Син Ратушняка перекинувся на квадроциклі (ФОТО) (ДОПОВНЕНО)

Сьогодні, 25 травня, близько 13-ї години, на перехресті вулиць Шевченка та Яна Гуса внаслідок зіткнення з позашляховиком "Toyota RAV 4" під керуванням 41-річної місцевої мешканки перекинувся квадроцикл «CAN-AM» з трьома пасажирами. Як стало відомо, за кермом перебував 15-річний Микола Ратушняк – син колишнього мера Ужгорода Сергія Ратушняка.

Син Ратушняка перекинувся на квадроциклі (ФОТО) (ДОПОВНЕНО)

У результаті аварії постраждало троє неповнолітніх осіб. Серед них найбільше була травмована 14-річна дівчина, яку доставлено в реанімацію. Син екс-мера обласного центру отримав перелом ноги. Третій пасажир дістав незначні тілесні ушкодження.

За попередньою інформацією, причиною ДТП стало перевищення швидкості водієм квадроцикла. Про велику силу удару транспортних засобів свідчать також їх значні пошкодження – у "Toyota RAV 4" вмятий правий бік і вкрите сіткою "павутини" лобове скло, а в квадроцикла повністю відірване одне колесо.

До того ж, син С.Ратушняка не мав права керувати квадроциклом, а сам транспортний засіб був незареєстрованим.

Подробиці аварії наразі встановлюються. Транспортні засоби поміщено на штрафмайданчик.



Фото УДАІ УМВС України в Закарпатській області та Час Закарпаття

25 травня 2012р.

Теги: квадроцикл, ДТП, аварія

Коментарі

ужгородець 2012-06-03 / 11:21:30
батьки дають дітям цяцьку, а коли ті "дограються", думають "чого так сталося" і хто винний? батькам, виходить, легше дати іграшку, ніж навчити, що квадроцикл - не для міста. Дітей звичайно шкода, бо то є діти. Буде їм урок на все життя. А батькам - Бог їм суддя...

сестрьонка 2012-06-01 / 13:35:09
Настінька ми тебе дуже любимо тримайся!!!

Анастасия Молнар 2012-05-30 / 13:17:06
Настінька ріпися ми з тобою**))

Леся Андріїв 2012-05-29 / 00:32:38
Жінку звати Іра Ваган має свій магазин "Мілан" на Площі Шандора Петафі. Діти не мали права їхати троїм на квадроциклі,син С.Ратушняка не мав права їздити на квадроциклі тому що не мав прав до того ще квадроцикл був не заригистрований за цю справу мають відповідати батьки неповнолітніх дітей.
Настінька Давай кріпись))

Всевидящее Око 2012-05-28 / 18:55:59
Всем злорадствующим, по поводу и без, воздастся по заслугам.

Сашка Star 2012-05-28 / 14:14:04
Настінька сонечко давай кріпись))
ми з тобою))*

Лия 2012-05-28 / 13:03:46
Слава Богу, что залишились живі!!!!!!!!!!

читач 2012-05-27 / 18:42:57
щодо можливої швидкості - на сайт дилера, там все написано. В будь-якому разі тойота мала пропустити транспортний засіб на головній

Діма 2012-05-27 / 18:30:53
Ця модель може розганятися до 140км за год. Сам бачив неодноразово, як він ганяв по городу явно не 50

Свідок 2012-05-27 / 16:54:08
Звідки взялася інформація про перевищення швидкості квадроциклом? Ця модель більше 50 км/год не їде.

uzgh 2012-05-27 / 14:56:59
Шановний, якщо ви ділите людей на мажорів та ні то ви нічим не гірші!!!!!
Дівчат, що запали на багатство шкода(як можна писати таке нічого не знаючи!!!!)
вам лиш би критикувати , знали ви б їх , були б ви їхніми родичами !!
ей люди ви щє гірші мажорів, вони зараз в лікарні і їм повірте не так - то й класно(
Ви не думайте що здоров*я купиш за гроші!!!
Тому попрошу не писати дурниці типу "добре що розбились..так їм і треба.."
Представте себе або когось з своїх рідних на їх місці!!!

