Мукачівська єпархія зайнялася медичним бізнесом за американським стандартом?

7 червня архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор освятить та відкриє новий духовно-медичний центр «Покров», що належить до Мукачівської єпархії УПЦ (МП).

Мукачівська єпархія зайнялася медичним бізнесом за американським стандартом?

Як повідомляє прес-служба Мукачівської православної єпархії, духовна опіка і утримання центру належить православному Свято-Покровському чоловічому монастирю, який розташований в с. Ворочево, що на Перечинщині.

Будівля медичного центру «Покров» має три поверхи, в яких, як стверджують в єпархії, реалізовуватиметься  комплексний підхід до діагностики, використоватиметься обладнання західного стандарту та методологія медичної практики американського стандарту.

Перший (діючий) поверх представляє собою поліклінічний підрозділ діагностики та лікування. На другому поверсі знаходяться дві операційні з блоком реанімації (інтенсивної терапії), харчовий блок – кафе з барстендом цілющих напоїв. На третьому поверсі розташовані адміністративні офіси і стаціонарне відділення з двомісними, одномісними і VIP палатами. Всі палати забезпечені WI-FI інтернетом, телевізійним зв’язком, індивідуальними санвузлами та кондиціонерами.

У медцентрі є навіть єдиний на Закарпатті томограф із 64-зрізовою чіткістю. При медцентрі є власна швидка.

Пропонючи повний перелік послуг медцентру, в єпархії, однак, не вказали, якою буде їх вартість.

Медцентру «Покров» розташовано в Ужгороді, в районі біля вулиці Краснодонців.

 

01 червня 2012р.

Теги: медичний, православний,

Коментарі

Ирина 2013-01-14 / 21:38:29
Романив довел пациента до нервного срыва, а потом говорит: "Хм.. знаете, я просто с ним психологически не совместим". Так психиатр должен находить подход к человеку.

Я - пенсионерка, работала терапевтом в Береговской психиатрической больнице, где Александр Романив был интерном. Тогда главврачом был нечестный Евгений Штильман, который после скандала сбежал за границу. Видать, у него набрался приемчиков.

Анатолій 2013-01-07 / 17:37:25
Макс писав: "Кращі б ці попики взяли опіку над хворими онкоцентру чи психіатричної лікарні."

Ага, у тому центрі працює один спеціаліст із психіатричної лікарні, бізнесмен за своєю натурою, а не лікар.

Альона 2012-11-30 / 10:33:50
66-02-02

vvvvvv 2012-11-23 / 14:32:34
Будь ласка, напишіть контактний номер телефону медцентру Покров. Або дайте більше інформації про томографію для дітей віком 7 років.

Вася 2012-06-12 / 18:14:24
Люди, яка некультурщина! Самі з себе сміха робите своїми тупими коментарами. Построїли вам хорошу лікарню а ви ї вже негадали би обплювати. Так продовжуйте далі ходити в наші колхозні больниці.

крис 2012-06-06 / 21:36:13
а што ви хотіли - мацковскій патріархат і його сяті батюшки мають таке відношення до релігії як негр до антарктиди.май легко найти негра блондина чим порядного руського попа. хиба што отець сідоров котрий ненавидить україну хоть туй жиє.

Батюшка 2012-06-01 / 18:42:01
Цікаво, чому лікування "за американськими стандартами", а не за московськими? нєхарашо, однако... Але харашо, що ми, батюшки, бабоси відмиваємо, годинники ціною Лєксуса носимо і на Лєксусах катаємося! Де тим америкосам відсталим до нас?

Макс 2012-06-01 / 17:26:38
"...духовна опіка і утримання центру належить православному Свято-Покровському чоловічому монастирю, який розташований в с. Ворочево, що на Перечинщині". Люди, та ви що зовсім подуріли???!!!!! Монастирі вже приватні бізнес-медцентри будують. Це за пожертви? Кращі б ці попики взяли опіку над хворими онкоцентру чи психіатричної лікарні. А скільки в нас діток-сиріт та діток-калік, що утримуються в інтернатах. От кому потрібна любов та опіка! Донедавна я вважав вл.Феодора виваженою та мудрою людиною. Дуже шкода, що він благословляє бізнес на здоров ї. Не цим повинна займатися церква та справжні християни.

сорри 2012-06-01 / 16:40:52
Костянтине, ви з ким бесідуєте? Бо в мене таке враження, що з якимись галюцинаціями у власній голові. Цей сайт такий мій, як і ваш. Біляка я не знаю взагалі, а Бедя – тільки з його діяльності. Свої судження, відповідно, писав про тих, кого знаю. Ви знаєте більше – пишіть. В чому проблема?

Костянтин 2012-06-01 / 15:26:16
До Сорри
А чому Ви забули у своєму списку за ще за двох бізнес-батюшок: "дохтора"-"журналіста"-політичного пристосуванця Біляка, котрий збудував свій (і сина) медичний центр з гроші УПЦ КП, а потім чухнув до УПЦ МП та екс-олігарха-"юриста"-"науковця"-політичного пристосуванця- Бедя, який здає у суборенду пам'ятки архітектури та відберає від ужгородців землю архіте? Може, через те що перший на вашому сайті рекламу замовляє, а другий є "щирим патріотом" України? Така у Вас об'єктивність?

Богданка 2012-06-01 / 13:19:15
Що ж, як кажуть, Бог у поміч. От тільки хотілося б, щоб лікарі там були зі справжніми, а не "бізнесменськими" дипломами, щоб лікувати вміли і розбиралися в тих результатах, які буде видавати
крута модерна техніка, і щоб знали норми християнської моралі - типу возлюби, не нашкодь... Щоб не брали гріх на душу, як славнозвісний Степан Томович - за ваші гроші ні результату, ні відповідальності.

сорри 2012-06-01 / 12:17:01
Я завжди казав, що Феодор і Сидор - бізнесмени в рясах. З тою тільки різницею, що перший прямо не лізе в політику.

НОВИНИ: Соціо

19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах