Ледида з Ващуком збирали ректорів (ФОТО)

У п’ятницю, 15 червня, в Ужгороді зібрали Раду ректорів вишів Закарпаття. Участь у заході взяв і «губернатор» Закарпаття Олександр Ледида.

Ледида з Ващуком збирали ректорів (ФОТО)

 

Загалом, як повідомляє прес-центр Закарпатськї ОДА, обговорити  актуальні питання та знайти шляхи їх вирішення зібрались керівники найбільших вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Зокрема, голова ради, ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук, в. о. ректора Ужгородського національного університету Віталій Ніколайчук,  ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник та багато інших. Також участь у засіданні взяв головний освітянин краю – Михайло Мотильчак.

Підсумували минулий навчальний рік, поділились досвідом у підготовці до вступної кампанії 2012-го та спільно обговорили проблеми.

У більшості університетів проблеми схожі – це й соцзахист студентів, і стан гуртожитків, й нестача кадрів. З більшістю питань самотужки виші впоратися не в змозі.

Ще одне наболіле питання для майже кожного вишу – забезпечення достойних побутових умов проживання студентів. Стан гуртожитків, на жаль, невтішний. Майже всі приміщення потребують ремонту. Особливо покращення умов проживання студентів актуальне з огляду на розташування Закарпаття й популярність наших вишів серед іноземних студентів.

Про специфіку прийому сільської молоді на навчання до ВНЗ за цільовими направленнями з ректорами говорив начальник обласного управління освіти і науки Михайло Мотильчак. Також присутні обговорили питання ліцензованого обсягу місць – минулоріч в УжНУ, до прикладу, його виконали тільки наполовину, у ЗакДУ – на 70%.

О.Ледида запропонував ректорам спільно підготувати перелік проблем та конкретні шляхи їх вирішення – аби покращувати ситуацію можна було і на місцевому рівні, й на рівні міністерства.

15 червня 2012р.

Теги: університет, Ледида

Коментарі

Потохи 2012-08-29 / 20:15:50
Яке керівництво б не було, студентів УжНУ завжди щось не влаштовує. Здається, що в УжНУ самі не знають чого хочуть. Внутрішні суперечки в університеті - це не звучить перспективно. У ЗакДУ один ректор з моменту його заснування, ніхто не жаліється. Можливо Ващук всетаки вміє робити свою роботу?

ПРОЗЬБА ДО ЖУРНАЛІСТІВ !!!! 2012-06-20 / 18:31:02
кориспонденти тримайте нас вкурсі всіх подій я і весь Ужгород хоче знати кожний крок Ніколайчука.

гість 2012-06-19 / 16:59:09
СЛИВКУ НАМ ВЕРНІТЬ !!!

викладач з У Ж Н У 2012-06-18 / 19:16:28
один бардак у вас . . . . ВИРТАЙТЕ НАМ СЛИВКУ БО БУДЕ ВЕЛИЧЕЗНИЙ БУНТ СТУДЕНТІВ НЕ ВВАШУ ПОЛЬЗУ !!

рома-студент 2012-06-18 / 15:33:54
Так. В УжНУ приїхав цирк Шепіто.
В програмі виступи клоунів. Білети безкоштовно!
Директор цирку Ф.Ващук - в майбутньому заслужений циркач України.
Цирк приїхав на замовлення кого?
Дайте відповідь.

для олі 2012-06-18 / 15:19:18
Ніколайчук сьогодні не єдиний клоун в УжНУ.
Ти придивися до Лемака, Офіцинського, Височанського та Фенича.
Чим вони гірші за Віталія Івановича? Вони можуть на тебе обідитися!

спостерігач 2012-06-18 / 15:14:21
Подивіться на фото і помітите, що академіку Шпенику та професору Росулу важко було сидіти на цій нараді.

оля 2012-06-18 / 15:08:05
Я думала, що такого клоуна як Ніколайчук в УжНУ немає.
Бо вже ті, що були, давно перейшли до Федора.
А виявилося, що ще є.

спостерігач 2012-06-18 / 14:07:28
А де ректор Ю.Мигалина?
То він був за обєднання, то потім проти.
Очевидно думає, що зараз робити.

123 2012-06-17 / 11:13:19
Хтось думає, що ректори голосували за Ващука чи мали вибір?
Голова ректорів працює на громадських засадах...

Читатель 2012-06-16 / 12:00:35
123 2012-06-15 / 13:12:39
Ну, вы даёте! Как это, назначил сам себя? А тем более, на такую должность - назначение обязательно от кого-то.

Ужгородець 2012-06-16 / 09:02:59
До чого тут Ващук ??? Відбулась робоча нарада представників ВУЗів Закарпаття (ректорів) за участю Управління освіти ОДА та голови ОДА: університетів - Ужгородського національного універсиету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету, Карпатського університету імені Августина Волошина; інститутів - Закарпатського художнього інституту, Угорського педагогічного інситуту та інших.
А те що Ващук голова громадського об'єднання ректорів ВУЗів області, то питання не до пана Федора і ОДА чи облради, а до ректорів вишів. Хто мішав Вегешу впливати на цю політику раніше ??? Певно що власна бездарність...

УжнУ 2012-06-15 / 22:45:33
Ледида не розуміє, що робить! А звідки йому розуміти?
Ващук колись використав Ратушняка! Тепер -Ледиду. Завтра він забуде Ледиду і піде далі по трупах інших

Вася 2012-06-15 / 20:50:06
1. Ніколайчук шкіриться на всіх фото.
2. Цифри - повна дурня, зважаючи на ліцензійні обсяги.
3. Ніколайчук шкіриться на всіх фото.
4. Ледида - повний раб Ващука.
5. Ніколайчук шкіриться на всіх фото.

Бачі 2012-06-15 / 18:37:57
Виборна кампанія розпочалася!
Два регіонали (Ледида та Ващук) після доброго прочухана з боку І. Балоги на вченій раді УжНУ вирішили "дашто уповісти"...
Але яка це рада ректорів? Яких ректорів? Що очолюють приватні структури чи нещасні філії типу поплавського?
Ганьба, їй Богу.

зацікавлений 2012-06-15 / 13:30:48
Публічно опускають УжНУ, з приводу виконання ліцензованого обсягу, а наш дурень Ніколайчук шкіриться! Чи бачили ви таке? Так ви не відсотки, а реальну кількість порівнюйте!

123 2012-06-15 / 13:12:39
Ніхто не обирав Ващука головою ради ректорів (нікого й не питали, Ващук сам себе призначив). Якби Вейгеш не бухав постійно, а хоч щось хотів робити, то можна було поставити на місце Ващука ще тоді, створити йому опозицію з іншими ректорами й відповідно він би тепер не діяв так активно. А так виходить, що хвіст керує собакою, а не навпаки.

спостерігач 2012-06-15 / 13:04:34
Справді Фе.Г. останіми роками як правило активується в літній період. Що від нього чекати цього літа?

читач 2012-06-15 / 13:00:55
Дякуючи п.Ледиді О.О., за останні 7 років
пан Фе.Г.Ващук вперше публічно як голова ради ректорів
(захопив цю посаду незаконно в 2004р.) провів публічно засідання ради ректорів. До цього часу діяв підпільно!
Браво О.О.!

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну