краще умови покращать.

деп-т 2012-06-16 / 20:39:49
Мер Ужгорода - регіонал, опирається на фракцію регіоналів у міськраді, найбільше маршруток - у регіоналів Андріївих і вимагав перегляду тарифу як бачимо регіонал Бєляков. Які ще можуть бути питання?

Місцева 2012-06-16 / 20:04:09
от-от чуть що то сразу Регіонали!!!!Якщо на то пішло то містом керують не регіонали а інша партія!!!!

ужгородець 2012-06-16 / 19:59:29
а причому тут РЕГІОНАЛИ ??? адже терифи піднімають не партії , а може обєднана опозиція піднімае тарифи :???

Місцева 2012-06-16 / 17:51:00
Неподобається за 3,25 їхати то ходіть з Розівки пішки!!!!

Місцева 2012-06-16 / 17:48:59
Шановна громадянка:тариф на Концово підняла Обл.рада а те що в автобусі дах протікає винуватий власник цієї машини а не шофер.Шофер найманий працівник...

маньяк маршрутчик 2012-06-16 / 16:40:35
Посадити всіх моральних уродів у маршрутки і покатати безвилазно пару днів- гарантовано коньки відкинуть.

Громадянка 2012-06-16 / 16:18:51
Мені цікаво скільки тим уродам заплатили,що проїзд до Концова 3,25 в той час як до Розівки 2грн.. Не жирно їм 1,25 за 1 км? А в самій маршрутці грибок і в дощ вода на голову капає. Запхати би їх у ті маршрутки і з гори без тормозів пустити.

ужгородець 2012-06-16 / 16:05:19
Уроди. Все їм мало. Не можуть нажертися