В.о. ректора УжНУ зробив перші призначення

Сьогодні вперше вдалося поспілкуватися з новопризначеним в.о. ректора УжНУ Віталієм Ніколайчуком. Коротко він розповів, що дуже зайнятий і робить все задля того, аби "витягнути університет з тої ями, в якій він опинився". Головними питаннями, що стоять на порядку денному, є сплата боргу (8-12 млн. грн.), "котрий залишився від попереднього керівництва вузу", та оформлення документації на видачу дипломів випускникам.

В.о. ректора УжНУ зробив перші призначення

З приводу кадрових змін В.Ніколайчук повідомив, що на цей час вже готові накази про призначення проректорами Василя Лемака та Юліана Височанського, котрі мають досвід роботи в цій галузі. Також повідомив, що новим проректором з виховної роботи буде доцент Надія Керецман. У зв'язку з її призначенням в.о. декана історичного факультету буде доц. Володимир Фенич (колишній декан). Проректором з АГЧ наразі залишається Віктор Бульчак.

Щодо проректорів з команди екс-ректора Миколи Вегеша В.Ніколайчук сказав: "Я викидати на вулицю нікого не хочу. Всім колишнім проректорам було запропоновано написати заяви про переведення на інші посади (тобто, залишитись на кафедрах). Деякі з них вагаються це зробити".

На наступний тиждень Віталій Ніколайчук пообіцяв зустрітися знову і дати відповіді на інші запитання.

 

Максим Молнар для Закарпаття онлайн

14 травня 2012р.

Теги: Ніколайчук, Лемак, Височанський, Фенич

Коментарі

ЗА Сливку !! 2012-09-06 / 20:01:16
СЛИВКУ НАМ ПОТРІБНО !!!

Політолог 2012-05-16 / 12:44:39
Пройде не багато часу і все зміниться. А сливку будуть згудувати , як іЧекрія, як кращого проректора. Але не довго згадувати, бо він вернеться дуже дуже скоро. А як ви думали?

SOS 2012-05-15 / 23:52:42
Коляну!
Звільнять, ще і як, навіть академіків. Побачите. Але можна залишитися за $$$. А "неугодних" можуть залишити - за $$$, на 2 місяці, а потім знову звільнять, благо причин море.
Ніколайчук уже 20 років тому практикував брати навіть від лаборанта 2 заяви:
1 на прийом з датою, а другу на звільнення (без дати), спитайте на біофаці.
А наприклад "карусель":
3 "несостоятельних" студентів з денного перевести на заочне, а з заочного "состоятельних" 3 на денне, щоб не загриміли у армію.
А наприклад молодичок зараз бережіть хлопики, бо як заграє кров у папи.

Колян 2012-05-15 / 23:20:37
SOS - ти супер написав! Бо багато хто в універі вважає, що докторів і кандидатів не звільнять. Тому мовчать. А при реорганізації або зміні назви вузу завжди звільняють неугодних. Навіть не звільняють, а просто не беруть на роботу.
А у Ващука вибір з 2-х вузів буде достатній.

SOS 2012-05-15 / 23:08:31
загадка укробидлоті "моя хата скраю" 2012-05-15 / 23:07:25
Прогноз для більшої частини працівників "оптимізованого" вузу:
1.Дата міністерського наказу про реорганізацію 2 вузів.
2.Дата останнього терміну для написання заяв про звільнення з 2 реорганізованих вузів.
3.Дата останнього терміну для прийняття на роботу в єдиний реорганізований вуз.
4.Сума відкату з: лаборанта, асистента, доцента, проф., завідувача кафедри, декана, прибиральниці і чергового в гуртожитку для прийняття на роботу в новостворений вуз.
5.Дата подачі заявки у відділ зайнятості.
6.Дата першого відвідування сусіднього мусорника.
7.Дата набуття офіційного статусу бомжа.
8.Дата доставки тіла: а) Барвінок; б) Музей на кафедрі патанатомії; в)Зглянулися родичі.