Ужгородець 2012-05-27 / 10:46:01
Бачив цей квадроцикл в центрі міста. Вони гасали по пішохідним доріжкам, було видно, що мажори. Ще я думав де ДАЇ? Їздять мажори по тратуарам біля дітей того ДАЇ не бачить...? Добре що Бог усе бачить!!!!!!!!!!!!!! Дівчат, що запали на багатство шкода

Нересницькый 2012-05-26 / 19:00:39
Типова аварія коли водій "великого авто" нехтував правилами дорожньго руху.І зовсім не важливо мав права водій квадроциклу чи не мав.В даному випадку дамі не повезло - потерпілий сином Рати виявився.Тому будуть розборки у "неправовому полі".
На жаль на "постсовку" чим "круче" авто, тим більше еґо у водія.Тому і такі аварії не рідкість

лера 2012-05-26 / 13:54:46
як можна писати таке типу:"І добре що розбились..так їм і треба.." Люди!!!! яка різниця,хто винний,мажори вони чи ні....це ж діти,вітер в голові.подивіться на дівчину на фото!уявіть з якою силою вона вдарилась об землю головою,що досі не прийшла в себе?про що ви говорите?тепер головне ,щоб вона отямилась..на її місці могли б бути ви чи ваші близькі..цікаво щоб ви тоді говорили...я уявлю як її батькам,коли я дізнавшись,не могла спокійно спати,хоча дівчина мені малознайома...моліться,підримуйте їх рідних,а не пишіть брудні відгуки про їх сім*ї сюди..наврчяд чи їм це допоможе!!!!!

Наталі 2012-05-26 / 11:02:25
Її зовуть Ваган Іра, господиня відділу жіночого одягу в магазині "Париж" на Шандора Петефі.

Аня 2012-05-26 / 09:29:42
паніка на джипі окрім дітей збила ще й пішохода. А найгірше те, що ця дамочка не викликала швидку, а почала визвонювати свого чоловіка, думаючи лише про порятунок власної шкури. І якби не свідки-пенсіонери, хто зна, щоб було з непритомними дітьми. Наявність водійських прав не допомогла цій мадам освоїти правила дорожнього руху та мати хоч крихту совісті, почуття відповідальності і вини. Чому в ЗМІ не фігурує прізвище цієї кралі на джипі?

boobs 2012-05-26 / 02:08:14
мало було баранів на хондах і судзукі, тепер ще й школота на квадроциклах по місту розсікає

звісно водій рава винний... хто ж ще

Водій 2012-05-26 / 00:42:40
мене завжди дивують люди, які не розбираючись у темі щось пишуть. Квадроцикл спокійно може їхати як швидко так і повільно. У продвинутих моделей є і пневмопідвіска, і підсилювач керма і автоматична адоптація до стану дорожнього покриття. От Нелю треба в ДАІ взяти працювати. Вона здатна визначити все краще за експертів. А якби там їхав на скутері дорослий чолвік, то його можна збивати джипом???

Вася 2012-05-25 / 23:45:09
По перших квадроцикл не призначений для швидкої їзди, а тим більше для їзди по місту. По друге - на ньому не дозволено перевозити дітей, а тим більше відразу трьох, по четверте - для керування квадроциклом потрібен досвід, так як квадроцикли не мають міжколісного диференціалу, і тому нестійкі при великій швидкості. Але ніякий досвід не дає права ризикувати життями дітей. Хай хоч який ас, але катайся самі там де нікого нема.

Висновок кожен може зробити сам. А хоча всі знають в якій країні ми живемо...

Дмитро 2012-05-25 / 23:29:23
Я за кермом мопедів-мотоциклів - з дев'яти років, автомобілів воджу з дванадцяти. Стаж уже понад двадцять років і жодної аварії! Аврійні ситуації були, але не з моєї вини і завдяки своєму досвіду я цілий. Син вже також нормально кермує. І він також не має прав. Я веду до того, що права річ відносна. Деяким людям їх дарують разом з машиною! Судячи з фото, квадроцикл їхав по головній, а його не пропустили. Якнайшвидшого одужання постраждалим!
Відмічу лише одне: те, що відбувається зараз - це просто жах. Ось такі водії джипів та інших крутих іномарок плювати хотіли на правила, їх не обходить чи вони на головній чи мають пропустити. Скутери для них це взагалі щось таке, що можна давити.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця