Михайла Ланьо виключили з фракції Єдиного Центру в Закарпатській облраді

Інформаційне повідомлення фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді

Михайла Ланьо виключили з фракції Єдиного Центру в Закарпатській облраді

8 червня 2012 року відбулося засідання депутатської фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді за участі 38 депутатів.

На засіданні було одноголосно підтримано пропозицію депутата Павла Балоги про виключення зі складу депутатської фракції ЛАНЬО Михайла Івановича.

Підставою прийняття даного рішення стало порушення фракційної дисципліни Ланьо Михайлом Івановичем.

08 червня 2012р.

Теги: Ланьо, Єдиний Центр

Коментарі

карина ужгород 2013-06-05 / 14:43:11
Вам ети люди жить мешают, каждый из нас поступал бы также, власть меняет людей, еслиу человека есть возможность так почему и нет, можно подумать вы все такие честные? Жаба давит так и все.... он не трогает вас и не заберает вашы деньги.. успокойтесь.......зачем лезть туда куда не надо... на оборот молодец человек добился властьи, ану вы попробуйте ето не легко.... то что он продает наркотики вашым детьям, кто виноват что вы их воспитевали будушими .....такчто не трищитье:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Свалява 2012-12-20 / 22:16:00
Звернення до так званого корінного Свалявчанина.
Шановний ,незнаючи конкретну людину,займаєтеся плітками.По-перше,напротязі 10 років він як людина не депутат,виділяв великі кошти для хворих людей, а це більш важливий фактор ніж придбання для шкіл і садиків інвентар за державні кошти.Доречі хочеться наголосити, що бюджетній сфері під час зростання ВВП чогось перестали платитися деякї доплати.По-друге,зарплата у Алексі не 5місяців заборгованість,зараз тільки 1 місяц.По-третє, чого багато людей із сіл доїзжають на роботу заради пів ставки,бо хочуть мати стаж а не гроші.Тож нагадую Вам,що мати пів ставку,неозначає бути багатим і щасливим,...

Свалява 2012-12-20 / 22:01:29
Читаючи деякі коментарії, я знову зіштовхуюся із тупими і зухвалими людьми.Цей тип, який був бандитом- неспроможний самостійно вирішувати людські питання,бо на чолі у нього написаний діагноз.Пригадую,хотів чогось перед вчителями мудре сказати а виходило як завждиЮще трох-пішов би і мат.Зараз він депутат,а рішити проблеми регіональні треба впершу чергу,бо ПР нелюбить жебраків-депутатів,їм треба дураків,мутантів-рабів грошовитих.Колись у Лайня гроші закінчуться тоді що ...знаву прийдеться просити Камиша у БЮТ(доречі -він обирався у бласть від БЮТ поговорюють.)Осел йому тепер і сам неможе допомогти,бо запутався у яких партіях ще не був. Наближається час коли грошей у бюджеті буде нехватати,тоді народ скаже своє слово,а бидло яке продалося за 200грн терпіти незможуть,або поздихають(алкаші більшість голосувало за Лайна).Повірьте , таки час настане....

Ноггано 2012-10-28 / 21:52:03
еее народ успокойтеся фігню таку пишете про людину ви його даже не знаєте навірно а пишете бо шось дись учули

Вано 2012-10-07 / 23:46:58
Позырайте за кого голо суете затых ко вошым дитям продае наркотыкы . Ланью убыть заето давно надо

Бострий 2012-08-15 / 12:27:36
Бострий за Ланів !!! нормальні хлопці

Коріний Свалявець відповідь писарам"Сваляві" 2012-08-15 / 12:17:11
Іван Ланьо показав себе за 2 роки господарем міста по нашому "Газдом" який вміе організовувати і робити конректні дії яб назвав їх на зустріч людям - що зробив Кеменяш за 10 років депутатства маючи в руках місцеву владу, району і будучи сам депутатом скажу за копіти забрав Лісокомбінат, Хімзавод, Драчинську фабрику, Кришталеве джерело, та автоколонку в місті Свалява (тепер Барва) і що зробив продавав за міліони, але яким методом позабирав... всі знають... ні робичих місьць не дав... най люди скажуть як отримують зарплату на Алексови чи не у конвертах із затримкою в 5 місяців !!! та такого як Кеменяш Свалявці ситі досита і його програма передвиборча розкрадання рідного міста нам не потрібна... ми хочимо щоб воно процвітало як зараз завдяки братам Ланьо в парі вони зуміють подолати таке зло як Кеменяш !!!