не розумію 2012-05-15 / 21:15:19
Як буде жити університет без Сливки? У сьогоднішній команді не має жодного порядного роботяги. Лемак не знає робити, лише інтригами займається. Височанський-це вчорашній день.Торба амбіцій. Хто поважає його на фізфаці?

Микола 2012-05-15 / 20:56:12

Лемак то рідкісне гів...о, то Ващуківський засланий казачок! Інтернатівський ********, вискочив на взятках на юрфаці.

Знаючому від Знаючого 2012-05-15 / 19:28:05
Серед зазначених деканів всі без винятку підтримають Сливку окрім одного товариша Лемака і всі знають хто це

студент 2012-05-15 / 17:54:38
Не допустимо єврейську нечисть до УжНУ (вибачайте за грубість, тупо вириваєтся зрота)!

сливка 2012-05-15 / 17:25:39
ушол король.ДА ЗДРАСТВУЕТ КОРОЛЬ

проти 2012-05-15 / 17:08:27
Я таке прізвище знаю,знаєте його і ви - Смоланка Володимир

3 гуртожиток УжНУ 2012-05-15 / 17:05:10
Ми живемо в свинарниках пане Злодійчук тому, що вам керовникам лем одне в голові, як намутити на університетові.Бачимо вже й команду собі сколотили, нічого скоро ми їх звідти поженемо. Тут за нами не постоїть, чекаємо на викладачів, на те як вони реагуватимуть.А те що літо не проблема,тепло отже мітингувати будемо довго.

У відповідь 777 2012-05-15 / 17:03:36
Більшість задоволена? Назвіть хоть дві фамілії, звичайно, крім тих кого призначили на посади проректорів, бо вони недостойні навіть називатися проректорами, не те що вирішувати питання поважного університета!

у відповідь 777 2012-05-15 / 16:59:35
Невже Ніколайчук за свій кошт буде ремонтувати общаги? Де він кошти візьме? Він за копійку удавиться. Вспомніть, що в свій час писали про нього в Кримінальному Калейдоскопі. І цього покидька допустити до влади?

Знаючий 2012-05-15 / 16:53:48
Декани: Лендел,Лазур,Бідззіля,Маляр, Мікловда,Палінчак, Фазикош, Болдижар ! Кого ви боїтєся? Чому не доведете справу до кінця, Чому кинули Сливку, Студеняка? Ви ж невзмозі будете зайти в ректорат? До кого з проректорів там можна буде звернутися? З ким там можна буде щось вирішити? невже часи сталінізму настали? Схаменіться! Збирайте трудовий колектив, збирайте засідання Вченої Ради! Виходіть до стін ректорату? Збережіть УЖНу і свою репутацію.Ви добились багато чого, осталось всього нічого,ще один "бій" - і Вас всіх будуть боятися.

ганьба товарищі 2012-05-15 / 16:47:58
Ганьба цим прихвостням та злодюгам.Вони не мають права так знущатись простих людей,які просто робили свою роботу. То неправильно, а правильно коли керівник має повагу та авторитет.Смоланка Володимир Іванович його має.Думайте декани...

planka 2012-05-15 / 16:46:21
ajbo kibi znali v uznu osh jak palinchaki lemaki eto hotovili za spinoj Slivki, ooocen dolgo i kovarnoooo - ci ne tak

До Офіцинського 2012-05-15 / 16:42:19
Офіцинський, ти ж вчора відмовився від посади проректора на місце Сливки О.Г.? Ти ж пожав йому руку і сказав, що з цими гнидами ти не будеш працювати7 Що трапилось сьогодні? За ніч мішком по голові дістав, чи щось май більше?

студент 2012-05-15 / 15:54:30
Чому мовчить колектив?Чому не скажете свого слова сьогодні, бо завтра буде пізно.Я хочу зберегти УжНУ.А ви шановні декани та професора???

777 2012-05-15 / 13:42:37
а що алкоголіки кращі зверніть увагу які общаги де поділись кошти ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ наводьте порядок більшість задоволені

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 22
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади