Гандбол. Ужгородські "Карпати" перемогли львівську "Галичанку" — 27:19

У першому матчі заключного з’їзного туру жіночої Суперліги ужгородські «Карпати» переграли своїх сусідів – львівську «Галичанку» з рахунком 27:19.

Побоювання вболівальників на рахунок відсутності в «Карпат» мотивації розсіялися вже з першою хвилиною матчу, коли Ольга Передерій в стрімкій атаці відкрила рахунок. Після неї ужгородки провели ще дві разючі атаки і стало зрозуміло – «Карпати» будуть битися лише на перемогу.

Крім того, кураж спіймала голкіпер голкіпера Наталія Гайович, яка в перші 10 хвилин першого тайму відбила 2 семиметрових.

Внаслідок цього, а ще впевненому захисту «Карпат», господарі пішли у відрив у 6 очок, який зберігся і до кінця першого тайму, який закінчився з рахунком 15:9.

На другий тайм «Галичанка» вийшла з бажанням реабілітуватися. Швидкі атаки та деяка розслабленість господарів призвели до того, що гості скоротили відстань до 4 голів і в середині тайму рахунок вже був 18:14.

Проте вдалі дії Дарини Кот, Інни Малюченко та Наталії Семаль дещо заспокоїли вболівальників.  Хоч відстань у 4-5 голів трималася ще довго. «Галичанка», яка весь матч грала одним складом через велику кількість травмованих, здаватися не збиралася.

Тим не менше, ближче до кінця розігралися Наталія Туркало та Ольга Передерій, які своїми швидким атаками довели відрив до 8 голів. Втомлена «Галичанка» зробити з цим нічого не могла.

За хвилину до кінця Інна Малюченко забила ще один гол і встановила остаточний рахунок – 27:19.