Друг 2012-07-29 / 12:29:02
По лицю можна вповісти про розумовий склад ції людини.Підтримую думку попередника.

свалява 2012-07-29 / 12:26:29
Я вдячна Михайлу Івановичу за отримання на 8 березня откритку та 100 грн,але голосувати небуду.Людина яка зрадила один раз(партії БЮТ,ЄЦ) вона заради своєї вигоди продасть і маму рідну.Далеко нетреба іти:брат-осел у Сваляві це уже показує.Дуже жаль, що бог ненагородив осла розумом,незвнаю який ви сам.По партії,яку ви обрали,можна визначити розумовий склад.Тим біль чому саме Осел запропонував обиратися по 70 округу,незрозуміло.Такі люди непотрібні у ВР.Свалява буде підтримувати свою людину,но не вас.Зніміть свою кадидатуру-не позортеся,і ДРОБ вам непоможе.

Свалява 2012-07-18 / 12:23:04
Люди добрі, кого ви хочете обрати. Ланьо-осел у Сваляві уже є, ще одного хочете.Зараз почали купувати голоси у конвертах.Невже ви не думаєте за майбутнє своє.Людина яка один раз продалася заради влади, продасся щераз, але для нас уже буде пізно.Беріть приклад з БЮТ, з О.М.Кеменяша. Голосуймо за них,бо це наше майбутнє,майбутнє наших дітей, онуків... Схаменіться,доведіть на виборах, а гроші беріть но голосуйте своїм серцем

Свалявський 2012-06-27 / 21:46:11
Михайло Ланьо є порядний хлопець і людиною не слова а діла багато добрих справ разом з братом Іваном /мером міста Свалява/ роблять для мешканців Свалявщини памятайте добрі справи люди не забувають і повірте підтримають вас на виборах ! Свалявщина за братів Ланів !

Свалявець 2012-06-26 / 23:28:46
Мішо Ланьо хитрий але тепер перехитрив сам себе,пагано кончить сегень і Ун і його братик Осел мер Сваляви!За Козія ще отвітиш Мішку !!АМИНЬ!

Кюлб 2012-06-18 / 20:20:41
На Мукачівщині го снавуть ко то такий. Тому і не йде. А по друге він проти Балоги не пуйде. А на верховині скупить голоси за копійки. Теперь в пардаменті Вкраїні є много бандитів. В з слідущого рока буде ще більше.

василь 2012-06-18 / 15:15:16
Я сподіваюся, що Ланьо піде у нас по Мукачеву, на мукачівщині багато людей його знають і проголосують бо допомагає простим людям.

негровець 2012-06-15 / 22:51:26
ці 2 піжжри можуть матір за гривню

міжгіря 2012-06-15 / 22:47:50
гнепа та ярема агітують за Ланя молодці

Свалявський 2012-06-15 / 17:14:05
Відповідь коментарю "Копча" за Мошака ніхто в Закарпатті голосувати не буде і він навіть і близько не стоить біля Ланя не мае навіть що порівнювати Мошак пустое продажное місто почитай що люди кометують за те що він підпримав законопроект про укр мову його в закарпатці проклинають

Об’єктив 2012-06-14 / 13:04:51

Коментар ЕРЖИ видалено. А ви, будь ласка, визначіться, хто ви  Лікар, Журналіст чи Об’єктив. Адмін

Лікар 2012-06-14 / 12:59:07
Я перепрошую, але по-моєму, текст Ержи несе більше шкоди сайту, ніж то, що ви тільки-но стерли. Хоча, може то ваш новий стиль...

Лікар 2012-06-14 / 12:54:28
Журналісте, не журися, тут правила поведінки на сайті не для всіх однакові. Якщо напишеш таке про Балогу, то одразу знімуть

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая