Міжгірська РДА виділила на ремонт доріг більше мільйона гривень

Розглянувши пропозиції сільських та Міжгірської селищної рад, голова районної державної адміністрації Василь Щур затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району на 2012 рік.

Міжгірська РДА виділила на ремонт доріг більше мільйона гривень

Зокрема, на проведення капітальних ремонтів на цих об’єктах передбачається використати кошти в сумі 733 тис. грн., на поточні ремонти буде використано 344 тис. грн. Серед найважливіших об’єктів капітального ремонту автодорога Гирсовець у с. Колочава, Шипіт у с. Пилипець, Потік у с. Синевир, Гошівець у с. Торун, вул. Ольбрахта в смт. Міжгір’я. Поточні ремонти заплановано здійснити в селах Вучкове, Буковець, Голятин, Негровець, Н.Студений, Репинне, Колочава, Син. Поляна та в ряді інших сіл. Всього по району – 33 об’єкти майже у всіх населених пунктах.

Голова райдержадміністрації запевнив, що до кінця року будуть залучені додаткової кошти цільової субвенції для виконання робіт на дорогах і вулицях комунальної власності.

Оперативність вирішення питань ремонтних робіт у значній мірі залежатиме від своєчасного виготовлення проектно-кошторисних документацій, відповідальність підготовки яких покладена на сільські та селищну ради.

mizgir.com.ua

08 травня 2012р.

Теги: дороги, ремонт

Коментарі

Авт 2012-10-03 / 11:30:07
А де ваші дороги???? по карманах по скакали!!!!!!

про факт 2012-05-13 / 18:21:55
а ось і даунята появилися, чекаємо нових уже знайомих текстових заготовок

Факт 2012-05-11 / 20:27:57
Міжгірську РДА ще ніколи не очолювала "людина" подібна нинішньому її голові Щуру Василю - бандиту, який є фактично неосвідчений, що показала передача "Хто тут живе" від 7 грудня 2011 року на каналі ЗІК. Він, з іншим таким "розумником - губенаторм Ледідом, знову вкрадуть народні гроші, а частину асфальту закидають у багнюкю, щоб списати гроші та скоріше "приступити" до нового латання ям у воді. Це вже навіть пане Янукович для Африки відсталість та убогість, а для "ваших" керовніков - норма". Хворі люди ! Як казав відомий діяч - що имаємо те маємо, або дурень дурнем поганяє, а дурні дурнів за гроші обирають?!

люк 2012-05-10 / 09:54:19
більше мільйона ГРИВЕНЬ...ХА...та це капля в морі... для доріг

Лоци 2012-05-09 / 18:03:03
То Щурьови вистачить ще хіба на два лежачі поліцейські у Торговици, бо коло смерекової вже поклав. Та й усі ремонти

Так! 2012-05-09 / 16:27:48
Ось коли зроблять, тоді вже буде можна про щось конкретно поговорити, а так - це знов передвиборчі обіцянки Щуря.

прохожий 2012-05-09 / 16:19:45
Приємно читати, що хоч хтось намагається розвивати Міжгірщину. А то Міжгірська рада та деякі депутатські фракції в ній тільки те й роблять, що проявляють неабияку пасивність у Раді, а самі ходять та заявляють про бездіяльність влади.

до житель вул.Ольбрахта 2012-05-09 / 15:11:26
Шановний спитай у юри гнепи чому дорогу по вулиці ольбрахта ше не побудували того року, то він тобі роскаже шо особисто попросив обласну раду заблокувати кошти на ці цілі, бо дуже переживав оби в міжгірї не дай бог шось построїлося, а саша грига ти се пудтведит, шо головний принцип депутатів єцу у районній раді на даний момент не виділяти ніяких грошей на будівництва у міжгірї.
до речі садик № 6 біля пошти тоже стоїть по сій причині...

житель вул.Ольбрахта 2012-05-09 / 13:21:10
Щур та Юрик (той що 144 проценти мають на двох із Щурьом) вулицю Ольбрахта обіцяли відремонтувати ще до нового року, правда не сказали до якого.... З таким "керівництвом" району, області та взагалі держави у нас ніколи нічого не буде, і доріг теж, тому що при Щурю та Ледиді навіть ті мізерні кошти що вни ще не вкрали, в прямому розумінні закидають у ями з водою, то є тупі, відсталі люди....

Василь 2012-05-08 / 23:19:35
Гроші віділяются а дороги я і були погані так і будуть

художник 2012-05-08 / 22:44:25
ех..... згадайте про дорогу на Синевир.

колочавець 2012-05-08 / 21:09:12
а коли Аржевітін , самозванець колочавський буде хвалитись що то він побудував дороги в Колочаві ?? І прибіжить відкривати дороги після того як її відкрие керівництво району ??? Любі помаранчеві друзі де ви ??? хваліться що Аржевітін буде будувати дороги в Колочаві !!

НОВИНИ: Соціо

11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз