Прокуратура перевірятиме законність звільнення головного лікаря Міжгірської ЦРЛ

Депутати Закарпатської облради звернулися до прокурора Закарпатської області щодо звільнення з посади лікаря Василя Царя.

Прокуратура перевірятиме законність звільнення головного лікаря Міжгірської ЦРЛ

Звернутись до обласного прокурора з приводу перевірки законності рішення голови Міжгірської РДА щодо звільнення Василя Царя з посади головного лікаря Міжгірської центральної районної лікарні вирішили сьогодні депутати на засіданні 10-ої сесії Закарпатської обласної ради.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

08 червня 2012р.

Теги: лікар, звільнення, Цар

Коментарі

не байдужий 2013-02-28 / 12:10:23
М1жг1рц1! Не вже ви не можете з1братися вс1 разом 1 вигнати не т1льки 1з адм1н1страц11 того придурка бандитського "ПАЦКУНА"ай 1з району,то бандит 1 сволоч 1 вся його бандитська с1мя,Щур1 н1коли не були грамотними лиш мати у нього яка тупа та нагла,а про брата 1 говорити нема чого,то бандит 1 злод1й,А Цар1 вс1 розумн1 люди сво1ми знаннями добилися поваги 1 шани

не байдужий 2013-02-28 / 12:07:56
М1жг1рц1! Не вже ви не можете з1братися вс1 разом 1 вигнати не т1льки 1з адм1н1страц11 того придурка бандитського "ПАЦКУНА"ай 1з району,то бандит 1 сволоч 1 вся його бандитська с1мя,Щур1 н1коли не були грамотними лиш мати у нього яка тупа та нагла,а про брата 1 говорити нема чого,то бандит 1 злод1й,А Цар1 вс1 розумн1 люди сво1ми знаннями добилися поваги 1 шани

света 2012-07-31 / 11:38:29
правильно ...ті лохи, що звільнили його не полікують вас...хіба навпаки скалічат і за то ще нетакі рублі візмут , тай то неправда що він взятку бере ,ще навпаки сам помагає скілько може!!!!Василь Іванович -забийте на них ВСІХ ....

просто 2012-07-31 / 11:30:05
та без Царя лікарні не існує ,а без Щуря Міжгіря було , є і буде далі ....бо він вас не полікує , а Цар міг то зробити ...

ддо мыжгырця 2012-06-20 / 22:19:23
ти шо комплексуеш на счёт своих друзив?

міжгірець 2012-06-20 / 17:40:48
До речі, Даун - клуб управляє Міжгірщиною з 14.01.2011 року.

спостерігач 2012-06-20 / 16:29:53
а ви всі хочете оби міжгірям управляв даун-клуб?

заклик 2012-06-20 / 08:27:16
щуря треба викинути разом із усіми його подонками поки не пізно. а лікарнею управляє клоуни маршалик та молдаванин. всіх залякуютьта все знищують. На свалку обох

ХУУУУУУУУУУ 2012-06-18 / 20:35:18
Ти що з Маса звалився, Щурь нікому поганого не зробив? Такого пустого та брехливого голови адміністрації Міжгірський район не видів

УУУУУУУ 2012-06-18 / 17:04:20
Люди не підут за Царя!!! І вообще Щур нікому нічого поганого не зробив!!!!

верховина 2012-06-18 / 11:02:38
треба збирати людей та скинути щурьових поддонків, а то стільки нароблять що дали не рочистити

ужгород 2012-06-17 / 18:32:56
до чого докотилося міжгіря. всім управляют щуроьві поддонки. а ви чекаєте що вас спасе прокуратура.

цікаво 2012-06-16 / 14:53:39
Де розміщено оголошення про проведення конкурсу та коли проводився конкурс на посаду начальника відділу охорони здоровя Міжгірської райдержадміністрації???

РДА 2012-06-16 / 14:52:41
Пане прокурор а чи задекларував доходи молдаванин, звідки мерседес . Лікувати не вміє, лише продає посади разом із щурьом

правді бути! 2012-06-16 / 14:26:26
Закарпатській обласній прокуратурі слід, ретельно перевірити і надати відповідну оцінку діям щуря!

РДА 2012-06-16 / 08:52:31
Десятки років Цар бельмо для влади. Для лікарні він все робив сам .Влада спеціално не давала йому кошти на лікарню. вони всі обєдналися проти нього. Смішно що гнепа і єц його захищають. Вони були всі проти нього разом із щурьом. влада просто боїться що він знову буде мішати їм творити їм свої чорні діла

Земляк 2012-06-15 / 23:02:51
Хто керує, мадяр та молдаванин? Гнати в шию!

іван 2012-06-15 / 09:52:35
а в лікарні зараз повний крах.маршалик повністью хворий на голову та ще й хам.молдаванин видимо вродився дебілом а занимаєся лиш продажою робочих мість